VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 086
  • 2 652
# 915
Кичка е огън...да ти е в леглото, но не и в къщата. Катя е хипер спокойна...да ти е в къщата, но не и в леглото  Joy
Накрая да не стане песен за огън и лед? И кичест здравец по средата.  Grinning
И баш в сюблимния момент Кичка да започне да стене "Ох, Сизър" и Здравко да избухне "Ти кога си пяла в Сизър Палас, ма?!"....и цялата любов ще се разсъхне. До следващото лумване на дивата любов  Laughing

Че кой е казал, че спокойните и уравновесени хора не могат да бъдат И страстни? Едното не пречи на другото.
В повечето случаи е така Peace Ти как си я представяш Катя? Laughing
Виж целия пост
# 916
Кичка е огън...да ти е в леглото, но не и в къщата. Катя е хипер спокойна...да ти е в къщата, но не и в леглото  Joy

Ама как ги твориш такива  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 917
И сега да се доизкажа за пиянката Гъмов. Stop  Много пропаднал и злобен тип. Кичка хубаво му го каза това за ръста и самочувствието. И допълни-"ти ставаш само за клоун". И аз така мисля, че е палячо и пияница.
Като се замисля съжителство с Гъмов би било истински кошмар. Този човек като започне, не може да се спре да сипе отровата си.
Виж целия пост
# 918
Кичка е огън...да ти е в леглото, но не и в къщата. Катя е хипер спокойна...да ти е в къщата, но не и в леглото  Joy

Ама как ги твориш такива  Joy Joy Joy
Алкохолът и звездите са виновни  Joy  Hug
Виж целия пост
# 919
С Джино ще ходя аз на острова - човекът уважава и обгрижва по-възрастните жени, а като гледам как самоотвержено се хвърля в мисиите, гладна няма да стоя. Heart Eyes Както е бръснат сега - и гел няма да му трябва, идилия пълна ще е. Мислих, мислих за жените, тц, никоя не ща. Ако не може хич без - Светлето ще взема, хем ще си кротува, хем да има кого да гушкам. Замислих се и за ММА-я, ааа, сакън - цял ден ще ме юрка по плажа и здравословни диети ще ми прилага. Ще си загубя хубавите форми, та и Иво да не ще после да ме ощипе!  Naughty
Леле и Ритон, и Кичка как са се наострили на Джино, не му мърда номинацията!
Виж целия пост
# 920
Само на мен ли ми се стори, че в края на обяснението между Кичето и Здравко, Здравеца  я погали по ръката,или посегна да в хване... newsm78  Нещо такова ми се привидя. Ах, този Здравко бе.... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 921
И сега да се доизкажа за пиянката Гъмов. Stop  Много пропаднал и злобен тип. Кичка хубаво му го каза това за ръста и самочувствието. И допълни-"ти ставаш само за клоун". И аз така мисля, че е палячо и пияница.
Като се замисля съжителство с Гъмов би било истински кошмар. Този човек като започне, не може да се спре да сипе отровата си.
Този дори не е ниска топка, то топка няма там въобще. За какви галактики и планети говори два месеца, като елементарен разговор не може да проведе. Не беше лук, не беше бидон за зеле....само зарзават изпълва речника му "космически"..
Виж целия пост
# 922
И сега да се доизкажа за пиянката Гъмов. Stop  Много пропаднал и злобен тип. Кичка хубаво му го каза това за ръста и самочувствието. И допълни-"ти ставаш само за клоун". И аз така мисля, че е палячо и пияница.
Като се замисля съжителство с Гъмов би било истински кошмар. Този човек като започне, не може да се спре да сипе отровата си.

Е как да се спре? С пиян човек можеш ли да се разбереш. Аз имам чувството че е перманентно на черешата.Днес какво избълва срещу Кичка- миришела на зеле. Ами по добре на зеле, отколкото на джибре и качак. А неговата приятелка Ернестина на какво ли му мирише се зачудих? newsm78 Като я гледам, сигурно не се е къпала изобщо.Тя ПА на кВо ли мирише- сигурно на развалена сьоНга? newsm78
Виж целия пост
# 923
Този дори не е ниска топка, то топка няма там въобще. За какви галактики и планети говори два месеца, като елементарен разговор не може да проведе. Не беше лук, не беше бидон за зеле....само зарзават изпълва речника му "космически"..
Много е прост Гъмов, две мнения по въпроса няма.
Виж целия пост
# 924
Само на мен ли ми се стори, че в края на обяснението между Кичето и Здравко, Здравеца  я погали по ръката,или посегна да в хване... newsm78  Нещо такова ми се привидя. Ах, този Здравко бе.... Joy Joy Joy
Сложи ръка на бедрото й. Сега погледнах видеото. Ама и си я цуна преди това  Whistling

А в през цялото време Катя е била в съседство и няма начин да не е чула и да не метнала някое очо в посока на двойката.

Виж целия пост
# 925
Хора, за какво си даде Луна хонорара? Не разбрах.
Виж целия пост
# 926
Хора, за какво си даде Луна хонорара? Не разбрах.
за бедната публика, която била платена, да се нахрани...
Виж целия пост
# 927
Хора, за какво си даде Луна хонорара? Не разбрах.
за бедната публика, която била платена, да се нахрани...

Тая наистина е пълно куку.
Виж целия пост
# 928
Много прост тоя Гъмов, чудя се от къде го вади това самочувствие, като в действителност е един обикновен куклен актьор, познат само на софийската публика. Поне да беше красив, умен, готин, а то нищо подобно няма, пък със самочувствие до небето, без грам покритие.

Добре че вие ме подсетихте, че съм го виждала преди години в едноминутната рубрика на Сблъсък като културоведа Гъмов, иначе идея си нямах кой е тоя екземпляр, който влиза в къщата.
Виж целия пост
# 929
Ама я одумаха Здравкови в стаичката си. Отново обиди изсипаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия