Звездни компромати- 262 част

  • 76 581
  • 750
# 405
Але Амбросио ми е симпатична като цяло, но определено краката й не са никак перфектни. Което не й пречи да печели милиони от тях де. Има грозни кокалести колена. Сравнени с моите крака обаче, са си екстра.  Mr. Green

Антония Петрова-Бередин не я виждам в ролята на майка. Тя е толкова завладяна от собствената си персона, че надали би позволила някой да измести фокуса от самата нея. Не мога да си я представя да будува нощем, да сменя памперси, да кърми... Е, на някакъв етап предполагам, че ще се сдобие с дете, но така или иначе ми е далеч от образа на бъдеща майка.
Виж целия пост
# 406
Але Амбросио ми е симпатична като цяло...

 Peace
Слънчева и излъчва щастие, иначе няма нищо красиво в отделните елементи.
Но и не е задължително да има, понякога странна комбинация води до симпатичен вид, така е и при нея.

Снощи гледах един сериал и за първи път попаднах на Ана Гън. Направо ми е 1:1 с Жизел Бюндхен  Shocked може и да е обсъждано преди, но аз чак сега я виждам  Blush
Ето я Simple Smile
Виж целия пост
# 407
Човече, аз тази актриса не я знам, но от показаната снимка не откривам никаква прилика с Жизел.
Виж целия пост
# 408
Аз съм я гледала в ВВ, няма абсолютно никаква прилика Peace
Виж целия пост
# 409
Снощи гледах един сериал и за първи път попаднах на Ана Гън. Направо ми е 1:1 с Жизел Бюндхен  Shocked може и да е обсъждано преди, но аз чак сега я виждам  Blush
Ето я Simple Smile
Е, значително по-женствена е(на тази снимка). А иначе изобщо не прилича на Жизел!
Виж целия пост
# 410
Снощи гледах един сериал и за първи път попаднах на Ана Гън. Направо ми е 1:1 с Жизел Бюндхен  Shocked може и да е обсъждано преди, но аз чак сега я виждам  Blush
Ето я Simple Smile
Е, значително по-женствена е(на тази снимка). А иначе изобщо не прилича на Жизел!

На мен на втората снимка пък ми прилича на Джилиан Андерсън  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 411
Бианка Балти.
Тези крака харесват ли ви  Wink
Виж целия пост
# 412
Мнооооого!
Виж целия пост
# 413
Това са крака, достойни за възхита!
Виж целия пост
# 414
Може ли да ги видим в профил?
Виж целия пост
# 415
Може ли да ги видим в профил?
Аз не познавам тази Бианка Simple Smile ама ето подобен кадър като на Але-то. Ако не друго то поне на Бианка краката й са дълги Simple Smile
Виж целия пост
# 416
Много,също!

Жени,мъжкия Жени и Тоца са нетърпеливи за Хелоуин hahaha hahaha
Виж целия пост
# 417
Малиииии, кой е гримирал Тоца и Жени К??? Изглеждат ужасно в студиото на ВБ....
Виж целия пост
# 418
Кокчето на Мариана Маринова ме впечатли повече. Прилича на самурай-травестит.
Виж целия пост
# 419
Кокчето на Мариана Маринова ме впечатли повече. Прилича на самурай-травестит.
Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия