Последният триместър иде вече и все по-тясно става на ЯНУАРСКОТО човече - Тема 9

  • 36 370
  • 768
# 555
Katia, от Next с какво идват нещата - по куриер или по поща? Чудя се какъв адрес да дам, защото на работа ми е по-удобно. Нали не се лъжа,ч е ти поръчваше от Некст.
Виж целия пост
# 556
Katia, от Next с какво идват нещата - по куриер или по поща? Чудя се какъв адрес да дам, защото на работа ми е по-удобно. Нали не се лъжа,ч е ти поръчваше от Некст.
Не съм Катя, но вчера си получих нещата от там. Идват с DHL. Направо не можах да повярвам на бързината, с която пристигнаха. Поръчах на 4-ти сутринта и на 5-ти следобед ми ги доставиха.  Grinning
Виж целия пост
# 557
Мерси Simple Smile то като прочетох в сайта им, че идват до 3 дни реших, че няма как да е по пощата Wink
Виж целия пост
# 558
Гледам, че помпата без намаление е около 100лв., значи 66 си е супер. Според мен няма от какво да се притесняваш да поръчваш от големи, познати сайтове. Поръчвай с наложен платеж и плащай след като видиш какво са ти доставили (аз по принцип не правя така, плащам с карта, но за твое успокоение Wink). А и няма гаранция, че като го вземеш от магазина няма да ти пробутат менте. За мен електронната търговия е голямо улеснение. Разбира се, не всичко мога да взема онлайн, някои неща ми е трудно да ги преценя правилно без да съм ги видяла на живо, но специално за помпа не бих се двоумила. Само дето аз не съм доволна от Авента, напоследък сякаш повече препоръчват Медела. Но както неведнъж съм казвала, може просто аз нещо да съм в грешка при екслоатацията или физиологично да не мога да се цедя с помпа. Има много доволни момичета от Авент. Hug
Я виж това дали не е по-добре като оферта. Вместо козметичната чанта, има контейнери, биберон... Зависи какво ти трябва, де. Wink
       много ти благодаря  bouquet


забелязала съм, че винаги, когато имам въпрос ми отговаряш!
относно козметичната чантичка-тя не ме интересува, просто е като подарък. Не избирам помпата заради нея  Grinning , (явно не съм се изразила добре  Rolling Eyes )
Мда, на всяка манджа мерудия съм аз... Joy
Ами затова написах, че ще прецениш кое ще ти върши работа повече-дали козметична чантичка, която в случая не ти трябва, или ще дадеш още 10лв. за контейнери и биберон. Ако и последните не ти трябват, тогава поръчваш за 66лв. и толкова. Но ако ще ти влязат в употреба, можеш да жертваш още 10лв. Дано ми разбра идеята... Wink
Да, на Некст нещата идват то DHL. За София пристигат за 2 дни, за другата част от страната се бавят още 1. Можеш да ги поръчаш до който си искаш адрес, аз също ги поръчвам до работа. Но ММ работи в DHL и обикновено той ми ги прибира още от склада. Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Защо бе Хепи, пак ли колегата? Hug

Не, имам предвид за раждането да запазя самообладание.

Връщам се от преглед. Беба е добре, върви си по седмица, 1500 грама e (приблизително), обаче съм на долната граница на водите...След две седмици на преглед, и ако са намалели--на доплер. Поне да изтикам до 37-ма се моля без проблем, но и се надявам да не намаляват повече. Не ми се ходи в болница....Иначе е обърната надолу с главата. Ходих и при кардиолог там, ще пия Конкор, пусна ми изследвания на електролити, другата седмица един холтер да види дали има двойки екстрасистоли, но ми каза,че типа ми екстрасистолия била от хубавия, здраво сърце и всичко. Най-вероятно цезарово....

Относно поръчването онлайн, знайте си правата. Имаме определен брой дни да върнем това, от което не сме доволни, и те нямат право да не ни го вземат обратно.  Peace
Виж целия пост
# 560
Да, можем да откажем поставянето на ваксини или да ги отложим. Поне така казаха, но казаха, че е важно да го кажем и на педиатъра и да ги подсещаме, защото е възможно някой да не дочете някой документ и да сложи между временно ваксините.

Хепи сори за развитието на нещата при вас. Стискаме палци да изкарате максимално много време с бебка.  Hug
Виж целия пост
# 561
Да, можем да откажем поставянето на ваксини или да ги отложим. Поне така казаха, но казаха, че е важно да го кажем и на педиатъра и да ги подсещаме, защото е възможно някой да не дочете някой документ и да сложи между временно ваксините.

Хепи сори за развитието на нещата при вас. Стискаме палци да изкарате максимално много време с бебка.  Hug
Мерси за отговора, ще помисля над този вариант.
Виж целия пост
# 562
Защо бе Хепи, пак ли колегата? Hug

Не, имам предвид за раждането да запазя самообладание.

Връщам се от преглед. Беба е добре, върви си по седмица, 1500 грама e (приблизително), обаче съм на долната граница на водите...След две седмици на преглед, и ако са намалели--на доплер. Поне да изтикам до 37-ма се моля без проблем, но и се надявам да не намаляват повече. Не ми се ходи в болница....Иначе е обърната надолу с главата. Ходих и при кардиолог там, ще пия Конкор, пусна ми изследвания на електролити, другата седмица един холтер да види дали има двойки екстрасистоли, но ми каза,че типа ми екстрасистолия била от хубавия, здраво сърце и всичко. Най-вероятно цезарово....

Относно поръчването онлайн, знайте си правата. Имаме определен брой дни да върнем това, от което не сме доволни, и те нямат право да не ни го вземат обратно.  Peace

хепи ти коя седмица си сега?
Виж целия пост
# 563
Защо бе Хепи, пак ли колегата? Hug

Не, имам предвид за раждането да запазя самообладание.


То май не може без паника  newsm78 но всичко ще е наред при всички ! bouquet
Виж целия пост
# 564
От както ми спряха витамините съм супер изморена. Вчера целия ден прекарах в леглото. Вечерта едва  събрах сили да ходя на The Godfather. Мисля на своя отговорност пак да си пия витамините или поне през ден.
Майка ми не спира да пита къде ще раждам. Много се притеснява и в типичен нейн стил прави всичко възможно и аз да се притесня, но тъй като съм спокоен човек по приницп, тя много се изнервя Laughing
Утре съм на последната фетална. Дано всичко е наред...
Виж целия пост
# 565
Циндил - Пиндил, вместо витамини започни да пиеш сутрин фреш - портокал, грейфрут, киви, ябълка, каквото ти е вкусно. Ще те ободри доста, а и е полезно покрай раните грипове и настинки сега.
Виж целия пост
# 566
Ох, и сега ми е лошо, вие ми се свят, сърцебиене  и май и днес ще съм си в леглото. Може би кръвното ми пада с напредване на бременността. Ще ходя да си купя плодове, че може би не ям достатъчно плодове и зеленчуци, или пък да спра кафето. Последното обаче ми е почти невъзможно.
Виж целия пост
# 567
Всъщност сърцебиене и виене на свят не звучат добре за този етап на бременността, звъни на АГ-то си. Дано не е нищо сериозно  Hug
Имаш ли апарат за кръвно налягане у дома?
Виж целия пост
# 568
Измери си пулса. Може да е прекалено нисък.
Виж целия пост
# 569
Да напомня, че днес в 17:00 в Годзила, Мол Варна е срещата на варненските мами! Ще ви чакам там! Simple Smile
Пишете ми на лични, ако има нещо... Ще си дам телефона, ако е необходимо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия