VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 1 365
....Криса и е доверила....
Във формат като ББ няма такова нещо като "пък тя споделила само на 1 човек".
100 камери записват всяка дума. Всичко, което са казали в тази къща е станало достояние на широк кръг хора.
Виж целия пост
# 1 366
Не знам какво е да живееш в къщата,ама със съквартиранти като Ритон,Гъмов и Ернестина,предпочитам да съм само зрител..даже леко взех да съжалявам,че им отделих толкова внимание на тия псевдозвезди и псевдочовеци
Виж целия пост
# 1 367
Нищо не разбрах от това гласуване. Има финалисти според хората в къщата, а другите.....оф съвсем се обърках. Обяснете ми Praynig
Виж целия пост
# 1 368
Рядко се включвам, ама "ме напира" да си кажа мнението.    Laughing
Тотално разочарована съм от Ернестина.Нямах идея що за човек е, гледала съм я май единствено в "Комиците", но ми допадна след изявлението й :"МИлиони години еволюция, накрая ....Николета Лозанова!"Ама ....стана първа дружка с НИколетките, че и майка го играеше.Е, няма как да ми допадне подобно супер лицемерие:"Мразя ви от дъното на душата си, ама тук ще ви бъда първа приятелка, щот такава ми е ролята.Искам да стигна до финала и това е!"
За мен всъщност тя е един от най-лицемерните в тая къща.И изобщо не вярвам, че "навън" е такава самарянка, за каквато се представя вътре.Мисля дори, че е по-голяма скандалджийка и от Здравко.И е напълно способна да ти забие ножа в гърба, докато ти се усмихва мило.
Просто от самото начало влезе в роля и ще я играе до края.
Номер 2-Гъмов.Типичен селски бек, от най-простите.Направо не проумявам какво му харесват....елементарен, прост, груб, недодялан, пияница, злобен, завистлив.......Абсолютен анти-човек.
Никога не съм очаквала, че ще го кажа/напиша, но ако гласувах в подобни формати, гласът ми щеше да бъде за Джино.Оказа се, че едно "ромче" от Америката им скри шапките и с поведение, и с мъжество, и с достойнство, и с лоялност, и с честност, и с доблест, и е най-стойностния човек от тия вътре.
Ритонците и те са едни подли и дребни душици.... Особено Катя, мнооого подмолно човече.
Виж целия пост
# 1 369
Нищо не разбрах от това гласуване. Има финалисти според хората в къщата, а другите.....оф съвсе се обърка. Обяснете ми Praynig

другите отиват на елиминации в понеделник с гласуване от зрителите?
Виж целия пост
# 1 370
....Криса и е доверила....
Във формат като ББ няма такова нещо като "пък тя споделила само на 1 човек".
100 камери записват всяка дума. Всичко, което са казали в тази къща е станало достояние на широк кръг хора.
Това тайно довереното даже го излъчиха по телевизията. Peace
Виж целия пост
# 1 371
Оооо, Ритон пак се озлобиха и погнаха Кристина

П.П. Познах номинираните без Светлана Mr. Green
Да погнаха я защото Кичка им я поднесе на тепсия дрънкайки неща които Криса и е доверила

...но сега Криси ще може да стигне до ''големия'' финал  Peace
Виж целия пост
# 1 372
Аз продължавам да си мисля ,какво е това същество Гъмов. С претенции за интелектуалец,човек на изкуството , играещ в  детски постановки ,  а то ....... newsm78. Колкото и да му е неприятна Кичка не можеш ли да се опиташ да я игнорираш, да и се противопоставиш с мълчалива сдържаност  newsm78. Няма да е победителят , но ББ ще го запази за борбата на гласове в съревнованието с  Кичка.
Обърка Гъмов продуцентските планове . Моите прогнози са ,че Еренестина  е вече избраната любимата ни звезда
Виж целия пост
# 1 373
Добре де Гъмов наистина прекалява  това е ясно
Но какво ще кажете за това ,че в стремежа си да се покаже каква жертва е и на какво е подложена и как всички са срещу нея ,Кичка нахендри Кристина
Явно Криса и е споделила че са я карали да вземе позиция и Кичка го изтърси в изповедалнята  като естесвено го преиначи малко и после видяхме как Здравко скочи на Криса
Сега толкова ли не може да се усети тази жена ,че има неща които не е нужно да се казват.
Shocked Shocked Shocked
Нима искаш да кажеш, че всичко, което Кичка е споделила някога задължително трябва да е  /и Е !/ на тезгяха, а Криси непременно трябва да бъде прикрита. Явно и Здравко има неотменното право да напада... но Кичка трябва само да си трае, да не говори, да не плаче, да не пее, да не вика, да не обвинява, да не се кълне...  Thinking
А какво ще и позволим да прави... и то с наше височайше разрешение! Тя прави или не прави, всичко това, което правят останалите... нищо по-различно!  Tired
Виж целия пост
# 1 374
Не знам какво е да живееш в къщата,ама със съквартиранти като Ритон,Гъмов и Ернестина,предпочитам да съм само зрител..даже леко взех да съжалявам,че им отделих толкова внимание на тия псевдозвезди и псевдочовеци
Брутално неприятни персони са и четиримата. Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 1 375
фактът, че се караха Кристина и Здравко, а не беше намесена Кичка, за мене означава, че Кичка не е виновна в случая
Виж целия пост
# 1 376
А големият финал не беше ли на 9 ноември? И не казаха ли вчера, че днес ще има директна елиминация и един ще си тръгне? Непрекъснато променят и извъртат нещата, голям хаос цари там...
Виж целия пост
# 1 377
Гъмов е за лудница. Какъв изцълен поглед...просташки речник и зачервен от пиене.
Излиза, че всички могат да коментират, но когато Кичка каже нещо вече е проблем.
Здравко пък с какво право ще държи сметка на Кристина какво е споделила?!
Виж целия пост
# 1 378
А големият финал не беше ли на 9 ноември? И не казаха ли вчера, че днес ще има директна елиминация и един ще си тръгне? Непрекъснато променят и извъртат нещата, голям хаос цари там...

другият петък е
принципно като почна казаха, че ще е 2 месеца, и точно толкова се пада

за номинациите казаха, че ще са различни, но реално пак избраха с негативен вот за кого да гласуват зрителите да остане
Виж целия пост
# 1 379
Почна да ми се драйфа от Брадъра. Толкова плоски и тенденциозни сценарии и акценти в/у псувни, обиди и интриги. Гъмов отдавна трябваше да е изгонен от самия Брадър за обидите или най-малкото да бъде предупреден и глобяван
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия