Коледни подаръци 2015

  • 146 820
  • 1 381
# 1 305
Почти приключих с коледните подаръци, остана да избера мека и топла коледна пижама за сестра ми /изрично писа писмо до ДК  Laughing/. Всички възрастни + голямата щерка уредих с парфюми според вкуса им. Банално, но практично.  Wink
За единия племенник /6г./ взех играта Джони черепа /от черния петък в емаг/, за другия /7г./ - дженга бум /пак от там/, за малката щерка /7г./ - кинетичен пясък от нас и две въжета за скачане от ДК - едно по-дълго /за училище, че скачат по няколко/ и едно с брояч, лично за нея. От родата ще получи Джони черепа, Румикуб и поне 2 ваучера за книжарници.

Тази година - без Лего, но нещо успях да нацеля и харесам едновременно модел и цена. Пък и вече се събират по-често с деца и интересът към настолните игри е по-голям. Обмислям Диксит като семеен подарък за Нова година.
Виж целия пост
# 1 306
И ние приключваме с подаръците Simple Smile
За малката взехме лего дупло с животни ето това
http://www.emag.bg/lego-duplo-tvorcheski-zhivotni-5702015120692/pd/DTX1SBBBM/ а за каката на 7 годинки и все още обича кукли

https://www.pinterest.com/pin/327073991662554282/
две едни и същи рокли.
За втори подарък под елхата за малката ще е кукла кексче за каката ще е пъзел на frozen блестящ Simple Smile Вчера го видях в хиполенд.
Виж целия пост
# 1 307
Да споделя впечатления от куклата кексче.
Подарихме я на малката за именния ден на батко й - няма такъв кеф. Не я е оставила, носи я на градината, спи с нея, постоянно е в ръцете й. Много я хареса!
Идея нямам какво токова има в нея, ама - факт. Любимата й кукла.

Благодаря и на мамата, дето препоръча книгите - игри. Баткото получи такава за именния си ден. Много е интересна. Двамата с него решаваме загадките, забавлява се детето с нея. Сигурно ще вземем и другите от поредицата.
Виж целия пост
# 1 308
Да споделя впечатления от куклата кексче.
Подарихме я на малката за именния ден на батко й - няма такъв кеф. Не я е оставила, носи я на градината, спи с нея, постоянно е в ръцете й. Много я хареса!
Идея нямам какво токова има в нея, ама - факт. Любимата й кукла.

Благодаря и на мамата, дето препоръча книгите - игри. Баткото получи такава за именния си ден. Много е интересна. Двамата с него решаваме загадките, забавлява се детето с нея. Сигурно ще вземем и другите от поредицата.

Супер звучи .Ще се взима значи Simple Smile .
Днес ще ходя да търся хартия за опаковане на подаръците  Simple Smile
От тук от там ще ги опаковам.
Не ми се дава по 5 лева за допълнително опаковане ,че ще стане една...  Joy
Виж целия пост
# 1 309
Внимавай каква хартия ще вземеш. До сега аз опаковах подаръците, ама мин.. година бях взела една хартия от Кауфланд - ужаснаааа. В момента, в който опре в ъгълче и се късаше. Да кажеш да е някаква тънка - не е. Уж хубава и плътна, а като паяжина се късаше. Убих се да се ядосвам, докато ги опаковам.

Като опаковате, слагате ли панделки и т.н. или само хартия?
Виж целия пост
# 1 310
Като опаковате, слагате ли панделки и т.н. или само хартия?
Слагам само етикети и опаковам в различни хартии, да заблудя детето
При нас куклата сладкиш беше актуална точно 3 дни Confused
Виж целия пост
# 1 311
Обикновено опаковам в последния момент, даже понякога по време на вечерята. Слагам и панделка, да.
Виж целия пост
# 1 312
Купих хартия от Лидл, здрава е. Понеже аз купувам всички подаръци за децата и от баби и дядовци, ги опаковам в един цвят. За едното дете всички са с еднакви опаковки, за другото дете в други, а за възрастните в трети.  Peace
Виж целия пост
# 1 313
Някой да знае от къде да намеря куклата кексче ,защото май никъде я няма вече.
Виж целия пост
# 1 314
Купих хартия от Лидл, здрава е. Понеже аз купувам всички подаръци за децата и от баби и дядовци, ги опаковам в един цвят. За едното дете всички са с еднакви опаковки, за другото дете в други, а за възрастните в трети.  Peace
На каква цена излезе?
Гледам в юск има хартия 2 лева ролката.
Имам да опаковам вълшебния джин, дизайнерския комплект на Frozen , пъзел с брокат на Frozen , Барби , лего дупло ,детска кухня в куфарче , папагал , гривни на Frozen ,

Рокли и блузки.
daria_30 след малко ще излизам да търся и аз .Остави си телефон за връзка на лично ако намеря ако искаш ще взема и за теб  и ще ти я пусна направо по еконт утре за да е при теб във вторник . Стига да я намеря Simple Smile
Виж целия пост
# 1 315
Голям проблем ми е подаръкът за баща ми, мислех си за колекция с дискове народна музика, но не намирам никъде  newsm78 да сте срещали нещо подобно?
Виж целия пост
# 1 316
Голям проблем ми е подаръкът за баща ми, мислех си за колекция с дискове народна музика, но не намирам никъде  newsm78 да сте срещали нещо подобно?

не съм, но бих потърсила в някой от малкото останали муз. магазини; мисля, че такъв има в "Ориндж", който е на Графа - мисля на 2 ет.
Виж целия пост
# 1 317
Голям проблем ми е подаръкът за баща ми, мислех си за колекция с дискове народна музика, но не намирам никъде  newsm78 да сте срещали нещо подобно?
В някой онлайн магазин няма ли ?Примерно тук
http://www.balkanfolk.com/bg/shop-products.php?category_id=cdfolkmusic
http://www.music.store.bg/c/p-l/c-295/folklorna-muzika.html
или в някоя голяма книжарница Simple Smile
Виж целия пост
# 1 318
Голям проблем ми е подаръкът за баща ми, мислех си за колекция с дискове народна музика, но не намирам никъде  newsm78 да сте срещали нещо подобно?

В Лидл имаше някакви дискове с подбрани народни, македонски, руски, песни за маса и т.н.
Виж целия пост
# 1 319
Хартията, която купих от юск, е много тънка и се къса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия