VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 085
  • 2 652
# 135
Спасих Кичето.Все пак чакам Ритоните и Кичка на финал,ще бъде интересно.Заедно с Джино,който им измъква наградата под носа.
Виж целия пост
# 136
Ако ще отлети по-бързо и по-надалеч и прахосмукачка ще му купя  bowuu
Виж целия пост
# 137
Спасих Кичето.Все пак чакам Ритоните и Кичка на финал,ще бъде интересно.Заедно с Джино,който им измъква наградата под носа.
Точно така - некъв си Джино, Гино или както там се казва, е любима звезда на България Joy Някакъв, който е "известен"(на мен не, де) с връзката си с някаква си певачка, а, и с участието си в ББ bowuu
Това е истинска звИзда, не ще и дума bowuu
Виж целия пост
# 138
Пък тя Кица, ако победи ще е чудо на чудесата. Ще си нахрани егото до безкрайност, няма са трай.
Виж целия пост
# 139
И аз спасих Кичето Laughing

Смешно ми е звездите да не се усещат, че "непознатите" и "тихите води" имат голям шанс да спечелят формата и така да заобикалят глупавичката Светла и Джино с подаръчетата.
Виж целия пост
# 140
 Не искам ВБ да свършва,не за друго,а защото не искам нито един да е победител. Не ме кефят. Омръзнаха ми,както вика Ивчо Танев.
Тази седмица искам Кристина на пангара. Двулична ми е,пресметлива,измамно мълчалива и деликатна. Хмм,и Ритон искам да са илюминирани,тая Катя ми е вече по-противна и от мъжа си..което не вярвах,че е постижимо.
Виж целия пост
# 141
Аз подозирам, че Кристина не е много по-умна от Светлана- тъпото  Thinking
Виж целия пост
# 142
Традиционно спасявам Кичето ! Ударих едно рамо и на Люси ( заради "Дойката"  Wink ) ,който все пак ми е с една идеяпо- симпатичен от Иво!
Виж целия пост
# 143
Кученцето днес изтегли Иво при Гала
а реакцията на Гала беше все едно Иво е сигурно изгонен  Mr. Green

Вътрешна информация има тя и се е изпуснала  Mr. Green
Виж целия пост
# 144
Спасих Кичето.Все пак чакам Ритоните и Кичка на финал,ще бъде интересно.Заедно с Джино,който им измъква наградата под носа.
Точно така - некъв си Джино, Гино или както там се казва, е любима звезда на България Joy Някакъв, който е "известен"(на мен не, де) с връзката си с някаква си певачка, а, и с участието си в ББ bowuu
Това е истинска звИзда, не ще и дума bowuu

Тъй, тъй - а тя с какво стана известна? Евентуално, че е спала с Богданов, а Богданов се прочу  с това, че евентуално е спал с Преслава, ама не била тя - била другата, за да вкарат и Джино ...  как само ги навързахааа - бетер свински черва ooooh!. Ама тука - не милионер е... как пък не - милионерите носят обувки на бос крак, или копринени, а не хавлиени чорапи еле пък бели - в никакъв случай Mr. Green. То горкото омазано и гелосано до ушите - да те е гнус да го пипнеш, те пък ще се избият да го целуват и прегъщат Shocked...  то за всеки влак си пътници, ама още се чудя какво пък толкова му аресаха някои девойки на този гейчо?  newsm78
Бе, я да се махат всички, да метат и пускат другите  Mr. Green
Виж целия пост
# 145
Кученцето днес изтегли Иво при Гала
а реакцията на Гала беше все едно Иво е сигурно изгонен  Mr. Green

Вътрешна информация има тя и се е изпуснала  Mr. Green
Laughing Точно така изглеждаше - Гала без да иска се изпусна и стана ясно, че те знаят какви са процентите(или намеренията на продуцентите), защото така се превъзбудиха в студиото, че решиха да ползват кучето и за числата от тотото.
Виж целия пост
# 146
Я имало нова тема, а аз седя и се чудя що не пишете. Wink

Искам да изгонят Люси, може и Кичка евентуално. Кичка ми е като развален грамофон, едно и също вече 2 месеца.
Виж целия пост
# 147
Ама тука - не милионер е... как пък не - милионерите носят обувки на бос крак, или копринени, а не хавлиени чорапи еле пък бели - в никакъв случай Mr. Green. То горкото омазано и гелосано до ушите - да те е гнус да го пипнеш, те пък ще се избият да го целуват и прегъщат Shocked...  то за всеки влак си пътници, ама още се чудя какво пък толкова му аресаха някои девойки на този гейчо?  newsm78
+1 Много добре си описала и моето мнение за Джино, с една добавака, че на мен ми прилича и на 100% ром, както ѝ цялото му семейство, в което нямо лошо, разбира се. И аз не разбирам това прехласване на множеството съфорумки по него, дори понякога се чудя дали за един ѝ същи човек пишем и говорим...Типичен чалгар си е - от 18 години да живееш в Щатите, целият ти съзнателен живот да е минал в една друга, нечалгаджийска държава и да се занимаваш с чалгарки....ако имаше акъл щеше да е  надскочил средата си, предвид възможностите, които е имал.
Виж целия пост
# 148
Banshee,максимата,че за всеки влак си има пътници не е особено вярна. Някои са товарни и са само с машинист  Wink
Виж целия пост
# 149
Много на сериозно ги приемате нещата Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия