VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 080
  • 2 652
# 1 170
Хайде и Гъмов излезе хлипайки. Цял сапунен сериал стана.
Виж целия пост
# 1 171
Гъмов, Ритон и Ернестина са толкова фалшиви и лицемерни.... Ернестина ми прилича на тъжен клоун
Виж целия пост
# 1 172
Ернестина като почна глупавата си тирада, не каза ли, че и Люси е достоен да спечели

лабилна бабичка  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 173
Ама на Катя хич не ѝ хареса финала на Хамлетовския монолог, който спретна Ерна. Катя издърпа ли си ръката, която Ерна стисна?
Виж целия пост
# 1 174
и лепенка има даже Гъмов  Mr. Green

Няма да се изненадам ако спечели Гъмов . Все пак да не забравяме, че в минал сезон спечели алкохоликът Тошко, който си сваляше гащите през 30 сек
Виж целия пост
# 1 175
Popule, съжалявам те. Честно. Мъчно ми е за теб.
Ако някой някога ти направи такъв жест, а ти да го наричаш селски бек, простак....Какъв човек трябва да си
Виж целия пост
# 1 176
Евгени тази вечер е блестящ! Blush
Виж целия пост
# 1 177
и лепенка има даже Гъмов  Mr. Green

Няма да се изненадам ако спечели Гъмов . Все пак да не забравяме, че в минал сезон спечели алкохоликът Тошко, който си сваляше гащите през 30 сек
И алкохолика Влади Въргала.
Виж целия пост
# 1 178
Съгласна съм с Иван. Аз сънувам това, което гледам. Коментаторите гледат вярно. Или е обратното. Както е това припадане по този простак Гъмов, бе ooooh! И Ерна колко тежко го изживявала....
Виж целия пост
# 1 179
Джино каза Гъмов да спечели....леле мале... ooooh!

Абе, като ви казвам, че е просто момчето..
Не защитавам Джино, но аз не мисля, че си прост, ако оценяш жест, който някой е направил към теб. Джино оцени постъпката на Гъмов.

Твърде насериозно ми взимаш коментара.  Peace
Но реално, ако трябва да сме честни, момчето не е най-светлата крушка.
Виж целия пост
# 1 180
Добре де, ей го и Ласкин - хем кърка, хем е простак, но по никакъв начин не може човек да му отрече, че е и талантлив, и начетен, и интелигентен. Как не му пролича на Гъмов ни едно от тези качества.
Представяте ли си да ги има, пък лошичкият Брадър да го е показал в най-лошата му светлина. Ще трябва и той да се разсърди, даже да ги съди, дааа. Всъщност това ще е най- голямата жертва, дори и да му дадат плакетчето на финала.
Виж целия пост
# 1 181
Нищо не разбирате, това са драматични актьори от висшия пилотаж  ooooh! Чак и реват, пффф
Виж целия пост
# 1 182
Popule, съжалявам те. Честно. Мъчно ми е за теб.
Ако някой някога ти направи такъв жест, а ти да го наричаш селски бек, простак....Какъв човек трябва да си

Пролей една сълза за меееен.... Whistling

А иначе, Гъмов в къщата се държа като селски бек към някои от дамите. Което означава, че има сериозни липси във възпитанието си (което на разговорен език се нарича със звучната думичка "простак"). Това е мнението ми.
Виж целия пост
# 1 183
Китон вероятно ще изберат Джино

е вероятно минус за Люси
Виж целия пост
# 1 184
Нищо не разбирате, това са драматични актьори от висшия пилотаж  ooooh! Чак и реват, пффф
Трябваше да има и един припаднал за цвят в постановката на театър "Сълза и смях" Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия