Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от преживяванията на майките, споделени по време на дискусията?
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени майките след раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от преживяванията на майките, споделени по време на дискусията?
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени майките след раждането?
-
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във връзка с документацията след раждането?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?


Както и други мами ако са ги пробвали!


Последва двуседмично лечение с антибиотик и ни изписаха чак на 01.11.2015. Докато бяхме в болница я кърмех, но и дохранвах с адаптирано мляко, защото нямах достатъчно кърма. След като се прибрахме продължихме по същия начин с храненето, но постепенно кърмата ми съвсем намаля и продължихме изцяло на АМ (хипоалергенно АМ). И така до тази неделя, когато забелязах, че в акото на бебето има кървави жилки. Много се притесних и веднага я заведох за преглед в неонатологията на Токуда болница, където ни посъветваха, че отново трябва да остане в болница, защото се касаело най-вероятно или за алергия към белтъка на кравето мляко или за хеморагична болест. Бебка вече е по-добре и вчера ми казаха, че най-вероятно било алергия, но не можели да ми кажат със сигурност, което много ме озадачи