Звездни компромати- 262 част

  • 76 601
  • 750
# 345
Поне да си заслужаваха тези пари и дрехите да имаха някаква невероятна визия, а то като премяна за козар с 1000% надценка.
Сега били много модерни. Поръчват си масово жените от сибирски лисици от алиекспреса за към 200 долара  Laughing
Виж целия пост
# 346
Поне да си заслужаваха тези пари и дрехите да имаха някаква невероятна визия, а то като премяна за козар с 1000% надценка.
Сега били много модерни. Поръчват си масово жените от сибирски лисици от алиекспреса за към 200 долара  Laughing

Баща ми има за това един лаф-
Цитат
Защо лисицата е с наведена муцуна надолу? Защото по-голяма от нея лисица я носи  Joy
Виж целия пост
# 347
Притеснявам се, че този момък бледен Филип ще умре от глад, с тези цени на якенцата колкото панелка (това беше яко  Laughing), магазинът му в София ще фалира.
При толкоз ментета на Илиянци, кой ще му пазарува от магазина  Rolling Eyes
Познавам няколко дето се скъсват да  пазаруват Плейн,
Варненски гъзета. Сега са направо юруш на маслините
от кеф, че има бутик в Софето и няма да поръчват онлайн.
За всеки влак си има пътници...


И аз това щях да кажа, че не е единствена и неповторима на този свят и в тази държава Николета, та да видят хората и научат за Плейн точно от нея. Аз също познавам две жени, които си пазаруват Плейн и са далеч от бг мама и Николета Rolling Eyes
Виж целия пост
# 348
Поне да си заслужаваха тези пари и дрехите да имаха някаква невероятна визия, а то като премяна за козар с 1000% надценка.
Сега били много модерни. Поръчват си масово жените от сибирски лисици от алиекспреса за към 200 долара  Laughing
Аууу, добре, че ме присети. Имам едно палто от комунизма още, топли гардероба на село, че е сантиментален спомен от баба. Ще му резна ръкавите и става досущ роклята на Николета на събитието. И аз ставам ултра тренди.
Виж целия пост
# 349
Аз за първи път чух за Плейн от Марчето Гущерова. Беше си накупила някакви неонови джунджурии за едно от грандиозните турнета на пайнер и я се хвалеше по телевизията, ама то беше преди бая години... 5 може би.
Виж целия пост
# 350
Аз за първи път чух за Плейн от Марчето Гущерова. Беше си накупила някакви неонови джунджурии за едно от грандиозните турнета на пайнер и я се хвалеше по телевизията, ама то беше преди бая години... 5 може би.

Екзактли! Мичето беше първа от наш'те звезди дето се избара в Плейн. Спомням си на това турне другите се скъсаха да сменят рокли с пайети и деколтета, пък тя си изкара концертите с един потник с череп и едни шорти и като обясняваше, че са на много известен дизайнер, другите малко недоверчиво я гледаха!
https://www.google.bg/search?q=%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F+%D … mke--KrURebKjM%3A
Виж целия пост
# 351
Голяма част от дрехите на Николета ѝ ги дават с рекламна цел за предаването. Силно се съмнявам тя да дава и лев за тях  Peace
Виж целия пост
# 352
Обаче да знаете, че на гостите с покани са им раздали дрехи и аксесоари с рекламна цел
Раздали какво означава? Да знам дали да продавам декарите мъгла за носено от звезда с покана якенце
На Плейн всичко му е като за Хелуин Stop
Видяхте ли домът на Н. Михайлов?
Виж целия пост
# 353
Изобщо не мога да си представя деца в този апартамент. Всъщност изобщо не ми харесва. Няма уют, няма топлина. Е, важното е, че като първа кифла си има помещение, специално за тоалетите му.
От мен има едно голямо "Не".  Grinning
Виж целия пост
# 354
Обаче да знаете, че на гостите с покани са им раздали дрехи и аксесоари с рекламна цел
Раздали какво означава? Да знам дали да продавам декарите мъгла за носено от звезда с покана якенце
Дали и после си вземали! Mr. Green Whistling
Виж целия пост
# 355
Парти по случая рождения ден на Оливие Рустейн

Роузи Хънтингтън-Уайтли, Шанел Иман и самият Оливие

Джейдън и Уилол Смит заедно с Кардашианките

Зоуи Кравиц и Кара Делевин

Кейт Хъдсън

Дженифър Лопез с Каспърчо

Але Амброзио

Джъстин Тимбърлейк, Джесика Бийл, Кара и Оливие

Джейми Кинг
Виж целия пост
# 356
Живея близо до главния офис на Филип Плейн и съм го засичала само веднъж, но не е мой тип, хич не ми се видя готин или харизматичен. А колекциите му, не че ги следя и ги познавам, но само веднъж съм забелязвала негов продукт - една застаряваща немскоговоряща госпожа на съседна маса в ресторант, която изглеждаше потресаващо в комбинация с огромната си лачена чанта с озъбен череп от някакви блещукащи капси.
Виж целия пост
# 357
Ще припадна, някой гледа ли БТВ? Това модно недоразумение как се казваше? Този с очилата.... hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 358
Това е 100 Кила. Laughing
Виж целия пост
# 359

Мерси, не можах да се сетя.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия