Коледни подаръци 2015

  • 146 821
  • 1 381
# 1 290
Моля,спешно търся робот с дистанционно за 6годишния ми син. В градината изнесли списък и ме изненада с това си желание..
Виж целия пост
# 1 291
Помагайте! Трябва ми подарък за сестра ми, която е на 45г. Нямам никаква идея какво да бъде! bouquet
Ваучер за козметични процедури, ден във спа център, комплект бижута, блузка със спец. Поръчан надпис и т.н.
Виж целия пост
# 1 292
Момичета помагайте, дъщеря ми си поръча на Дядо Коледа Вълшебния Джин, никъде не мога да го намеря,а там където ми казаха, че очакват доставка тя ще е след празниците. Моля ако го видите в някое малко квартално магазинче да пишете, в големите интернет магазини го няма.

Ако все още не сте намерили Вълшебния Джин, моля, пишете. Hug
Виж целия пост
# 1 293
Моля за помощ къде мога да купя детска фланелка на Star wars - момче 7 г.

Търся и червен чорапогащник за момиче 10 г.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0289953009.html
Има и доста аксесоари http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0360669001.html
Принципно в почти всички магазини има в момента тениски и какво ли не със стар уорс

В кауфланд имаше какво ли не брандирано.Провери


Благодаря. Но ако има и на друго място ще е добре.
Виж целия пост
# 1 294
Дами, моля за препоръка на хубава детска енциклопедия за животни. Детето е на 6 год, предпочитам даже да не е съвсем по детски написана, но все пак и да е разбираема. А мнение за този комплект имате ли? Взела съм го за подарък на един 10-годишен господин, ама ако е много детски написан /запечатан е комплектът и не знам дали е добра идея да го разпечатам/, да го подарявам направо на 6-годишния  newsm78:
Скрит текст:

Ние го имаме,не е детски,става и за по-големи от 10 години...
Енциклопедия за животните препоръчвам тази https://www.e-zona.bg/product/entsiklopedia-zhivotnite-Lusi-Spelman-14052
Виж целия пост
# 1 295
И аз купих същият комплект енциклопедии за дъщеря ми. На 9,5 г е Peace
Виж целия пост
# 1 296
аз взех атлас на света със стикери, писта Хотуилс за малия като мисля да му конструираме картонена къщичка, като тези от Лидл, които обаче бързо свършиха, за съжаление.
Виж целия пост
# 1 297
Моля препоръчайте ми игра за момиче на 7 .
Има ли нещо като имитация на лего ?
Не толкова скъпо..Искала лего ,но съм сигурна че няма да играе.Не ми се дават поредните 100 лв за нещо което ще пази шкафа
Виж целия пост
# 1 298
Моля препоръчайте ми игра за момиче на 7 .
Има ли нещо като имитация на лего ?
Не толкова скъпо..Искала лего ,но съм сигурна че няма да играе.Не ми се дават поредните 100 лв за нещо което ще пази шкафа

Купи Бан Бао. Има момичешка серия и не е никак лош.  bouquet http://www.hippoland.net/manufacturers/product/list/id/425/
Виж целия пост
# 1 299
Благодаря ви, Svetlaem и sssani  bouquet

Моля препоръчайте ми игра за момиче на 7 .
Има ли нещо като имитация на лего ?
Не толкова скъпо..
И аз ти препоръчвам БанБао - имаме и Лего, и БанБао - чак такава разлика в качеството, каквато има в цената, аз не виждам. За мен ЛЕГО е неоправдано скъп продукт, нямам идея защо са такива цените  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 300
А каква е разликата м/у Лего/Банбао и обикновените контруктори в големи торби?
Едните са с по-големи блокчета май, но пък като разглеждам фигурките  на някои Лего ми са много смешни и нереални. Как да дам толкова пари за нещо, което не ми харесва.

В градината гледам, че реди блокчета и искам и вкъщи да се занимава, но има различни на пазара и не знам кое.
Бих дала пари и за Дупло, ама знам ли дали няма само да разгубим частите...  Whistling

Мнение за тези:
http://olx.bg/ad/strahoten-konstruktor-s-kolichka-ID5CEmi.html
http://olx.bg/ad/golyam-konstruktor-178chasti-zamak-s-momiche-ku … m.html#0822ec6d16
Виж целия пост
# 1 301
Тези от 1-вия лнк са си откровено боклучави - тя пластмасата е една тънка, гънат се несно. На Мегаблокс съм купувала, както на Унико - май са една идея по-евтини от Лего. Бан Бао наистина е добра алтернатива, но пък май нямат вариант с по-големи части, с размера на Дупло-то например  newsm78
Напият 1-ви конструктор беше този:
Скрит текст:

Много хубав и издържлив, но пък освен да строи къща и кула, няма друго поле за изява, защото са много големи частите и еднакви, няма фигурки.
Препоръчвам и този, дървеният за такава ранна възраст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 302
Бан Бао го препоръчах за момиченцето на 7 години, а за по-малките Мегаблокс е добра алтернатива. Унико  също.  Peace
Виж целия пост
# 1 303
Аз пък този "боклучавия" най-много харесах, защото са много на брой и си има и количка.
Набеляза съм отдавна също тази Мегаблокс маса http://olx.bg/ad/mega-bloks-konstruktor-masa-za-igra-s-blokcheta … ints-ID5891c.html
Тук е най-евтин, по Амазоните е скъп. Но пък защо му е такава цената, предвид че има само 30 части?
Допада ми масичката най-вече, но пък дали наистина е удобна за децата или на земята е най-добре  newsm78
Виж целия пост
# 1 304
Маса лакс от 10 лв от Икеа е идеална за конструктори. Може да закупите отгоре една зелена лего дъска или от друг конструктор
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия