VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 089
  • 2 652
# 1 035
На мен пък ми втръсна  "тезата за жертвата" и как " българинът" ( който и да е той....надявам се някой ден да го поканят някъде да коментира,че да му "видим очите"  Mr. Green ) обичал и подкрепял от съжаление..... Съдейки по себе си, мисля,че по-скоро подкрепата за този вид участници е резултат от някакво дълбоко вродено чувство за справедливост! Съпротива срещу несправедливо отношение и "двойни аршини" !  Peace
Браво,браво Simple SmileИменно дълбокото чувство за справедливост наклони везните към Кичка!Да си се сърди ББ на себе си,или Гъмов на себе си( впрочем наподобява ми Амгъл Laughing)
Не може да нападаш едни,да пазиш други.Не може Laughing
То по принцип си е дълбоко сбъркано това шоу,2 и 1/2 Вип-а,а другото статисти.Затова се стигна до това Laughing
Виж целия пост
# 1 036
Кичка правилно попита Гъмов , на кое отгоре е с такова самочувствие . Не знам , защо смята , че е харесван въобще . Груб селски , комплексиран , завистлив , дървеняк -за мен това е Гъмов . Ернестина
не мога да я трая заради това , че взе под крилото си онова визуално и умствено недоразумение Светлана . Единствените , които са явно протектирани от Големия брат са дуета . Как веднъж не оцапаха или не създадоха дискомфорт на мумията Катя . Лично аз съм чула от устата на Катя , в тв предаване , че деца нямат , защото са били твърде отдадени на кариерата си и когато са се усетили времето и годините са си били минали . В тази връзка не виждам с какво толкова пък ги засегна Кичка - още повече , че тя е от техните среди и вероятно знае дори от тях , защо не са имали деца .
Виж целия пост
# 1 037
На Катя проблемът й явно винаги е бил, че трябва да се съобразява със Здравко, не само за да запази семейството, но и славата си. Тя осъзнава, че без него, респ. без Ритон е нищо. И сигурно затова се дразни на Кичка, защото Кичка сама си е изградила кариера и в това отношение не е трябвало да се съобразява с партньор Peace
Виж целия пост
# 1 038
На мен също Люси ми е най-симпатичен от хората в къщата. Даже не виждам кой знае какви интриги да е въртял. Много по-двулични и неискрени хора има от него в къщата. Играч е, вижда се, че с удоволствие я играе играта. Интелигентен е, не е имало от негова страна изпускане на нерви, недобър тон към по-слаби, към по-възрастни. Сигурно е единственит, може би с Джино, от мъжете в къщата, които биха помогнали на конкуренцията. Забавен е, има чувство за хумор, което не е злобно, не се стреми да се покаже по-умен и интересен на гърба на другите.

И аз все повече го харесвам Люси.
Като изключим караницата с Ивчо, е сдържан, не вика, не повишава тон, не се пули, не се зъби и не обижда с грозни епитети и каруцарско поведение..като гъмича. Обяснява бавно, спокойно и аргументирано. Личи си уважение към събеседника, възпитание някакво... Абе личи си възпитанието при него - от начина на говорене и комуникирането с останалите. Пък предпочитам той, макар да го обвиняват някои, че плете интриги, пред "чистия" и "възвишен" гъмич, който показва такова грозно държание и тотално изпростя в изказа си...
Виж целия пост
# 1 039
На Катя проблемът й явно винаги е бил, че трябва да се съобразява със Здравко, не само за да запази семейството, но и славата си. Тя осъзнава, че без него, респ. без Ритон е нищо. И сигурно затова се дразни на Кичка, защото Кичка сама си е изградила кариера и в това отношение не е трябвало да се съобразява с партньор Peace
Много е трудно, когато години наред си бил в дует/група после да градиш самостоятелна кариера, поне в нашите условия. Стефка Берова вече 25 години не може напълно да се оттърси от дуета Берова-Марчинков. Единици са тия, които стават популярни в група и продължават със същия успех самостоятелно. Като Ваня Костова например. Или елзетката.
Виж целия пост
# 1 040
Също така, изключително тъпо впечатление ми направи това стоене на сума народ гладни, докато пристигнела Преслава. Ами аз например вечерям около 7 часа вечерта, ако трябва в 10 вечерта да вечерям, вече ще съм озверяла от глад, ще ме заболи коремът и няма да мога да спя като хората. Каква точно полза има Преса, че няколко човека стояли гладни да я чакат? Не всички са като нея на дрога и на цигари да живеят основно. Тя си излиза навън когато си иска, тръгна си веднъж, после пак се върна, незнайно защо, тамън си беше поизлъскала имиджа с благородното си излизане, сега с тия театри с Гъмов и нищоправенето ѝ нещата се влошила. Не са в някаква изолация, че да има някакво настройване на вълна, че всички са някакво семейство. Гъмов изобщо нямаше право да изисква подобно нещо от съкватирантите и да пръска слюнка срещу тези, които не са съгласни. Като иска, той да си седи гладен (естествено, убивайки глада с шише ракия и пакет цигари), но не и да налага подобно нещо на останалите.
Виж целия пост
# 1 041
Да, бе, щото Гъмич и Ернестина не плетат нон- стоп.
Виж целия пост
# 1 042
На мен също Люси ми е най-симпатичен от хората в къщата. Даже не виждам кой знае какви интриги да е въртял. Много по-двулични и неискрени хора има от него в къщата. Играч е, вижда се, че с удоволствие я играе играта. Интелигентен е, не е имало от негова страна изпускане на нерви, недобър тон към по-слаби, към по-възрастни. Сигурно е единственит, може би с Джино, от мъжете в къщата, които биха помогнали на конкуренцията. Забавен е, има чувство за хумор, което не е злобно, не се стреми да се покаже по-умен и интересен на гърба на другите.
М, да... все повече започвам да се доближавам до това мнение. Сигурна съм, че по-назад съм се изказвала остро за Люси, но пък нали има право да си променя мнението. Simple Smile Не знам дали сега го разбирам по-добре или просто останалите ми опротивяха повече, но започвам да му симпатизирам- играе играта, кефи й се и не го крие. Една Ернестина например интригантства повече от него, но облича действията си в съвсем различни думи, изкарвайки ги съвсем възвишени.
 
Неприятно впечтление ми направи Кичка снощи, питайки Светлана откъде има пари за това и онова.... и в реалния живот ми се струват невъзпитани подобни въпроси, но и Светлето  не  знае как  веднъж да се опълчи. Принципно не смятам Кичка за злобна по-скоро и липсва такт.
Виж целия пост
# 1 043
С кого бихте отишли на необитаем остров? (жена + мъж)
 
Преслава               22 (7%)
Кичка                    38 (12%)
Моника                   1 (0%)
Светлана                9 (3%)
Луна                        4 (1%)
Ернестина             43 (14%)
Катя                         5 (1%)
Кристина                 9 (3%)
Катрин                     0 (0%)
Гъмов                     30 (10%)
Деян                       35 (11%)
Иво                           2 (0%)
Люси                      12 (4%)
Здравко                   8 (2%)
Джорджано            3 (1%)
Джино                    75 (25%)


Островите ни зоват заедно с Ернестина и Джино!
Джорджано има повече гласове от Иво, а Катрин няма нито един.....

Пускам една анкета за номинирани, с уговорката, че стреляме там на тъмно.....
Виж целия пост
# 1 044
Също така, изключително тъпо впечатление ми направи това стоене на сума народ гладни, докато пристигнела Преслава. Ами аз например вечерям около 7 часа вечерта, ако трябва в 10 вечерта да вечерям, вече ще съм озверяла от глад, ще ме заболи коремът и няма да мога да спя като хората. Каква точно полза има Преса, че няколко човека стояли гладни да я чакат? Не всички са като нея на дрога и на цигари да живеят основно. Тя си излиза навън когато си иска, тръгна си веднъж, после пак се върна, незнайно защо, тамън си беше поизлъскала имиджа с благородното си излизане, сега с тия театри с Гъмов и нищоправенето ѝ нещата се влошила. Не са в някаква изолация, че да има някакво настройване на вълна, че всички са някакво семейство. Гъмов изобщо нямаше право да изисква подобно нещо от съкватирантите и да пръска слюнка срещу тези, които не са съгласни. Като иска, той да си седи гладен (естествено, убивайки глада с шише ракия и пакет цигари), но не и да налага подобно нещо на останалите.
Гъмов е някакъв страшен инфантил. Измисля простотии и смята, че останалите трябва да ги приветстват. Същото беше и с КОпона...
Виж целия пост
# 1 045
Неприятно впечтление ми направи Кичка снощи, питайки Светлана откъде има пари за това и онова....

 Laughing
Може пък да и е дошло на ума да се преквалифицира на стари години Wink Щом има толкова много пари в моделството...Wink
Какво й пречи пък толкова на Светлето да им каже на всички любопитстващи, че е държанка, не разбирам?
Виж целия пост
# 1 046
Че що пък да не я попита? И на мен ми е интересно.. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 047
..... а Катрин няма нито един.....
Ами ти си виновна! Написала си да си изберем един мъж и една жена. От къде да знаем Катрин към кои да причислим? Crossing Arms
Затова и не сме рискували!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 048
Че що пък да не я попита? И на мен ми е интересно.. Mr. Green

Ами най-нормално е да те питат с какво се занимаваш, т.е. от какво се издържаш. Като не работиш - казваш, не работя, издържа ме еди кой си.

Искат да стават известни по телевизОра, пък нямат смелост да кажат. Известността си има цена - всички да те знаят с какво се занимаваш и как си изкарваш парите. На мен ми е ясно де, не знам защо толкова нападаха Люси, то си е ноторно известно тези момичета колко моделстват...
Виж целия пост
# 1 049
http://vbox7.com/play:e6eea750d4 промото
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия