Звездни компромати- 262 част

  • 76 596
  • 750
# 375
Сигурно с 1 замахване ще си сложи и силикон, и екстеншъни и всякакви други простотии... Радвам се, че не е една от многото, а е естествена. Малкият размер сутиен не я прави по - малко женствена, напротив. По - добре е така отколкото с 2 дини отпред на крехкото и телце Мускулчетата са супер секси. Висока е само 1.68 според Уикипедия, но има хубави крака. 
Виж целия пост
# 376
Сигурно с 1 замахване ще си сложи и силикон, и екстеншъни и всякакви други простотии... Радвам се, че не е една от многото, а е естествена. Малкият размер сутиен не я прави по - малко женствена, напротив. По - добре е така отколкото с 2 дини отпред на крехкото и телце Мускулчетата са супер секси. Висока е само 1.68 според Уикипедия, но има хубави крака. 

+1
Супер ме кефи Кейт, винаги съм я харесвала. И в тяло, и в лице ми е сладурка, харесвам стила й, както и отношението й към живота Peace
Виж целия пост
# 377
И аз я харесвам, но лицето и просто е различно! Нещо му е правено, стои подпухнало, това имах предвид.
Виж целия пост
# 378
Белучи  пак  - като нарисувана е от фотошоп.
Виж целия пост
# 379
Тази в ляво има страхотни обувки  Heart Eyes
------------------------------------------
И аз не харесвам тялото на Кейт Хъдзън
точно заради прекалено малките гърди.
Виж целия пост
# 380
От ФБ на Венета Райкова

Успях!! Осъдих Евгени Минчев!! Присъдата му е глоба в размер на 7 хил лв и обществено порицание, а за причинените ми неимуществени вреди съдът присъди Евгени Минчев да ми заплати сумата от 20 хил лв!! Благодаря на безпристрастния български съд !! И на моята адвокатка, най-добрата!!

Каква беше драмата при тези двамата?
Виж целия пост
# 381
За 7 или за 20 хил го е осъдила?
Захлеби, дано да започне да се храни Mr. Green
Виж целия пост
# 382
Драмата беше, че я нарекъл " миришеща на прокиснало мляко" в някакво интервю Joy
Виж целия пост
# 383
7 хил. е глобата, пък 20хил. лично на Венетка.
Да й е честита победата  Whistling
Виж целия пост
# 384
Хейли Болдуин
Хали Бери
сестрите Дженър
Никол Шерцингер
Але Амбросио
Клое Кардашиян
Бионсе
Виж целия пост
# 385

Все едно видях Ким най-отпред  Shocked
Виж целия пост
# 386
Това момиче Хейли Болдуйн е много хубаво и стила й, също Heart Eyes На кой Болдуйн е дъщеря Thinking
Амбросовските крака са върха!
И Николчето е много красива, харесвам я Heart Eyes
Виж целия пост
# 387
Дъщеря на Стивън Болдуйн.
Виж целия пост
# 388
Мерси Peace
Много ми хареса.
Виж целия пост
# 389
Това момиче Хейли Болдуйн е много хубаво и стила й, също Heart Eyes На кой Болдуйн е дъщеря Thinking
Амбросовските крака са върха!
И Николчето е много красива, харесвам я Heart Eyes
Сериозно ли, за модел от такъв ранг не са върха, да не кажа, че направо се чудя как с това несъразмерно тяло е толкова успешен световен модел...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия