В коремчето на мама, ФЕВРУАРЧЕ сладко вече шава и приказни ритничета раздава - 7

  • 40 098
  • 722
# 150
Здравейте на всички бъдещи мами. Присъединявам се и аз към Вас като бъдеща февруарска мама на малка принцеса. Терминът ми е на 21.02.2016 г. Simple Smile

На една и съща дата ни е термина, от един и същи пол бебоците, а и май сме от един и същи град в България, хихи  Mr. Green

Aз съм от Бургас Simple Smile. Но в момента от няколко месеца живеем в Германия и ми е малко стресирано покрай всичко ново Simple Smile И се радвам, че мога тука да си говоря и споделям с Вас Simple Smile. Иначе бебка се развива много добре 24 г.с съм и е 670 гр. 29 см Simple Smile Лекарката каза, че за размерите ми, аз съм едва 1,58 см се развива перфектно Simple Smile Изключително е активна постоянно ме рита, което ме прави много щастлива Simple Smile Радвам се когато я усещам Simple Smile

Ти ако си "едва 1,58", аз какво да кажа с моите цели 1,52 Embarassed Whistling Laughing . За съжаление тук в Юк никой не благоволява да съобщава мерки и теглилки и не знам моята беба как се движи, беше си окей на прегледа в 20 седмица. Рита си активно, което ме успокоява и радва. Иначе съм качила 6кг от началото, но аз до 4 месец си повръщах и свалих 3..Планирам един частен ехографски преглед към 30та седмица, не мога да издържам толкова време да не я виждам дребната, ще прежаля 50-60 паунда Confused Да сме живи и здрави всички, не остана много Hug
Positivevibes, и един мъж за цвят трябва, не може само женско царство Crazy
П.П. Бургас е ГРАДЪТ! Blush
Виж целия пост
# 151
Oooo, да отиди. Не само, за да видиш, че е добре, но е и много интересно. Всичко се вижда и лекарите обясняват много подробно кое какво е точно. Ние вчета като ходихме видяхме как си смуче пръста, как преглъща беше много вълнуващо, да я видим какво прави Simple Smile По принцип тука ми се полагат 3 прегледа с ехограф, всяко тримесечие по един и ако искам допълнително да ме гледат всеки път се заплаща, но на мен ми назначиха задължителни прегледи всеки месец и така имаме възможност да си я гледаме всеки път. Simple Smile Иначе и тука не задълбават много, много в размери и т.н може би, за да не стресират бъдещите мами. На мен като ми каже гинеколожката всичко е наред няма за какво да се притесняваш и се успокоявам, не навлизам в подробности Simple Smile Като килограми до сега съм качила някъде около 4-5 кг, което е идеално. Не се ограничавам, хапвам си каквото ми се яде. Хапвам по около 4-5 пъти на ден, но малки порции, винаги така съм се хранела и може би затова сега не качвам и  много килограми Simple Smile
Виж целия пост
# 152
Днес гледам на лентичката ми остават 100 дни до термин. Обратното броене нека започне сега!
100,99,98.... Simple Smile)))

Забелязвам напоследък ми започнаха така наречените подготвителни контракции. Усещам всеки ден да ми се стяга корема. Така няколко минути и после е ок. При вас как е? Не ме боли.
Виж целия пост
# 153
Licoco
Охоо 100  Mr. Green то съвсем не останало вече  Heart Eyes коя седмица си? Аз контракции чувствам понякога ,но не мисля че всеки ден.
Виж целия пост
# 154
26 седмица Simple Smile))) В неделя официално влизам в 7ми месец Simple Smile)
Виж целия пост
# 155
positivevibes преди да ти отговоря се премерих/не го бях правила от 1 месец/ та значи вече съм 70кг  ooooh! #Cussing out започнах 59кг., малее, че толкова кг никога не съм била  #Crazy #Crazy

Licoco времето минава скъпа не остана много  Party Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 156
Момичета, днес ми мина феталната морфология и всичко с бебето е наред, онези физиологични сенки в мозъка са изчезнали. Но не можах дълго да се радвам, защото се оказа, че шийката на матката ми се е скъсила много и по спешност трябваше да влезна в болница. Стискайте палци, прогнозите не са много розови и питайте вашите лекари да ви я мерят редовно. Успех на всички!
Виж целия пост
# 157
novodoshla стискам палчета всичко да е наред  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 158
Да мен до сега никога не ми е казвала гинеколожката колко ми е размера на шийката на матката. Даже не знаех, че ги казват тези размери. Като ме преглежда всеки месец на контролните прегледи до сега само ми казва супер е всичко не се притеснявай. И аз не съм задавала повече въпроси. Но като гледам, че си ги знаете вие тези неща ще взема да питам следващия път Grinning Grinning
Виж целия пост
# 159
На мен всеки път ми я мери с коремния ехограф, на прегледа от днес 4.8см и миналия път беше толкова.
Виж целия пост
# 160
И на мен ми е мери всеки път, но не ми казва размери Simple Smile Просто ми казва, че всичко е наред и това е Simple Smile Следващия път ще питам Simple Smile Но то ако не е наред ще си ми каже де. Аз затова като ми кажат всичко е наред не се притеснявай и не задавам въпроси Grinning
Виж целия пост
# 161
И на мен ми е мери всеки път, но не ми казва размери Simple Smile Просто ми казва, че всичко е наред и това е Simple Smile Следващия път ще питам Simple Smile Но то ако не е наред ще си ми каже де. Аз затова като ми кажат всичко е наред не се притеснявай и не задавам въпроси Grinning

И правилно постъпваш  Hug Hug
Аз ако нещо има го обсъждаме с докторката ми ако не както казваш ти щом всичко е наред не влизам в някакви подробности  Peace Peace
Виж целия пост
# 162

На миналия преглед преди три седмици докторът ме наплаши, че шийката ми била на долната граница - 3,92 см и ми изписа Магнерот 3Х2 и за хемоглобина (112) - ФероФолгама 1х2. И аз като се вкарах в едни филми, като се притесних, едва дочаках до прегледа вчера. Вчера обаче установи, че шийката ми е 3,91 см и каза, че няма проблем, но да продължавам с магнезия.
asja, аз не можах да разбера, каква е долната граница според твоя доктор?

Нямам понятие! Аз доста четох и шийка 3.5-4.0 см се счита за нормална в този етап от бременността. Не знам защо така ме наплаши. Вчера, като видя, че е пак толкова и не се е скъсила, каза, че всичко е наред, и да си живея нормално. Ама аз вече съм обременена и все се притеснявам.
Виж целия пост
# 163
Но то ако не е наред ще си ми каже де. Аз затова като ми кажат всичко е наред не се притеснявай и не задавам въпроси Grinning

И аз процедирам така. Доверявам се на лекаря, не случайно съм го избрала. Не знам нито грамове, нито       размери ... само ми каза, че вървим 10-на дни напред.
Виж целия пост
# 164
positivevibes преди да ти отговоря се премерих/не го бях правила от 1 месец/ та значи вече съм 70кг  ooooh! #Cussing out започнах 59кг., малее, че толкова кг никога не съм била  #Crazy #Crazy

Licoco времето минава скъпа не остана много  Party Heart Eyes Hug
А аз да се похваля съм даже 72 килца  #Crazy #Crazy

И аз бях 58-59 преди. Ужасия. Но доктора казва да не се притеснявам... Дано ги смъкнем лесно после!  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия