Последният триместър иде вече и все по-тясно става на ЯНУАРСКОТО човече - Тема 9

  • 36 369
  • 768
# 660
Днес сложихме паркета и ММ сега сглабя спалнята. И ооооооооооо, най-после ще си подредя както аз искам. Не ми се вярва чак.

Аз си пиша тук, защото си следя форума, а и има момичета, с които си общуваме, пък нямат ФБ.  Hug Но съм по-дейна там, защото телефона ми е в ръцете по цял ден.

Кош за памперси ще взема от OLX, харесала съм на Томи Типи например.
Виж целия пост
# 661
И на мен ми се струват скъпи тези кошчета.  newsm78 Разгледах ги,видях че има и индивидуални ароматизирани торбички и почнах да се чудя дали да не сложа едно обикновено кошче с плътно затваряне на терасата на спалнята и да ползвам от ароматизираните торбички. Боклука в къщи се изхвърля всеки ден с много малки изключения, така че няма да ми е проблем. То всъщност цената на специалния кош е едно на ръка, но като сложиш и консуматива после става съвсем дебела работа.
Ей, Хепи, честита ви нова спалня  Hug Подреждай си на спокойствие докато са ни малки коремите още. Аз мисля декември да ги върша тези неща като изляза в болничен и мисля че има вероятност корема да ми пречи тогава, а майка ми в неин си стил ми казва че декември било рано да пера и гладя бебешките неща.  newsm78 Пък аз искам по Коледа да ми е спокойно и наредено всичко, да си готвя и да си гледаме кефа с мъжо и със семействата и приятелите, а януари да ми е спокойно, да ходя на разходки с приятелките ми, които са бременни или в майчинство  Heart Eyes
Виж целия пост
# 662
     Аз не съм ги ползвала никога тези кошчета. Кошът за боклук ми е добре затворен и никога не е мирисало на ако. Виж сега е друга работа, но на бебетата не се усеща нищо.
    По отношение на групите аз именно затова не се записах във фейсбук. По принцип вече не качвам снимки на Габи. Все още участвам в групата за родени 2012, но не съм писала от не знам кога. Тези спорове винаги ги е имало и ще ги има. При нас беше излязла поверителна информация, майчета бяха получавали анонимни съобщения с обвинения за неща, които са споделяли тайно и такива ти ми неща. После се почваше с търсена на къртицата, кой писал, кой не писал - редактиране на групи, обвинения  и все някой беше обиден или изключван. Не са за мен тези работи. Предпочитам бг мама, защото влизам и си чета, ако ми се пише нещо - си го пиша и толкова.
Виж целия пост
# 663
а януари да ми е спокойно, да ходя на разходки с приятелките ми, които са бременни или в майчинство  Heart Eyes
Joy ама си оптимист. Януари мисля да не си показвам носа навън от страх да не ми изтекат водите в неподходяща ситуация.
Не е евтина кофата, ама навън ако държа обикновено кошче няма ли да мирише, особено лятото? Това на Чико е с една обикновена найлонова торба и когато се напълни я сменяш. В този вариант реално разходи няма.
Виж целия пост
# 664
а януари да ми е спокойно, да ходя на разходки с приятелките ми, които са бременни или в майчинство  Heart Eyes
Joy ама си оптимист. Януари мисля да не си показвам носа навън от страх да не ми изтекат водите в неподходяща ситуация.
На мен термина ми е изчислен за края на януари, даже сестрата в кабинета на АГ-то ми го сметна за началото на февруари. Ако целия януари седя в къщи ще изкукам, само дано е хубаво времето  Peace
Виж целия пост
# 665
 Вече писах на момичето, което поддържа темата да махне инфото за ФБ групата, когато прави следващата тема. Както вече писах, за мен наистина е подвеждащо. Това ще бъде коригирано.
Никой не е казал, че във ФБ са специални, а тук не са. Аз лично пиша и на двете места, и на двете се чувствам уютно. Към форума си имам специален сантимент, защото и двете си деца съм изгледала тук (поне докъм 2-3 години). Във ФБ обаче е по-лесно да се общува и наистина без да искаме, се споделят много повече неща. Освен това нивото на сигурност и поверителност е различно. Тук всеки вижда какво се пише, там само членовете на групата. Всеки беше свободен да реши къде иска да пише и да се присъедини до вчера, никой не е върнат. Случая с Люлия е просто недоразумение. Групата реши да не се включват нови членове, но тук темата си остава. После ще има и тема в Родени "Януарчета 2016". Няма никаква драма. Не виждам защо трябва да има обидени, при положение, че 8 месеца не са изявили желание да се включат в прословутата група. Peace

Такава джаджа за мръсните памперси за първи път виждам, но май няма да вземам. Така или иначе почти всеки ден се хвърля болкука у нас...
[/quote]

Напълно споделям мнението ти Simple Smile Аз също съм и на двете места. Научавам различни неща и от двете, но там наистина групата е затворена и не всеки има достъп до споделеното! Тук също ми е много уютно, та така.
Аз бях инициатор да приемем Юлия във ФБ, но явно ми е убягнало, че спираме с новите хора.  newsm78 Ми те тук и там момичетата все са ми близки, та затова  Tired Оф, голяма бъркотия значи!
Кошче няма да използвам.  Naughty Хайде стига глупости - боклукът ми стои на терасата и се хвърля през ден поне. Но всеки си знае условията и удобствата у дома!  Peace Е, ако беше нещо специално, като за разделно хвърляне на отпадъка или нещо от сорта...Ама то и тогава можеш да си купиш отделна кофа, PVC пликове и пак да стане. Наистина в момента има много удобства за майчинството, но някои неща ми се струват просто прекалени Simple Smile
Виж целия пост
# 666
Честно казано и аз избягвам публикуването на лична информация във ФБ, последно време само кучо се мъдри в моя ФБ. Не че ми пречи да следя кой какво публикува, но така или иначе не е това мястото да си показвам и казвам всичко.
Все се каня да си сваля и снимките от там, но май повече ме мързи, та и аз не разбирам каква е драмата с групата.

Ако взема да си купя пелени за многократна употреба това с кошчето ще отпадне - там тънката бамбукова подложка, която е с размерите на мокра кърпа с акото отива в тоалетната, а пък другата част се накисва и пере.
Колко излизат тези кошчета и пълнители, за които говорите?
Виж целия пост
# 667
Вече писах на момичето, което поддържа темата да махне инфото за ФБ групата, когато прави следващата тема. Както вече писах, за мен наистина е подвеждащо. Това ще бъде коригирано.
Никой не е казал, че във ФБ са специални, а тук не са. Аз лично пиша и на двете места, и на двете се чувствам уютно. Към форума си имам специален сантимент, защото и двете си деца съм изгледала тук (поне докъм 2-3 години). Във ФБ обаче е по-лесно да се общува и наистина без да искаме, се споделят много повече неща. Освен това нивото на сигурност и поверителност е различно. Тук всеки вижда какво се пише, там само членовете на групата. Всеки беше свободен да реши къде иска да пише и да се присъедини до вчера, никой не е върнат. Случая с Люлия е просто недоразумение. Групата реши да не се включват нови членове, но тук темата си остава. После ще има и тема в Родени "Януарчета 2016". Няма никаква драма. Не виждам защо трябва да има обидени, при положение, че 8 месеца не са изявили желание да се включат в прословутата група. Peace

Такава джаджа за мръсните памперси за първи път виждам, но май няма да вземам. Така или иначе почти всеки ден се хвърля болкука у нас...

Напълно споделям мнението ти Simple Smile Аз също съм и на двете места. Научавам различни неща и от двете, но там наистина групата е затворена и не всеки има достъп до споделеното! Тук също ми е много уютно, та така.
Аз бях инициатор да приемем Юлия във ФБ, но явно ми е убягнало, че спираме с новите хора.  newsm78 Ми те тук и там момичетата все са ми близки, та затова  Tired Оф, голяма бъркотия значи!
[/quote]

И аз писах на Плами на лични във ФБ за Юлито, явно сме се дублирали. Аз също не бях разбрала, че е твърдо решено да не се приемат нови членове и затова реших да се намеся и да изясним нещата. Както и да е, да затворим темата и да се върнем към бебешките въпроси...
Мен днес нещо ме боли глава.. Много ми е свинско. Дребното си се чекне, както си иска...
Виж целия пост
# 668
Мен днес нещо ме боли глава.. Много ми е свинско. Дребното си се чекне, както си иска...
И мен ме понаболява глава, реших че е от напрягане да кашлям  Joy И на мен ми става много мило като се размърда мъника и постоянно си галя тумбака, дали усеща ръката ми?
Виж целия пост
# 669
Мен днес нещо ме боли глава.. Много ми е свинско. Дребното си се чекне, както си иска...
И мен ме понаболява глава, реших че е от напрягане да кашлям  Joy И на мен ми става много мило като се размърда мъника и постоянно си галя тумбака, дали усеща ръката ми?
Да ти кажа, от моите сланинки едва ли усеща нещо. Joy По принцип казват, че усещали...
Виж целия пост
# 670
Аз кошчето го поръчах от един английски сайт - kiddicare.com. Взех най-евтиното - беше 10 паунда, което е нещо като 27 лева, за същата сума взех и три опаковки торбички, но ще излъжа колко бройки има вътре. Видя ми се прилично, ние като купувахме отттук за подарък съм сигурна, че беше доста по-скъпо и даже коментирахме цената.
Хората си го бяха поръчали де, може пък да сме купили някакво специално и да е било по-скъпо заради това.

Виж целия пост
# 671
Аз нямам тераса  Mr. Green

Затова от OLX има по 10-20 лева.
Виж целия пост
# 672
Здравейте и аз не съм от много често пишещите иначе  си следя всичко което се пише тук надявам се живот и здраве като родим да си направим и нова тема в родени Януари 2016 и там да си споделяме опит и мнения  Peace

За тези кошчета не се бях замисляла  Thinking
Виж целия пост
# 673
Миа, от kiddicare с превозвач ли пазаруваш? Видях, че няма доставка извън УК. Колко се оскъпява с посредник?
Виж целия пост
# 674
Миа, от kiddicare с превозвач ли пазаруваш? Видях, че няма доставка извън УК. Колко се оскъпява с посредник?

Поръчвам до ggbg.bg - на мен никак не ми се оскъпява с тях, даже ми е супер изгодно, защото ми носят всичко на крака в офиса, а техния офис е супер близо до нашия. Цената мисля се формира от обема на поръчките, теглото и тн. Досега основно за козметиката си ги ползвам и нещата ми са лекички, а от сайтовете от които купувам гледам да събера повечеко неща да се съберат и да не им давам за доставка. Сега ще видя от този сайт как ще ми формират цена ggbg, защото имам някои по-тежки неща и може да се оскъпи. При всички случаи ми е и удобно и изгодно, имайки предвид спестяването от тукашни цени на същите стоки  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия