Звездни компромати 263 част

  • 79 782
  • 724
# 405
Извинете това телО на този ли си е?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 406
Дълбоко се съмнявам  Laughing

Виж целия пост
# 407
Рене Зелуегър и Патрик Демпси

Брей! Хич не харесвам Патрик Демпси, но с възрастта е станал много хубав  Blush
Виж целия пост
# 408
Джулиан Мур
Скрит текст:

Кейт Уинслет
Скрит текст:

Джулия Робъртс
Скрит текст:

Джералд Бътлър
Скрит текст:

Джесика Ч.
Скрит текст:

Джеймс Дийн 1954
Скрит текст:

Джъд Лоу
Скрит текст:

Мел Гибсън
Скрит текст:
Виж целия пост
# 409
ДжераРд Бътлър
Скрит текст:

Мел Гибсън какъв сладур беше, нещо много се състари изведнъж.
Виж целия пост
# 410
Извинете това телО на този ли си е?
Скрит текст:
Тцъ, слаб тип френски гимназист е той Laughing. Лично на мен оригиналното му тяло ми харесва повече от това.
Виж целия пост
# 411


Мел Гибсън какъв сладур беше, нещо много се състари изведнъж.

На 60 години е и чак пък изведнъж. На показаната снимка е най-много на 30. Актьорства от 1977 някъде. Пък и да не забравяме, че има 8 деца.
Виж целия пост
# 412
Е, като има 8 деца, да не ги е раждал той? По-скоро майките на децата му, доведоха до състаряване с бързи темпове.
Виж целия пост
# 413
Принц Хари сгазил лука.....май  Rolling Eyes
http://www.missbloom.bg/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8/%D0 … %B0-/article.aspx
Виж целия пост
# 414
не е много по темата, balmain& h&m истерии по света
Виж целия пост
# 415
Пуснах само клипчето от Истанбул, защото комшиите са ми интересни.
Посмях се, но сигурно ако си там в блъсканицата, хич няма да е смешно.
Виж целия пост
# 416
Е, като има 8 деца, да не ги е раждал той? По-скоро майките на децата му, доведоха до състаряване с бързи темпове.

Това няма как да го знаем. И какво значение има дали ги е раждал? Раждането ли е най- голямото мерило или отглеждането и грижите?
Виж целия пост
# 417
Пуснах само клипчето от Истанбул, защото комшиите са ми интересни.
Посмях се, но сигурно ако си там в блъсканицата, хич няма да е смешно.
То пък егати гаврата с хората. Закачили десетина закачалки, които се разграбват в първите 15 секунди  Confused
Виж целия пост
# 418
В Бг как ли е било  newsm78 Гледам , че на сайта им всичко, което натиснах ми излиза като изчерпано. Като изключим някои скъпи рокли имаше и дрехи на по-френдли цени. Трябваше да се интересувам по-навреме, тюх.
Виж целия пост
# 419
В Бг как ли е било  newsm78 Гледам , че на сайта им всичко, което натиснах ми излиза като изчерпано. Като изключим някои скъпи рокли имаше и дрехи на по-френдли цени. Трябваше да се интересувам по-навреме, тюх.


А в магазина всичко ли се разпродаде? Мен ме домързя да изляза онзи ден. 😊😄
За секунди, буквално с бой, крясъци, скубане, псувни и всякакви такива простотии!
Моята поръчка е изпратена днес. Докато не ги пипна няма да повярвам. Дано дойде утре с Еконт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия