Всякакви въпроси относно съдомиялните - 17

  • 76 700
  • 739
# 600
Здравейте!Пред избор съм на нова миялна машина и се колебая между тези два модела.Може ли да ми помогнете в избора
http://www.tehnomix.bg/whirlpool-wp-211-fd
http://www.tehnomix.bg/gorenje-gv-65315
Виж целия пост
# 601
Здравейте!Пред избор съм на нова миялна машина и се колебая между тези два модела.Може ли да ми помогнете в избора
http://www.tehnomix.bg/whirlpool-wp-211-fd
http://www.tehnomix.bg/gorenje-gv-65315

Аз съм с Горение но свободно стояща и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 602
Здравейте!Пред избор съм на нова миялна машина и се колебая между тези два модела.Може ли да ми помогнете в избора
http://www.tehnomix.bg/whirlpool-wp-211-fd
http://www.tehnomix.bg/gorenje-gv-65315

Аз съм с Горение но свободно стояща и съм доволна  Peace
Аз съм с whirlpool, но свободно стояща и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 603
Simple Smile
Аз пък съм с Бош вградена. Ако трябваше сега да избирам щеше да е Уърпул
Виж целия пост
# 604
Simple Smile
Аз пък съм с Бош вградена. Ако трябваше сега да избирам щеше да е Уърпул

Защо? Какво не ти харесва Бош-а?
Виж целия пост
# 605
Аз също имам подобен проблем със същите дуралексови чинии, но в по-малка степен, даже като намалих гланца вече почти не се забелязва. От хубавите са, т.е. тези, на които пише MADE IN FRANCE /виждала съм и някакви индонезийски май  newsm78/, та не е от качеството на материала според мен  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 606
Показаните също са френски, пише им отгоре марката, като ги пуснах в нета ми излезе френски дуралекс. Даже някой продаваше комплект на същата фирма в олх, на сниманата кутия имаше знак, че става за миялна. В крайна сметка е стъкло това, какво да не е подходящо за миялна.
Освен нещо да е сменяла препарати и нещо с новите да не се разбира или с комбинацията от тях... не знам.
Така или иначе след като само с тези съдове има проблем, за мен изключва да е повреда в машината, съответно не виждам защо да звъни по сервизи и т.н.
След като има грижи и с купичките и с чиниите - най-добру да прибере сервиза като резерва и да си вземе други за ежедневна употреба.

А чупенето и мен ме влудява, добре че се изпочупиха почти всички и сега стоят останалите точно като резерви, но повече дуралекс не бих взела, точно по тази причина. Иначе преди 10 години като ги видях за сефте страхотно ми харесаха с този кехлибарен цвят Simple Smile
Виж целия пост
# 607
sweet моите са абсолютно същите, няколко пъти съм коментирала проблема в темата - за сега нищо не помага, гланц въобще не използвам, имам си и теория, но чиниите, а и някои други чаши, които не са от цветно стъкло и дуралекс са си все на лилави петна и линии,
в началото много ме дразнеха, но вече въобще не им обръщам внимание и преди бях писала, че ще си купя нов сервиз, който обаче със сигурност няма да е дуралекс, що се отнася до чашите периодично ги подменям, тъй като се чупят вселдтвие на употреба
а на коментара, че дуралекса, който се предлага на пазара е с ниско качество съм съгласна, тъй като от опит след всекидневна употреба на чинии за хранене при миене на ръка /агресивни гъби/ - може би за период от около шест месеца - чиниите се надраскват ...
Виж целия пост
# 608
Тава за дуралекса е странно, наистина.
Моите чинии излизат критално чисти и прозрачни. С Беко съм. Peace
Виж целия пост
# 609
Simple Smile
Аз пък съм с Бош вградена. Ако трябваше сега да избирам щеше да е Уърпул

Защо? Какво не ти харесва Бош-а?
Ами неоправдано скъп само задето е немски. Иначе не е нищо особено. Дори ми липсват някои неща. Нямам кратка програма на висока температура, нямам само изплакване.
Виж целия пост
# 610
Ейнджъл, като спомен купички, се сещам, че имам и купички от същата серия - за ядки, както и за салата /по-големи/ - е, проблеми с купите никога не е имало, само с чиниите  Joy Странна загадка стана  Laughing
И като сме заговорили за чинии, да използвам повода да препоръчам едни икейски, за който посещава магазина:

Много съм доволна от тях, белички, лекички, нямат евтин вид, а са само левче бройката. има и купи за супа от същата серия, пак по левче - и те са много хубави. А и с миялната се спогаждат добре Grinning, така, че основно ползвам тях.
Виж целия пост
# 611
Здравейте!Пред избор съм на нова миялна машина и се колебая между тези два модела.Може ли да ми помогнете в избора
http://www.tehnomix.bg/whirlpool-wp-211-fd
http://www.tehnomix.bg/gorenje-gv-65315

Аз съм с Горение но свободно стояща и съм доволна  Peace
Аз съм с whirlpool, но свободно стояща и съм доволна  Peace
И аз съм whirlpool 6 -то чуство,още не съм я ползвала ,чакам да я монтирам(изчака ме се чакалото Crazy...).) Не съм гледала в интернета за мнения ,събирахме мнения от познати ,приятели ,колеги.Така и избрахме тази марка. Peace
Виж целия пост
# 612
Simple Smile
Аз пък съм с Бош вградена. Ако трябваше сега да избирам щеше да е Уърпул

Защо? Какво не ти харесва Бош-а?
Ами неоправдано скъп само задето е немски. Иначе не е нищо особено. Дори ми липсват някои неща. Нямам кратка програма на висока температура, нямам само изплакване.

Подкрепям напълно. Преди Бекото имаше повече неща и никаква разлика в миенето.

За дуралекса - мисля, че е точно некачествено стъкло. За 10-11 г само едни йенски купички са ми побеляли. Мисля, че е това е същото или подобно, но понеже са цветни изглежда по друг начин.
Виж целия пост
# 613
Аз проблем с дуралекса нямам.Излизат ми кристално чисти.Имам и от фалшивия купуван от магазин по левче
Виж целия пост
# 614
Момичета знаете ли дали някъде продават отделно кошничка за вилици и лъжици дето се слагат. Моята е огромна и пречи и на всичкото отгоре са и малки дупките и ножовете невлизат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия