VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 1 605
Гласувах за Гъмов.
Рядко някой ми е бил толкова неприятен в този формат.

Фънки ми беше голям дразнител, но поне показваше че е ерудиран.

Виж целия пост
# 1 606
Гласувах за Гъмов, ако имах право на още 2 гласа, щяха да са за Ернестина и Ритон.
Виж целия пост
# 1 607
Гласувах за Гъмов, но има и други, които в никакъв случай не искам да печелят.
Виж целия пост
# 1 608
И аз гласувах за Гъмов. В предишен БигБрадър пак имаше алкохолик, но Тодор си личеше, че не може да вложи лоши чувства даже когато говори грубо. А при Гъмов си личи злобата във всяка негова дума и поглед. Рядко гнусен човек.
Виж целия пост
# 1 609
Ох, силно се съмнявам, че Кичка ще направи нещо по въпроса, но страшно ми се иска да заведе дело срещу Гъмов, когато излезе. Мисля, че такова поведение не трябва да остава ненаказано.
Тя и Кичка ако вземе да го осъди, тоя човек съвсем ще фалира, нали билети изплаща, няма да остават пари за пиячка... Mr. Green
Виж целия пост
# 1 610
Аз гласувах за Ернестина,просто като жена на жена ми е трудно да я приема и да и простя,а Гъмов-Господът му ще го накаже,съжалявам,не искам да съм крайна,но по-бих приела алкохолик, отколкото трезвото мнение на Ернестина Шинова,жалко,че опцията е 1 Simple Smile
Виж целия пост
# 1 611
Не знам дали е вярно, защото го прочетох във Фейсбук, но същата вечер, когато всички под строй чакаха Преслава за вечеря и Гъмов скочи за пореден път на Кичка, гостуващата звезда изобщо не се била прибрала. Tired

И аз се питах по-напред в темата какво ли е станало после? Интересно Гъмов как е разрешил да се яде, след като е нарушена традицията newsm78
Добре де, някой може ли да ми припомни, защо Гъмов избухна снощи срещу Бодурова. Аз го гледах и честно казано, мисля, че ни спестиха, какво провокира тези думи

Кичка беше споделила с ББ, че според нея приятелството между Ерна, Гъмов и Светлето не е напълно безкористно от страна на Ерна. Ерна е избрала Гъмов все едно да има гамена до себе си, а не срещу нея. А Светла й се води по акъла. Т.е. Направила си е групичка, която да я изтегли до финала.

Чудя се по договор ли им снасят цигарите и алкохола? Бюджетът няма да им стигне и за тези "екстри". И как един от гостите при Ники и при Гала не си зададоха този въпрос.
Виж целия пост
# 1 612
Много много странно, забелязвате ли - най-нехаресваната в Къщата е Кристина, а тук няма нито един отрицателен глас. А най-харесвания в Къщата Гъмов тук обира най-много негативи. Нямам обяснение...
Виж целия пост
# 1 613
Много много странно, забелязвате ли - най-нехаресваната в Къщата е Кристина, а тук няма нито един отрицателен глас. А най-харесвания в Къщата Гъмов тук обира най-много негативи. Нямам обяснение...
Имам мнение за Кристина,не е положително Simple SmileКак се оправдаваше пред Ернестина,че щяла да ходи у Кичкини,ами тя за мен беше до тук Simple Smile
Виж целия пост
# 1 614
Много много странно, забелязвате ли - най-нехаресваната в Къщата е Кристина, а тук няма нито един отрицателен глас. А най-харесвания в Къщата Гъмов тук обира най-много негативи. Нямам обяснение...
Имам мнение за Кристина,не е положително Simple SmileКак се оправдаваше пред Ернестина,че щяла да ходи у Кичкини,ами тя за мен беше до тук Simple Smile
А, това е ясно че нямаме положително Simple Smile На мен за никого там не ми остана положително мнение Simple Smile
Въпроса беше, че не е най-нехаресваната.
Виж целия пост
# 1 615
Днес Иво при Гала каза,че няма никога повече да участва като коментатор в ББ,ха дано,но надали Laughing
Да можеха и останалите-Антония,Евгения, Ласкин,даже и Е.Минчев да дадат такава дума Laughing.Пък и да я спазят Laughing
Виж целия пост
# 1 616
Как без Е.М., бе  #Cussing out  Joy
Виж, без Тоца - ще го преживея някак си Joy
Виж целия пост
# 1 617
Как без Е.М., бе  #Cussing out  Joy
Виж, без Тоца - ще го преживея някак си Joy
Абе,че и Евгени Минчев е с гъдел в главата е ясно Laughing,Аз него, да си кажа правичката,го харесвам,питай ме защо,Ензимче LaughingУмен ми идва LaughingНо другите-Не Laughing
Виж целия пост
# 1 618
Днес Иво при Гала каза,че няма никога повече да участва като коментатор в ББ,ха дано,но надали Laughing
Да можеха и останалите-Антония,Евгения, Ласкин,даже и Е.Минчев да дадат такава дума Laughing.Пък и да я спазят Laughing
Аз вече използвам по-рационално времето за коментари в студиото на Ники Кънчев - попушвам си на балкона. А Иво Танев и вчера, и днес не го слушах, предпочетох друг канал. Изобщо, това предаване става все по-нискокачествено откъм коментатори.
Виж целия пост
# 1 619
Евгени Минчев снощи имаще много добри коментари, особено в началото - казваше това, което и аз мислех. После не съм гледала към края, но в началото супер ги закова - че Ернестина е фалшива в изповедалнята, друго не помня, но беше точно в десетката... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия