ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - тема 22

  • 134 681
  • 754
# 330
На мен хормонът на щитовидната отново ми е нормален и кръвна захар и креатинин -също и се чудя вече на какво се дължи тази хиперхидроза и това безконтролно пълнеене....
Виж целия пост
# 331
Kими, е голяма, не е голяма. Не се притеснявай излишно Hug  И от зъб може да е Hug

Али, бе и на мен ми писна от това дебелеене. Сутрин ходя на фитнес по час. Не ям въглехидрад и е ме на за година 10 кила, като средата на годината спрях АД-то ooooh!

На мен холестеролът ми е завишен, трябва малко прасето да го намаля в менюто си.

Пих сутринта стимулотон - половин и 1 мг ривотрил, малко ми се загади след около 40 минути във фитнеса, ама като се размотах по Витоша ми мина. Имам ден да ползвам за мама и за това не съм на работа.
Карадалиев ми е казал утре да ходя да ми дава рецепти за стимутолон и клонарекс, аз му казах, че си имам сръбски ривотрил ама не ми харесва, той ми каза - няма страшно ще свикнеш.
Как да му кажа, че си написах рецепта за стимутолон, като искам толкова да го видя Heart Eyes
Чувствата се пробуждат, явно се посъвземам и съм по-добре Crazy Дано не се размина само с рецепта Crazy
Виж целия пост
# 332
Джери, ходи едно по едно да ти ги изписва  Grinning
Виж целия пост
# 333
Всичко друго ми е ок. Ще видим след празниците пак ще правя нови изследвания.
Виж целия пост
# 334
Джеренце, само гледаш да ходиш при докторчето, взимайте се вече и да се приключва  Hug
Виж целия пост
# 335
Джеренце, само гледаш да ходиш при докторчето, взимайте се вече и да се приключва  Hug
+1
Виж целия пост
# 336
Днес тесните дънки, високите ботуши, дълбокото деколте и няма на къде да бяга вече  Wink

Успях да поспя тази нощ от 9 до 4, даже без да се събуждам. Едва ли стимулотона от раз почва да действа newsm78
Виж целия пост
# 337
Днес тесните дънки, високите ботуши, дълбокото деколте и няма на къде да бяга вече  Wink

Успях да поспя тази нощ от 9 до 4, даже без да се събуждам. Едва ли стимулотона от раз почва да действа newsm78
Аз три седмици едвам го траех и накрая ми го махнаха, чувствах се адски не добре. Със золофт по същия начин, не успях да свикна с този сертралин явно.
Виж целия пост
# 338
От известно време се чудя,дали да ви споделя,но ето,че вече се реших  Simple Smile .  Става въпрос за това,че от няколко месеца  си говоря сама,и освен това  повтарям,без да се усетя на глас едно и също изречение,и то най-вече след  някакво шокиращо събитие за мен,или след някакво притеснение,колкото и незначително да е то.Изречението,което повтарям логически няма абсолютно  никаква връзка със събитията,които го предхождат,но имам усещането,че по-някакъв начин изкарва  част от негативната емоция у мен.
Та,.....въпроса ми е,това случва ли ви се и на вас подобно нещо ,и възможно ли е да е от ПР ,или от лекарствата,които пием,или мен просто ме е тряснала и шизофренията,като капак на всичко ? Mr. Green
Виж целия пост
# 339
А, споко, куку сме си за това. На мен ми се е случвало сама да си говоря, и то след стряскащи неща. Пък и да видиш какви ги ръся на глас ако за малко изпусна автобуса.
А как си говоря на котетата, пък даже мисля, че ми отговарят Crazy

Искам Карадалиев  newsm45 Ох, прекрасен е   Heart Eyes Разминах се само с едно хващане през кръста и ще пием кафе по празниците.
По същество. Изхвърли ми всички ксанакси, лексотани и ривотрили. Даде ми лорапам по странна схема, в момента от 1 не мога да си отворя очите. Иначе ще го пия 1/2, 1/2 1 (сутрин, обед вечер) 20 дни. После се намалява.
Та това е, немаше секс, дано лорапама поне действа добре Cry
Виж целия пост
# 340
А, споко, куку сме си за това. На мен ми се е случвало сама да си говоря, и то след стряскащи неща. Пък и да видиш какви ги ръся на глас ако за малко изпусна автобуса.
А как си говоря на котетата, пък даже мисля, че ми отговарят Crazy

Искам Карадалиев  newsm45 Ох, прекрасен е   Heart Eyes Разминах се само с едно хващане през кръста и ще пием кафе по празниците.
По същество. Изхвърли ми всички ксанакси, лексотани и ривотрили. Даде ми лорапам по странна схема, в момента от 1 не мога да си отворя очите. Иначе ще го пия 1/2, 1/2 1 (сутрин, обед вечер) 20 дни. После се намалява.
Та това е, немаше секс, дано лорапама поне действа добре Cry
Хаха, пак ще отидеш мила 😆😆😆
Виж целия пост
# 341
Оф, сега пък лорапам......ама заедно със стимулотона ли? Щото лорапама си е подобрен диазепам  Grinning И ако удариш една чаша вино с него, спането 24 часа не ти мърда....
Виж целия пост
# 342
Да, Али, и лорапам и стимулотон. Поне се наспах тази нощ. И след утрешното винце (една чаша, в никакъв случай повече) си оставям значи 25 декември за спане Laughing
Сутринта бях на 1/2 лорапам, почти заспах на велото във фитнеса, сега ударих другата 1/2, да се очаква да си катурна главата на бюрото.
Тез тук няма ли да ни пускат да си ходим newsm78

Да Ви пожелая Весели празници (не, че няма да се чуваме де) и да внимавате с винцето, че комбинацията алкохол и нашите лекарства е меко казана отвратителна, не може да се оправиш от махмурлук една седмица Laughing
Виж целия пост
# 343
 bouquet
Весела Коледа и много здраве,момичета!
Виж целия пост
# 344
Весели празници,но пробвайте се да не пиете лекарствата по схема - говоря за успокоителните като диазепам,ривотрил и т.н..Взимайте ги само,когато усетите,че не е наред положението и трябва да го вземете,за да предотвратите неприятни усещания.Това ми е казано от невролог в болница Вита,който според мен много си разбира от работата.И така с времето самата мисъл,че ще вземете ривотрила(примерно) и той ще ви успокои като получите паник атака,ще ви успокои като цяло и тревожността от паник атаките,което от своя страна ще ги намали драстично,тъй като те се предизвизкват от самия страх от тях.
Малко неясно го написах,но се надявам сте разбрали какво имам предвид.
Живи И Здрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия