Тенденции в косите – прически, подстрижки, цветове, които харесваме

  • 119 449
  • 730
# 570
Как така риск след шампоан оцветителлл,  аз съм след шампоан оцв. Sad((
Чаровна цвета е страхотеннн просто страхотен!
 За момичето с винено червенитв отенъци и черни краища, може би след измиване
Виж целия пост
# 571
И аз страдам от шампоан оцветител  ooooh! Друг път не бих се навила отново да сменям така драстично цвета точно по този начин. Боя да беше, щеше вече да се е отмила, а това не иска и не иска... А си мислих, че съм избрала лесния начин...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 572
Как така риск след шампоан оцветителлл,  аз съм след шампоан оцв. Sad((
"Риск" не в смисъл, че ще се увреди косъмът, а че не можело да се предвиди как ще хване боята, нито да гарантират какъв цвят ще се получи накрая. И двамата това ми казаха Rolling Eyes Фризьорката ми дори твърди, че в ш-н оцветителите също има оксидант.
Възможно е освен дозата истина, да са искали да се презастраховат. Така или иначе, не се стигна до боядисване с амонячна боя, за да кажа от личен опит.
Последното което искам е да плаша/обезкуражавам някой Hug,

Edit: опс, виждам че и Cyberspace е писала по темата... Би ли разказала какво по-конкретно обърка ш-н оцветителя? Praynig С каква основа беше, какъв цвят ш-н оцветител сложи, после нанасяла ли си боя в/у него?
...[/color]
Отделно и 2мата се намръщиха като споменах че на 2-3 кичура имам перманентна безамонячна боя (макар и отдавна отмила се). Изтъкнаха горе долу същите аргументи  Confused
В определен период изгледах количество клипчета по колористика Crazy, разбрах че си е наука и не случайно добрите колористи (а не просто фризьори) не са много. От друга страна мн. хора сами се боядисват и постигат прекрасни р-ти! Явно е до коса, умения, интуиция и още 5-6 други Simple Smile
Да не говорим, че лично съм оборвала "мн топ коафьор" преди години, но това е дълго за писане..
Виж целия пост
# 573
Сега, като се обезцветих с бебешкия шампоан и витамин С, мога ли да повторя процедурата още веднъж преди да се боядисам или няма смисъл - каквото е паднало от боята, е паднало и повече няма какво да се сваля?
Виж целия пост
# 574
Ох, току що една фризьорка ми отказа. Фул макс й е графика. При другата ще е още по-зле.
Чаровна, вторият цвят е супер.
Дали пък да не мацна един махагон самостоятелно?  Thinking newsm78


Вземи си от боите ехо една светъл шоколад и една махагон и ги разбъркай по половин от двете. Ако ти е по тъмна вземи шоколад и махагон. Става уникално.
Виж целия пост
# 575
Да ви кажа,в пъти по-добре е да не рискуват да ви првят,отколкото да си првят експерименти с вас.
Еко е много силна боя,не бих я ползвала втори път.Не бихнексприментирала сама със смесване на цветове,не съм достатъчно уверена.
Ще пробвам про другара фризьорка.Иначе с тая тъмна коса мхгоненонпримерно на някоя по-щадяща марка да предложите?
Виж целия пост
# 576
Есме, винаги може още да падне боя  Laughing, особено ако е наслоявана с години. Въпросът обаче е дали няма да ти се изсуши косата, ако повториш. Една съфорумка много се оплакваше от това обезцветяване с вит.С , много ѝ се бяха пресушили дължините. Peace
А и щом както си сега се харесваш и околоните те харесват, защо ти е още да обезцветяваш, а и да боядисваш ?  Crazy
Виж целия пост
# 577
Да ви кажа,в пъти по-добре е да не рискуват да ви првят,отколкото да си првят експерименти с вас.
Еко е много силна боя,не бих я ползвала втори път.Не бихнексприментирала сама със смесване на цветове,не съм достатъчно уверена.
Ще пробвам про другара фризьорка.Иначе с тая тъмна коса мхгоненонпримерно на някоя по-щадяща марка да предложите?
Aз бих ти препоръчала професионална боя.На Вела - Wella Koleston Perfect страхотни цветове.Ако ще се правиш в къщи не се прави с масовите бои които се предлагат в маркетите а се направи с нещо по качествено.
За хубав цвят и лек отенък е най добре да сложиш чист кестеняв и съответно номер боя на отенъка който искаш да получиш.Така няма да има опасност да не се харесаш и да е твърде ярък и не по вкуса ти цвят.
Не знам дали съм права това са си мои разсъждения и мисли.
Аз сега за НГ мисля да се правя именно с тази боя.Ще смесвам кестеняво 4.0 за основа и пепелно кестеняво или 5 или 6 към 4 ката ще добавя.Искам хубав наситен и по студен кестеняв цвят.
А онази прическа с кичурите ще си я направя за пролетта свежо и цветно Simple Smile .Тъкмо като съм близо до моя си цвят ще е по лесно и изпълнимо една нова прическа .
Виж целия пост
# 578
Чаровна, запали ме с тия клипчета  Heart Eyes
Дъщеря ми си прави балеаж, но понеже има страхотна руса коса...почти нищо не личи  Mr. Green
Нейната била 8-ца, правили са с 7 -ца, без обезцветяване, понеже не искаше да има крещяща разлика, аз лично много не забелязвам промяна, тя твърди че има, но нищо, поне не е грозно   Simple Smile

Толкова лесно изглежда отсрани, дали се получава наистина като се правиш сам, никога не съм експериментирала.

Казвате професионални бои, кои марки имате предвид, защото има евтини, около 10-тина лв и много скъпи.
Кои препоръчвате лично вие?
Аз съм 6-ца или 7.13 нещо като пепелно русо, но стои кестеняво направо, не смея по- светло
Виж целия пост
# 579
Сега, като се обезцветих с бебешкия шампоан и витамин С, мога ли да повторя процедурата още веднъж преди да се боядисам или няма смисъл - каквото е паднало от боята, е паднало и повече няма какво да се сваля?

Ако смесиш вит. С-то в някаква маска можеш спокойно да пробваш пак без опасност да ти се пресушат дължините, а иначе със сигурност ще падне още  Peace
Виж целия пост
# 580
Чаровна, запали ме с тия клипчета  Heart Eyes
Дъщеря ми си прави балеаж, но понеже има страхотна руса коса...почти нищо не личи  Mr. Green
Нейната била 8-ца, правили са с 7 -ца, без обезцветяване, понеже не искаше да има крещяща разлика, аз лично много не забелязвам промяна, тя твърди че има, но нищо, поне не е грозно   Simple Smile

Толкова лесно изглежда отсрани, дали се получава наистина като се правиш сам, никога не съм експериментирала.

Казвате професионални бои, кои марки имате предвид, защото има евтини, около 10-тина лв и много скъпи.
Кои препоръчвате лично вие?
Аз съм 6-ца или 7.13 нещо като пепелно русо, но стои кестеняво направо, не смея по- светло
Аз използвам алфапарф, лакме и сега ще е вела.
Боядисвам се три пъти годишно Simple Smile Тази година май повече но ме хващат нервите и нещо не мога да се търпя  с бяла коса.За клипчетата относно кичурите да получиха ми се Simple Smile) .
Виж целия пост
# 581
Аз преди две години свалях напластена черна боя с вит Ц и шампоан - изсуши се и се изтощи. Дано с маска да е голяма разликата.
Виж целия пост
# 582
Ахх Heart Eyes
Виж целия пост
# 583
Момичета, много внимавайте. Ще ме накарате да смъкна черното и да направя някой от качен цвят. Дали да не е синьо... Някой виждал ли е синя боя за домашна употреба, че тук при фризьор ще струва едно 300 Евро...
Виж целия пост
# 584
Цитат на: Лимонадената Джо link=topic=875687.msg32141556#msg32141556 date=1449496580к
Ахх Heart Eyes

Е, неее. Уникалноо простооооо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия