VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 089
  • 2 652
# 1 725
Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
Пак глупости на килограм ooooh!
Виж целия пост
# 1 726
Изкефи ме Катя,  преминавайки край Кичка, която тъкмо беше измила крака  на гъмов, й прошушна" Да не забравиш да вземеш легена после, че там правим салатата" Joy
Виж целия пост
# 1 727
 Мнооого плоско споделяне на Преса, защо се пънат да ни убедят насила в тъпия недомислен любовен сценарии?
Виж целия пост
# 1 728
Дори и Тоца смята, че Гномов не е на нивото на Преслава. Но пък я окуражава иначе. Mr. Green Преслава явно го е закъсала доста. Заради него влязла, бил забавен, характера му харесва... Sick
Виж целия пост
# 1 729
Скрит текст:
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Тази мисия аз не бих я изпълнила, пък ако ще и да ми се стовари цял лайновоз от критики и закани, и обиди! Naughty
Щеше ми се и Кица да беше била отбой. Tired
Много странно. Не щя да си завре лицето в купата с топките, а тук се унижава.  newsm78
Иисус е мил... папата също... какво пречи и Кичка....  Joy
Е, Кица не е толкова възвишена. Тя е проста певица. Flutter

Елора, и аз недоумявам защо го направи. Още повече, че в мисията с топките щеше да жертва само косата си и то за малко, а сега с лека ръка пожертва достойнството си. ooooh!
Виж целия пост
# 1 730
Изкефи ме Катя,  преминавайки край Кичка, която тъкмо беше измила крака  на гъмов, й прошушна" Да не забравиш да вземеш легена после, че там правим салатата" Joy

Абе и Кичка и Катя стават за актриси
Виж целия пост
# 1 731
аз почвам да си мисля, че Пайнер плаща на ББ, за да се прави няква реклама на Преслава
Виж целия пост
# 1 732
Катя е една мързелана, сигурно и вкъщи е същата
 Мисля си, че Кичка трудно се изказва и в желанието си да обясни за Сизър палас се обърква сама  ... тя самата не се е изтъквала, че е пяла там. Каза го ББ


КАТЯТА КАК СИ ИЗКРИВИ УСТАТА, КОГАТО ЕВГЕНИ КАЗА, ЧЕ КИЧКА ТРЯБВАЛО ДА СПЕЧЕЛИ  Mr. Green МНОГО ЗЛОБНО ЧОВЕЧЕ

Виж целия пост
# 1 733
Скрит текст:
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Тази мисия аз не бих я изпълнила, пък ако ще и да ми се стовари цял лайновоз от критики и закани, и обиди! Naughty
Щеше ми се и Кица да беше била отбой. Tired
Много странно. Не щя да си завре лицето в купата с топките, а тук се унижава.  newsm78
Иисус е мил... папата също... какво пречи и Кичка....  Joy
Е, Кица не е толкова възвишена. Тя е проста певица. Flutter

Елора, и аз недоумявам защо го направи. Още повече, че в мисията с топките щеше да жертва само косата си и то за малко, а сега с лека ръка пожертва достойнството си. ooooh!

И аз нямаше да го направя, па каквото ще да  става!Хайде моля те, ще доставя удоволствие на този...НИКОГА!
Виж целия пост
# 1 734
За пореден път унижиха Кичка и извисиха Гъмов. Отвратителен! Колко беше доволен, че Кичка ще му мие краката. Мухльо  Sick
Кичка е добронамерена, наивна, не заслужаваше тя да е от обслужващия персонал. Трябваше Гъмчо да й търка петичките.  Joy
Иначе, прави ли ви впечатление как се е надул Гъмов? Чак стойката му една такава, като на пуяк.
Виж целия пост
# 1 735
 Според мен на Кичка и харесват мисиите с артистични изяви, независимо от ролята. Отдава се изцяло.
Виж целия пост
# 1 736
тази мисия е супер-мега тъпа. И то не толкова хората в къщата паднаха низко, а сценаристите.

Въх, Жени и тя! Забрави кога беше пияна като кирка! Искала да вижда характери! Сигурно баш като нея самата! Гъмов й е лика-прилика - пиенето им е страст.
Виж целия пост
# 1 737
Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
Пак глупости на килограм ooooh!

Айде, ако обичаш да не ми казваш как да мисля...Твоите тъпотии отдавна не ги чета, прави и ти така...
Виж целия пост
# 1 738
Здравко явно ще реве заради Евгени  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 739
Минчев, фен съм ти. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия