

Ти как си я представяш Катя? 
Много пропаднал и злобен тип. Кичка хубаво му го каза това за ръста и самочувствието. И допълни-"ти ставаш само за клоун". И аз така мисля, че е палячо и пияница. 

Както е бръснат сега - и гел няма да му трябва, идилия пълна ще е. Мислих, мислих за жените, тц, никоя не ща. Ако не може хич без - Светлето ще взема, хем ще си кротува, хем да има кого да гушкам. Замислих се и за ММА-я, ааа, сакън - цял ден ще ме юрка по плажа и здравословни диети ще ми прилага. Ще си загубя хубавите форми, та и Иво да не ще после да ме ощипе! 
Нещо такова ми се привидя. Ах, този Здравко бе....
Много пропаднал и злобен тип. Кичка хубаво му го каза това за ръста и самочувствието. И допълни-"ти ставаш само за клоун". И аз така мисля, че е палячо и пияница.
Много пропаднал и злобен тип. Кичка хубаво му го каза това за ръста и самочувствието. И допълни-"ти ставаш само за клоун". И аз така мисля, че е палячо и пияница.
Като я гледам, сигурно не се е къпала изобщо.Тя ПА на кВо ли мирише- сигурно на развалена сьоНга?
Нещо такова ми се привидя. Ах, този Здравко бе....


Препоръчани теми