VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 080
  • 2 652
# 1 425

 Peace
Ще се повторя, но каквото и да се случи, който и да нагласят "да ни е любимец", Кичка ще излезе от формата много по-обичана от преди, а Ритон, Ерна и Гъмов много по-мразени... но напълно заслужено и то по собствени заслуги...  newsm44

Всички ще излязат доста по- богати, популярни и ще ходят заедно по партита, а за нас ще остане чуденето защо толкова сме им се връзвали и сме се дърляли помежду си, както всеки сезон досега.
Виж целия пост
# 1 426
Big Brother няма ли най-накрая да глобиш Гъмов заради грозните му обиди или ни пробутваш едно нормално морално поведение?!?!?!  Crossing Arms Това ли е примерът,който показваш на зрителите=да толерираме това грозно поведение?

Това дали не може да се напише в сайта на ББ или ФБ страницата им?
Виж целия пост
# 1 427
Аз не знам Катя с кои очи гледаше Люси и обясняваше най-непоклатимо,че това ,което била казала не било равносилно на преструван на болен. Здравко пък вместо да си замълчи изцепи ни в клин,ни в ръкава,че репликата й била комична,типично в стила на Люси  Outta Joint Outta Joint Outta Joint ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 1 428
Чухме го Здравко.
Според мен участието на Ритон в Биг Брадър беше огромна грешка. Човек не знае, не допуска колко може да се изложи. Хората си имаха фенове, за какво им трябваше да влизат и на стари години да стават за резил.
Зрителите ще ги запомнят със скандалите на Здравко , с лъжите, интригите. Жал ми е чак за тях.
Веднъж Сизър палас, сега пък катя се отмята от думите си.....
Защо бе хора не си седяхте кротко. Сега на всичкото отгоре и 100 бона басчето на Люси. Люси е абсолютно прав и цяла България го видя. Не само това, ами те скачат, напинят се... той беше доста елегантен в поведението си. Изкефи ме.

Видяхме я Катя какво лъжливо същество е.
Това означава, че е излъгала за срещата с Кичка преди предването.
Отрече всичко, но по поведението и личеше, че лъже.

Именно, излезе и име на безочлива лъжкиня.
Виж целия пост
# 1 429

 Peace
Ще се повторя, но каквото и да се случи, който и да нагласят "да ни е любимец", Кичка ще излезе от формата много по-обичана от преди, а Ритон, Ерна и Гъмов много по-мразени... но напълно заслужено и то по собствени заслуги...  newsm44

Всички ще излязат доста по- богати, популярни и ще ходят заедно по партита, а за нас ще остане чуденето защо толкова сме им се връзвали и сме се дърляли помежду си, както всеки сезон досега.
абсолютно
Може и да прочетат какво сме писали ,как сме се дърляли да се посмеят заедно седнали на чашка вино и накрая дружно да отидат на гости на Джино и Кичка
Пък ние тука нека се караме ида спорим все едно е на живот и смърт
Виж целия пост
# 1 430
Peace
Ще се повторя, но каквото и да се случи, който и да нагласят "да ни е любимец", Кичка ще излезе от формата много по-обичана от преди, а Ритон, Ерна и Гъмов много по-мразени... но напълно заслужено и то по собствени заслуги...  newsm44
Всички ще излязат доста по- богати, популярни и ще ходят заедно по партита, а за нас ще остане чуденето защо толкова сме им се връзвали и сме се дърляли помежду си, както всеки сезон досега.
Не всичко е пари, приятелю...
Популярността си я имаха, но сега вече им знаем лъжливите и злобни душички... това им стига...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 431
От Атака атакуват бг-мама.
Хм, грижат се за нашата просветеност. Какво аджеба научихме от БИг Брадър!?! newsm78 newsm78 newsm78

Научихме колко тъпи са виповете. Mr. Green



Ако не е присвоила чужда самоличност, дамата е депутат от " Атака".  Grinning


 Sick Sick Sick

Виж целия пост
# 1 432
Аз пък си мисля ,че ще натрупат и доста негативи всички
Единствения  който ще има повече популярност и повече позитиви според мен ще бъде само Джино
И не за друго , а защото никой до сега не го познаваше и изведнъж се появи в този формат и спечели доста симпатии. И на вече ,че поведението му беше в пъти по добро от това на т. нар. ВИП-ове,които мен лично ме разочароваха.
Искам Джино да спечели ,макар ,че вероятността е малка.ще се радвам ако е той.От другите вече ми е почти все едно


ПП Утре всяка да се разпише в темата ,че ще се притеснявам да не ви докопа Воленчо.Щом " Атака" е тука
Та да знам че сте добре де.Че после с кой ще се дърляме като почне "Ол Старс4
Виж целия пост
# 1 433
П.П. Допускам, че профилът може да не е истински.
Писала е в друга тема, че е народен представител. Не че това означава нещо, де.
Виж целия пост
# 1 434
Според мен този път и Здравко не знаеше истината, затова и толкова убедително защитаваше Катя, иначе не би се хванал даже и на бас. За пръв път ми е жал за него, Катето яко го прецака.
Виж целия пост
# 1 435
Първото мнение, на което попаднах във ФБ ме разсмя до сълзи:

Paul Fear Вижте ги злобните Тритон - 30 минути се карат на Кристина, че била казала нещо...абе имате едни пари да давате на Люси, я не си търсете още неприятности. Grinning
Виж целия пост
# 1 436
Аз пък си мисля ,че ще натрупат и доста негативи всички
Единствения  който ще има повече популярност и повече позитиви според мен ще бъде само Джино
И не за друго , а защото никой до сега не го познаваше и изведнъж се появи в този формат и спечели доста симпатии. И на вече ,че поведението му беше в пъти по добро от това на т. нар. ВИП-ове,които мен лично ме разочароваха.
Искам Джино да спечели ,макар ,че вероятността е малка.ще се радвам ако е той.От другите вече ми е почти все едно


По тази причина писах преди няколко страници, че го разгадахме биг брадър. Днес прокарваше нова политика. Всички в студиото по списък се редуваха да ни обясняват колко е велик Джино. Само Евгени май не пя в общия хор. Та очаквам една положителна ретроспекция на джино през следващата седмица, да видим всички колко е велик и да го направим победител. тоест да не мрънкаме с/у новия избор на брадърчето.
Да, ма на мен ми е доста кичозен и неискрен, и не го искам за победител. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 437
Гъмов разчита на феновете на Преслава  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 438
Според мен този път и Здравко не знаеше истината, затова и толкова убедително защитаваше Катя, иначе не би се хванал даже и на бас. За пръв път ми е жал за него, Катето яко го прецака.
Ааа, жал. Как се смееше докато разбираше каква е истината. Сега може нервно да се е смял...все пак са си 100 000. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 439
Цитат
Само Евгени май не пя в общия хор.

А не пя.Аз даже изразих съмнение че го е Аресал
Нещо за някакво шалче говореше,че му е подарил.Останах с впечатление ,че Тоца и Минчев са влизали в къщата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия