Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 449
  • 730
# 540
Чаровна, а има ли цвят който не ти отива?!?  Crazy
На мен и така ми хареса Flutter
--
Wind of ... хареса ли цвета на светло? Снимчица? Flutter
Благодаря много  Blush Embarassed .
Oще не мога да преценя с кой цвят се харесвам най много .
Виж целия пост
# 541
Чаровна, струва ми се с по тъмно ще ти отива повече.
След малко ще снимам. Но, се получи многооооо по различен цвят: (
Виж целия пост
# 542
Въпросът ми май не е за тук, но все  пак ...

Какво е разликата между професионалната боя и тази, която продават по магазините?
Предстои ми боядисване (от скоро имам бели коси) и се чудя каква да купя.
 bouquet
Виж целия пост
# 543
Въпросът ми май не е за тук, но все  пак ...

Какво е разликата между професионалната боя и тази, която продават по магазините?
Предстои ми боядисване (от скоро имам бели коси) и се чудя каква да купя.
 bouquet

Качеството е разликата. Професионалната използват фризьорите в салони„ Тя е по-щадяща, по-добра.На мен не ми изтощава толкова косъма, дори да е амонячна.
Виж целия пост
# 544
http://prikachi.com/images.php?images/129/8500129V.jpg
Ето го цвета в няколко различни светлини.
Очаквах, че ще стане светло рижаво.
Не се справих с боядисването, имам петна по косата.
Ако знаех, че ще стане толкова тъмно, щях да си взема бургунди или лилаво..
Сега се чудя за кичури по светли в/у този цвят. Ще стане доста шарено.
Виж целия пост
# 545
Ооо, много ти отива така  Heart Eyes Хубав е цвета.
Виж целия пост
# 546
http://prikachi.com/images.php?images/129/8500129V.jpg
Ето го цвета в няколко различни светлини.
Очаквах, че ще стане светло рижаво.
Не се справих с боядисването, имам петна по косата.
Ако знаех, че ще стане толкова тъмно, щях да си взема бургунди или лилаво..
Сега се чудя за кичури по светли в/у този цвят. Ще стане доста шарено.

Ами..останаха ми очите! Прекрасен цвят. Защо ти се струва тъмно? Това е толкова светъл цвят. Петна не виждам аз. Но и да има лесно ще ги оправиш следващият път като се наслои боята, а може и при фризьор да отидеш да те боядиса, така ще избегнеш това.
Имаш много хубава коса Simple Smile
Виж целия пост
# 547
Wind of.. и аз си те представях с по-светъл, по-риж?  цвят, но и този подчертава зеленото на очите ти. Остави я така, ще се поотмие и ще стане по-светло, ако не ти хареса, тогава я боядисай пак.
(умът не ми го побира как успявате да се боядисате сами, че и такива дълги и гъсти коси. Хвала!)
Виж целия пост
# 548
Да и аз си я представях по светла, забелязвам , че като сложа светла /дори руса / боя, косата ми става по тъмно. Аз не успявам , но нямах никакво търпение и се боядисах.
Благодаря Ви  за мнението.
иначе съм влюбена в този цвят

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
Доколкото прочетох е хит 2015 за коса.
Мисля , че на Cyber е подобен
Виж целия пост
# 549
...

Такова бях допреди дни. На живо е по-ярко. Сега съм в процес на връщане на русото. Оказа се много труден процес  Heart Eyes
Виж целия пост
# 550
Да, хит е. На мен не ми допада. Последната снимка е хубав цвят, но прекалено лилавеят.
Първите две са вече много лилави. Wind това е съвсем различен цвят от рижавото, много по-тътмно е. Мерло се води последната снимка, а първите две са патладжанено.
Намен ми е твърде смел цвят, твърде нестандартен, твърде странен. Аз лично себе си не бих се направила така.
Обожавам този цвят. Също доста смел.





Нооо, на мен едва ли ще ми отива. Всъщност винаги съм искала да пробвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 551
Ух, нямате си работа, ами ми показвате лилави коси... Ще си питам аз фризьорката може ли да го докара и като ми писне русото, това ще е...
Виж целия пост
# 552
Wind of.. и аз си те представям с цвят като от първата снимка, която Miss_B е показала и то даже в светлата му част (там където на снимката е най-осветен) . Лилавият, който си показала ти (2ра твоя снимка), също ми прикова вниманието-фатален и запомнящ се  Flutter, но ще трябва да го балансираш с грим на очите си мисля (спирала и очна линия или някакъв друг тъмен контур)
Това съвсем от страни де, ти си знаеш най-добре в кой цвят е останало сърцето ти Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Wind of ..., преди три години бях патладжанено (но малко по-тъмно от втората снимка) за около половин година - точно есенно-зимния период, после дойде лятото и ми се прииска нещо по-свежо и... минах през обезцветяване на цялата коса - доста трудно падна цветът.

Miss_Bingley, сега съм точно такъв цвят с изключение, че запазих русите кичури, но следващият път ще ги боядисам и тях - ще се пробвам да уеднаквя цялата коса. Прекрасен - не знаех какво точно искам, когато седнах при фризьорката, но съм мноооого доволна от резултата. Влюбих се в този цвят  Heart Eyes
Виж целия пост
# 554
vickito, как ти се отрази обезцветяването на косата? С какво го направи и колко пъти?

Вчера с 2 опаковки витамин С и бебешки шампоан за 3 часа изветлих косата си с 2 тона. Днес всички ми казаха, че съм на много красиво преляти кичури.  Laughing
А от този бебешки шампоан косата ми е толкова хубава и хидратирана. Вие представяте ли си сега да мина на бебешки шампоан за 2 лева?  Crazy Много ми е хубава косата и заради промяната в цвета получих много комплименти. Една приятелка даже се амбицира и ме изправи с преса. Преди това аз си бях направила сешоар. Получи се голям обем на моята падаща коса, без да съм го търсила. Няма да посмея да ползвам бебешки шампоан, но....  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия