Коледни подаръци 2015

  • 146 815
  • 1 381
# 1 320
Последно хубава, т.е. здрава хартия съм взимала от икеа и джъмбо. Иначе масово са точно такива тънки и късащи се.

Панделки  и т.н. слагам според моментно настроение, наличие и т.н.

Обичам вместо картички и т.н. мини лепенки-етикетчета с името...под елхата е удобно.
Виж целия пост
# 1 321
В магазин от типа 1 левче в нашия град открих ролка с 60 бр. етикета за залепяне за 1.20лв. Чак не ми се вярваше. Вярно, малко по-шарени са, но са ми истинско улеснение - опаковам, лепя етикета, надписвам и готово. Мислех да си изработя красиви етикети от шаблони от интернет, но така е по-бързо, а и накрая в суматохата под елхата никой не се и замисля - късат опаковката и бързат да видят подаръка - важи и за малки, и за големи  Wink
Виж целия пост
# 1 322
Миналата година бях забравила да ги надпиша и в последния момент с цветни маркери написах имената. Така или иначе никой не рови сам из подаръците, някой им ги чете и им ги подава. Изобщо не се старая да са някакви специални картички или етикети. Опаковката ми е по-важна, защото бавното отваряне запазва по-дълго момента на изненада.  Peace
Виж целия пост
# 1 323
Хартия взех от Т-маркета. Имаше голям избор, различни размери и на сносни цени. Коледни, с анимационни герой, всякакви общо взето..
Виж целия пост
# 1 324
Ами моя син предимно той рови под елхата и раздава Simple Smile
Никак не гледам да се разопаковат бавно, напротив даже.
Виж целия пост
# 1 325
Хартия взех от Т-маркета. Имаше голям избор, различни размери и на сносни цени. Коледни, с анимационни герой, всякакви общо взето..
Каква и е цената?
Днес ще отида до там да ги видя  Joy
Виж целия пост
# 1 326
Хартия взех от Т-маркета. Имаше голям избор, различни размери и на сносни цени. Коледни, с анимационни герой, всякакви общо взето..
Каква и е цената?
Днес ще отида до там да ги видя  Joy
Тази която аз взех беше 2м. на 70 см. ако не греша и някъде под 2 лв. newsm78
Виж целия пост
# 1 327
Аз се чудя как да опаковам огромния кашон от батута. 1 на 1м е, ще донаждам явно. Друг е въпроса, че все не оставам сама и само отлагам поцеса.  Whistling
Виж целия пост
# 1 328
Вече традиционно купувам хария от Лидл и съм довона - здрава е и доста изгодна, обикновено са рула по 5 м.
Виж целия пост
# 1 329
Аз също имам един много голям подарък...на него ще има лепната само малка панделка и етикетче...не виждам как иначе, а и защо да опаковам повече. То и малките деца са наясно вече, че цялото производство е изнесено в Китай, включително и това на дядо Коледа  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 330
Преди всичко опаковах, за тази година се чудя... честно казано, не за друго, ами защото толкова усилия хвърлям да опаковам разни нестандартни кутии, които после така и никой не забелязва как са опаковани.  Laughing
Виж целия пост
# 1 331
Приказката игра за Талъсъмчето за колко годишно дете е: За 4 годишно става ли?
Пак за нея гледам изчерпана е в сайта но има "Още по-голямото приключение...." Тя също ли е хубава?

Иначе съм много доволна от ДЖИНА. На мене започна да ми отгатва, е намислям си питон. Той ми вика змия, ама пак там. Само кравата ме може да ми отгатне, вика "морска крава". Дано и от племенника да се приеме така добре.
Виж целия пост
# 1 332
в някое софийско Джъмбо да сте виждали дървения куб?
Виж целия пост
# 1 333
Приказката игра за Талъсъмчето за колко годишно дете е: За 4 годишно става ли?
Пак за нея гледам изчерпана е в сайта но има "Още по-голямото приключение...." Тя също ли е хубава?

Иначе съм много доволна от ДЖИНА. На мене започна да ми отгатва, е намислям си питон. Той ми вика змия, ама пак там. Само кравата ме може да ми отгатне, вика "морска крава". Дано и от племенника да се приеме така добре.

Кравата на мен ми отгатна от три опита.Първо каза Бик , после овен и накрая ме попита с буквата к ли започва като къща Simple Smile) .Аз отговорих с Да а той каза КРАВА Simple Smile)
Явно го подвеждаме с някои от отговорите си и го объркваме Simple Smile Мъжа ми отбеляза ,че съм го подвела с един от отговорите и каза с кой.На въпроса опасно ли е за хората аз посочих Да.И от там реши ,че е Бик.
Виж целия пост
# 1 334
Здравейте. Някой може ли да ми каже къде мога да намеря хубави мъжки коледни пижами или такова облекло за вкъщи. Търся в интернет, но в онлайн сайтове нищо не намирам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия