Аблация на сърцето - 7

  • 89 174
  • 740
# 375
Доколкото съм наясно, предимството на телеметричните холтери е именно това, че те наблюдават за по-дълго време от обикновения холтер - за 24 ч. не могат да се покажат патологии. И е един вид като мой джобен сърдечен наблюдател - когато искам, си правя ЕКГ. Струва ми се голямо удобство, а и много иновативно, затова попитах за мнения
Виж целия пост
# 376
Как сте днес? Има ли някой с екстрасистоли, защото аз цял ден си "тропам" на 7 ,10 ,3,10 удара. Имам малки прекъсвания за по половин час и пак наново. Да няма някакви магнитни бури или други екстри?
Виж целия пост
# 377
Силва , бурите са и магнитни, и някъде в нас заложени . Аз съм добре тези дни .
Виж целия пост
# 378
Продължавам си с екстрасистолите и вчера и днес и посягам към ритмонорма 2,3 пъти на ден или през нощта. Явно пак ще се ходи на аблация. Междувременно от 3 дни ме заболя коляното, вчера малко се поду и днес "честито" ортопеда каза , че съм скъсала вътрешен менискус. Най - вероятно и там ще има рязане.
Виж целия пост
# 379
Силве , лош период . Наистина злото не идва само , като тръгне .... Ама нали знаеш , ще дойдат и бели дни . Стисни зъби, и това ще мине!
Виж целия пост
# 380
Да.Има една приказка-няма все да е така!
Виж целия пост
# 381
Честита Баба Марта, момичета и момчета! Hug Hug Hug



Силве, ти с друг ник ли си, че нещо не мога да се ориентирам? Blush
Или си нов потребител?
Виж целия пост
# 382
Честита баба Марта ! Да сте здрави , любов късмет и  всичко най на всички  Grinning
Виж целия пост
# 383
Честита Баба Марта и от мен ! 
Виж целия пост
# 384
Честита Баба Марта!
Виж целия пост
# 385
Белички, червенички, засменички и здравички!!! Heart Eyes
Честита Баба Марта и от мен:)
Виж целия пост
# 386
Честита Баба Марта и от мен!
Виж целия пост
# 387
Честита Баба Марта, момичета и момчета! Hug Hug Hug



Силве, ти с друг ник ли си, че нещо не мога да се ориентирам? Blush
Или си нов потребител?
sisisheli1 също съм аз
Виж целия пост
# 388
Честита Баба Марта на всички, да сте бели и червени и много засмени!
Виж целия пост
# 389
О, Вега, ти се появи! Heart Eyes Hug

Сиси, ясно! Peace

Прегръдки на всички! Hug

Голдънче, минавай и ти, че те мисля! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия