VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 1 590
Вярно как Гъмов пляскаше по задника Ерна. Така непринудено, толкова невинно. ooooh! Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.

баси глупостите  ooooh! Laughing

E какво глупости, и на мен ми е странно  newsm78И снощи като ги дадоха как се целуват по устата ,аз моите "само" приятели не ги целувам по устата и не ме пляскат по д-то.
Виж целия пост
# 1 591
Никой мъж,ама никой, не може да има поведение,като поведението на Гъмов,никоя жена не трябва да одобрява такова поведение(излючая любовите-там оправдавам всичко) Simple Smileизгрозняха ми Laughingнов глагол Laughing
Виж целия пост
# 1 592
Скрит текст:
На никой не симпатизирам и ми е все едно кой ще спечели, но черното бяло не мога да кажа. Кица сама си изпроси подигравките и отношението към себе си, изобщо не е за ожалване. Каква кариера, какви 5 лева  #Crazy Никой не я помни, че била пяла нещо на младини, на Орфея през 70те. Дори баща ми, който е от нейното поколение не можа да се сети и 1 нейна песен, единственото, което знаеше за нея е, че се омъжила в чужбина за някакъв богаташ ииииии......там на Кичка кариерата приключва. Това, че тя си мисли, че е правила шеметни концерти пеейки по сватби и кръщенета на бизнес партньорите на всеки пореден съпруг си е нейната заблуда. Никой нямаше и да и отвори дума, ако самата тя не беше започнала да занимава всички с това колко била велика, да претендира за по-специално отношение и т.н. Така, че както са казали хората: кой каквото сам си го направи никой не може да му го направи! Да не говорим, че тя не се спира да прави разправии и никога не млъква и винаги иска последната дума да е нейна. Ако беше всичко срещу нея нагласено, както тук се твърди, нямаше всички без изключение да не могат да я понасят, все някой щеше да прозре "грозната конспирация".

Е и? ВБ е шоу на характери. Няма как всички да се харесват един друг и да се обичат. Естествено, че ще има напрежение, защото там са се събрали различни хора с различни разбирания. НО това, което отвращава зрителите от някои от участниците е точно липсата на възпитание. Когато някой не ти харесва, не отиваш да му кажеш в очите, че е болен червей, защото така не говори един възпитан човек. Можеш да му го кажеш по много други начини. Защото обидите говорят за безсилието на този, който ги изказва, да се справи с проблемите по цивилизован начин. Говорят също и за липса на самоконтрол, което пък води до извода, че изказващият обиди е слаб като личност. Гъмов го доказа това в шоуто - той е слаба личност, подвластна на алкохола, с който не може да се справи. А слабите личности не могат да предизвикат уважение у околните, поради което единственият начин да се наложат и някой въобще да им обърне внимание, е да крещят обиди, с които да нараняват, защото до толкова им стига силицата.
Виж целия пост
# 1 593
                  Чудя се за колко пари се е навила Прси да се прави на влююбена в гномчето?!
Виж целия пост
# 1 594
Не знам ама си личи че е фалш. Първо беше Моника влюбена в него, после Преслава, а най-интересното е че никой в къщата не ги одумва сигурно и на тях им е ясно че е фалш.
Виж целия пост
# 1 595
Добре де, някой може ли да ми припомни, защо Гъмов избухна снощи срещу Бодурова. Аз го гледах и честно казано, мисля, че ни спестиха, какво провокира тези думи
Виж целия пост
# 1 596
                 Чудя се за колко пари се е навила Прси да се прави на влююбена в гномчето?!
Аз въобще не се чудя,даже не мисля,че зависи от нея... Simple Smile
Снощи момичето се опита според мен да го предупреди,да го спре...но алкохолът не прощава,или на мен така ми се стори Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 597
Скрит текст:
На никой не симпатизирам и ми е все едно кой ще спечели, но черното бяло не мога да кажа. Кица сама си изпроси подигравките и отношението към себе си, изобщо не е за ожалване. Каква кариера, какви 5 лева  #Crazy Никой не я помни, че била пяла нещо на младини, на Орфея през 70те. Дори баща ми, който е от нейното поколение не можа да се сети и 1 нейна песен, единственото, което знаеше за нея е, че се омъжила в чужбина за някакъв богаташ ииииии......там на Кичка кариерата приключва. Това, че тя си мисли, че е правила шеметни концерти пеейки по сватби и кръщенета на бизнес партньорите на всеки пореден съпруг си е нейната заблуда. Никой нямаше и да и отвори дума, ако самата тя не беше започнала да занимава всички с това колко била велика, да претендира за по-специално отношение и т.н. Така, че както са казали хората: кой каквото сам си го направи никой не може да му го направи! Да не говорим, че тя не се спира да прави разправии и никога не млъква и винаги иска последната дума да е нейна. Ако беше всичко срещу нея нагласено, както тук се твърди, нямаше всички без изключение да не могат да я понасят, все някой щеше да прозре "грозната конспирация".

Е и? ВБ е шоу на характери. Няма как всички да се харесват един друг и да се обичат. Естествено, че ще има напрежение, защото там са се събрали различни хора с различни разбирания. НО това, което отвращава зрителите от някои от участниците е точно липсата на възпитание. Когато някой не ти харесва, не отиваш да му кажеш в очите, че е болен червей, защото така не говори един възпитан човек. Можеш да му го кажеш по много други начини. Защото обидите говорят за безсилието на този, който ги изказва, да се справи с проблемите по цивилизован начин. Говорят също и за липса на самоконтрол, което пък води до извода, че изказващият обиди е слаб като личност. Гъмов го доказа това в шоуто - той е слаба личност, подвластна на алкохола, с който не може да се справи. А слабите личности не могат да предизвикат уважение у околните, поради което единственият начин да се наложат и някой въобще да им обърне внимание, е да крещят обиди, с които да нараняват, защото до толкова им стига силицата.
Напълно съчм съгласна с написаното.
Има непростими слабости и грешки, и простими такива.
На Гъмов  поведението е непростимо.  Неговите нападки са с цел да унижат събеседника му, а не да изразят мнението му. Защото ако мнението му е само такова, че не харесва Кичка, може да отиде при нея и да и каже-виж кво сега, не те харесвам и затова няма да разговарям с теб. Толкоз. Край. точка.
Но не-той цели да я унижи с тези обиди. И е агресивен, така се пули и скача, че още малко ще й посегне и физически имам чувството. В компанията на такъв не бих седяла и 5 минути.
Докато на Кица грешките - дудненето, звездоманията и т.н. не ми пречат. Не ме застрашават физически дори. При Гъмов не е така...
Та да резюмирам накрая - не харесвам и двамата, но на гъмов не мога да му простя грозното държание, и то към жена!!, докато на кица трябва да й се отчете, че е желязна и солидна срещу плюнките на гъмов, наистина с това си поведение ми изглежда няколко ръста по-висока от актьорчето.
Виж целия пост
# 1 598
http://vbox7.com/play:8931e7ad88 промото
Виж целия пост
# 1 599
Не знам дали е вярно, защото го прочетох във Фейсбук, но същата вечер, когато всички под строй чакаха Преслава за вечеря и Гъмов скочи за пореден път на Кичка, гостуващата звезда изобщо не се била прибрала. Tired
Виж целия пост
# 1 600
Предлагам да има анкета - "Кой в никакъв случай НЕ искате да спечели ?/само един Peace/
Виж целия пост
# 1 601
За малко да си върна обяда, но към края ми хареса Peace На-сетне да влезе някой и да им каже истините в очите. А Здравко за какво реве? За отлетелите безвъзвратно 100 000лв ли?! Laughing
Виж целия пост
# 1 602
Не знам дали е вярно, защото го прочетох във Фейсбук, но същата вечер, когато всички под строй чакаха Преслава за вечеря и Гъмов скочи за пореден път на Кичка, гостуващата звезда изобщо не се била прибрала. Tired

Има логика. Ако се беше прибрала, все щяха да го покажат.
Така излезе малко незавършена история.
Виж целия пост
# 1 603
Е още снощи казах че коментаторите са влизали в къщата.



Виж целия пост
# 1 604
Предлагам да има анкета - "Кой в никакъв случай НЕ искате да спечели ?/само един Peace/
Гласувах!
Ха да видим този път дали ще познаем? Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия