Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 42

  • 78 161
  • 740
# 75
Тия вторите картинки за тридневните са схеми  Peace В линка по-горе има истинска снимка как изглежда "перфектен" тридневен човек. Ето го:
Скрит текст:

Останалите кръгчета, елипси и т.н. са за да се означат фрагментациите.
Виж целия пост
# 76
При мен понеже беше първи опит и не знаех какво да питам и те като се обаждаха казваха, че се развиват добре (според деня в който са) и сега понеже преглеждам документите и ми изникна този въпрос. Благодаря ти много за отговора!
Виж целия пост
# 77
Ето ме и мен, малко по-спокойна! Др Стаменов каза задължително Норпролак, иначе спира процедурата! Страх, не страх, почвам го. Само като прочета противопоказанията - остри психози, неконтрулируеми импулси застрашаващи околните, огромно желание за секс, завишен апетит, склонност към харчене на високи суми и хазарт... тези са най-интересните.  Crazy

В четвъртък съм на пункция, акушерката вписа >10фол., даже не ги изброи hahaha
И понеже предишният път много се чудихме с момичетата в заличката, на какъв принцип повикват, гледах много внимателно какво се записва в тетрадката. Аз съм за 9:45ч, въпреки, че всички ни викат 7:00ч. Записаха ме към 13ч., ако може да ви бъде ориентир. Та... ако има други за четвъртък, сме заедно и стикскайте палци да не получа "огромно желание за секс"!  Joy
Хормоните днес:
Е 15785
LH 9.16
P 3.4
Хич не мога да ги тълкувам тези стойности. Вторият опит с Е над 15781 извадиха 17я.
Виж целия пост
# 78
тоя Норпролак доколкото виждам сваля пролактина, кое му е страшното  newsm78
 
Виж целия пост
# 79
Ето ме и мен, малко по-спокойна! Др Стаменов каза задължително Норпролак, иначе спира процедурата! Страх, не страх, почвам го. Само като прочета противопоказанията - остри психози, неконтрулируеми импулси застрашаващи околните, огромно желание за секс, завишен апетит, склонност към харчене на високи суми и хазарт... 
Много се смях на страничните ефекти  Joy Joy Joy
Най-много да застрашиш някой около теб с огромното си желание за секс, в момент на остра психоза  Joy

Майтапа настрана, но аз спрях да чета листовките на лекарствата, че много страшно ми звучат някои от тях.
Clear, успех в четвъртък  Peace
Виж целия пост
# 80
тоя Норпролак доколкото виждам сваля пролактина, кое му е страшното  newsm78
 

Ми не знам кое му е страшното, но и др Стаменов ме предупреди да внимавам. Ааааа, и мога да заспя изведнъж, дори когато шофирам + това, че мога да съм опасна за околните! По предписание да го взимам само вечер. ММ заключва хладилника, скрива ключовете от колата, кредитни карти и пари. И най-важното - слага железните гащи да не разредим материала до пункцията!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Шегата на страна - проблемът при мен, е че имам леки проблеми с нервите следствие на изчерпан серотонин и лекарството не трябва да се приема в тези случаи. Но... явно няма как!
Виж целия пост
# 81
Персенска при опасност от хиперстимулация изписва Достинекс, което също е за висок пролактин. Предполагам, че Норпролак е подобно хапче и има сходно влияние  newsm78

Преди си мислех, че докторите в клиниката работят почти еднакво, но колкото повече чета тук разбирам, че не е точно така.
Виж целия пост
# 82
Clear не е никак смешно, но пък е хубаво да се гледа от забавната страна на шегата, така и така е неизбежно Hug Утре в сутрешния блог да няма "Жена похарчии баснословна сума в мола, изнасили над 20 пъти мъжа си, изяде храната целия етаж и заспа на стълбите"  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хайде пък дано от толкова фукита станат прекрасни ембриота и бебета bouquet
Виж целия пост
# 83
Отдавна не съм се хилила така на тема лекарства, то верно, че на чужд гръб  Blush Clear, най-много с изнасилване на мъжа ти да минат "провиненията". Аз чакам преглед за проследяване, мислех си инсеминация, Персенска ме up-sale-на с инвитро на ЕЦ предния път, в петък ще обсъждаме. Трябва пак да ходя с тефтерчето, отсега започвам да записвам въпроси  Mr. Green
Виж целия пост
# 84
Момичета, някой утре по обяд да е на преглед в клиниката?
Виж целия пост
# 85
Clear, аз съм на пункция в четвъртък, за 9:30 май... може пък и да се намерим
Виж целия пост
# 86
Някой знае ли колко време е действието на октагам? Месец-два ... ?
Аз знам, че действието му е около 4 седмици.
Виж целия пост
# 87
Clear, аз съм на пункция в четвъртък, за 9:30 май... може пък и да се намерим
Kak разбирате от колко часа сте?
/И аз съм в четвъртък/
Виж целия пост
# 88
Момичета, някой утре по обяд да е на преглед в клиниката?

Фрея, аз може утре по обяд да съм в клиниката. Сутринта ще ти пиша на лични, за да ти потвърдя, тъй като не съм за преглед и още не съм 100 % сигурна.
Виж целия пост
# 89
Kak разбирате от колко часа сте?
/И аз съм в четвъртък/
Ами като отидеш за Прегнил и има списък  Rolling Eyes Аз съм питала горе-долу къде съм в списъка, т.е. да се подготвя, ако ще чакам много, за да не се притеснявам излишно. А и най-късно 36 часа след Прегнил трябва да извадят "реколтата", така че тези с по-ранните инжекции в общия случай са по-напред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия