VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 077
  • 2 652
# 1 230
е как се дават 100 хил лева Mr. Green
То беше ясно, че няма да се дават 100 хиляди. Нито Ритон биха му ги дали, нито Люси би дал 100 хил.
Интересни са реакциите им след като им пуснаха видео
Виж целия пост
# 1 231
Много ми е интересно обаче кой ще посочи Кристина като най достоен да спечели.
Мисля си че ще е Кичка.Но аз въобще не вярвам че Кристина ще е искрена в тази номинация

Криса се промени към Кичка в момента в който видя че дават номинациите на живо  и че тя я номинира , а след три месеца ще и гостува.и сега се чуди как да замаже това което е направила
Виж целия пост
# 1 232
Люси й каза на Катя - ''Моля те, остави ме, не ми е добре.'' и тя му отговори ''Айде, айде, Театро Гранде Петрочели!'' Как се тълкува това? Само по един единствен начин - Хайде не се прави, недей да го играеш!

Абсолютно е прав Люси в случая.

И как може Здравко, който не е бил там, не е присъствал, да се хваща така високомерно на бас за 100 000 лв?! Като е толкова ербап, сега да плаща, ако има достойнство.

Ако не - не е мъж, а пълно леке и самозванец!
Виж целия пост
# 1 233
Интересно, че доброто момче Джино не е сред фаворитите на Ритон, но Светлана ... Mr. Green
Виж целия пост
# 1 234
Здравко беше ли в спалнята? newsm78 Щото, ако не е бил, а е повярвал на жена си безрезервно и е предложил баса, а Катя си е замълчала, за да не се изложи, то не ми се мисли какво ще му се случи на Здравко навън. Mr. Green

П.П. Ха, сега прочетох по-горе, че не е бил. Е, не му завиждам. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 235
Т.е сега започва противопоставянето на културната , театрална  институция "Театро Гранде Петрочели" срещу развлекателната "Сизър Палас" Joy
Виж целия пост
# 1 236
Люси даже 200к им обеща, ако е халюцинирал, те сега за тях се борят.  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 237
Здравко беше ли в спалнята? newsm78 Щото, ако не е бил, а е повярвал на жена си безрезервно и е предложил баса, а Катя си е замълчала, за да не се изложи, то не ми се мисли какво ще му се случи на Здравко навън. Mr. Green

П.П. Ха, сега прочетох по-горе, че не е бил. Е, не му завиждам. Mr. Green

Здравко не беше в спалнята.
Върза се на думите на Катя.
Виж целия пост
# 1 238
Представям си как Здравко  хваща Катя в крачка и тя невъзмутимо му се сопва "Глупости, Здравко, не е каквото виждаш - ние дори не се познаваме!"
И той и се връзва.
Отметнаха се, както се очакваше. Мишоци.
Ернестина - ерудит?! Въх,ти да видиш! / щото ние не видяхме, бе - не, а очаквахме /
Направо е вредно да се говорят такива неща в ефир.
Евентуално ако направят курс "От манекенка в актриса - само в 5 прости стъпки " - там може да е лектор, пътеводна светлина и мадам накуп. Одобрявам, има на какво да ги научи.
На зле вървят нещата, щом това са ни примерите.
Виж целия пост
# 1 239
Ако Кичка беше на мястото на Ритон, около 3 седмици щяха да ни занимават с лъжата и падението, а сега тези в студиото замълчаха като @@@@@....   ooooh!
Продуцентите на Големия брат стават само за това: prostor
Виж целия пост
# 1 240
Бре, каква жертва е направил тоя Гъмов, че си е обръснал главата? Rolling Eyes Той изобщо не е привързан към оредяващата си растителност по главата. Сигурна съм, че би си я обръснал и за патронче алкохол от Биг брадър.
Виж целия пост
# 1 241
Интересно, че доброто момче Джино не е сред фаворитите на Ритон, но Светлана ... Mr. Green

Е как - доброто момче единствено от всички в къщата се осмели да каже на Здравко истината в очите и даже ги номинира.
Това е грях , непростим грях
Виж целия пост
# 1 242
Е кво, няма само Кица да рони крокодилски сълзи  ooooh!
Виж целия пост
# 1 243
Люси даже 200к им обеща, ако е халюцинирал, те сега за тях се борят.  Sunglasses
Има да чака Люси. Както си чака суджуците Mr. Green
Виж целия пост
# 1 244
Бре, каква жертва е направил тоя Гъмов, че си е обръснал главата? Rolling Eyes Той изобщо не е привързан към оредяващата си растителност по главата. Сигурна съм, че би си я обръснал и за патронче алкохол от Биг брадър.

100%
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия