Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от преживяванията на майките, споделени по време на дискусията?
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени майките след раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от преживяванията на майките, споделени по време на дискусията?
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени майките след раждането?
-
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във връзка с документацията след раждането?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
може би и аз ще пробвам така да направя, защото иначе ще трябва да хвърлям много мляко всеки път, а има много време докато започне да яде по 130 мл. малко ме притеснява че сме на антирефлукс мляко и е много важно да спазя пропорцията, за да не стане много рядко или прекалено гъсто (то и без това е гъстичко и още по - трудно ще тече ако объркам
)
) и нямаше никакъв ефект, но аз съм тежък случай.
Все ми се струва,че им е студено,а като се приберем в нас и са се изпотили
Явно много ги обличам

С първото ми дете ми дойде на 3-я месец, кърмен е до 1 год. Сега с второто, изключително кърмено и ми дойде МЦ на 2-я месец