VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 086
  • 2 652
# 1 740
Катя е една мързелана, сигурно и вкъщи е същата
 Мисля си, че Кичка трудно се изказва и в желанието си да обясни за Сизър палас се обърква сама  ... тя самата не се е изтъквала, че е пяла там. Каза го ББ


КАТЯТА КАК СИ ИЗКРИВИ УСТАТА, КОГАТО ЕВГЕНИ КАЗА, ЧЕ КИЧКА ТРЯБВАЛО ДА СПЕЧЕЛИ  Mr. Green МНОГО ЗЛОБНО ЧОВЕЧЕ


Реших че ще получи инсулт
Сега обаче след думите на Е . Минчев може и това да стане

Виж целия пост
# 1 741
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Тази мисия аз не бих я изпълнила, пък ако ще и да ми се стовари цял лайновоз от критики и закани, и обиди! Naughty
Щеше ми се и Кица да беше била отбой. Tired

Много странно. Не щя да си завре лицето в купата с топките, а тук се унижава.  newsm78
Иисус е мил... папата също... какво пречи и Кичка....  Joy

Верно бе  Joy Joy
Виж целия пост
# 1 742
За пореден път унижиха Кичка и извисиха Гъмов. Отвратителен! Колко беше доволен, че Кичка ще му мие краката. Мухльо  Sick
Кичка е добронамерена, наивна, не заслужаваше тя да е от обслужващия персонал. Трябваше Гъмчо да й търка петичките.  Joy
Иначе, прави ли ви впечатление как се е надул Гъмов? Чак стойката му една такава, като на пуяк.
Да, същински пуяк, като новоизлюпен пубер, на когото са позволили да пипне за сефте нечии гръдни израстъци. Whistling
Виж целия пост
# 1 743
За какво реве този дърт лигоч?
Виж целия пост
# 1 744
Евала Евгени. Фенка съм му...
Виж целия пост
# 1 745
Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
Пак глупости на килограм ooooh!

Айде, ако обичаш да не ми казваш как да мисля...Твоите тъпотии отдавна не ги чета, прави и ти така...
Кой ти е казал как да мислиш??????
Давай нататък
Коментираме предаване, не потребители на бг мама. ОК?????
Виж целия пост
# 1 746
Много скучен епизод.  newsm11

И не защото няма скандали, да не каже някой, че "само това искаме да гледаме", а просто защото е скучен. Мисията е глупава. Съветите са смотани... просто е скучно.
Виж целия пост
# 1 747
Ритон пък хич не приемат критика, Кичка я направиха на 2 стотинки целия сезон, пък сега ....
Виж целия пост
# 1 748
Катя, Катя.... вече си под дъното....  smile3521
Виж целия пост
# 1 749
харесват ми нещата, които казва Минчев втори пореден ден
не мога да повярвам   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 750
Гъмича защо винаги има лепенка на врата, цирей ли има  Thinking
Виж целия пост
# 1 751
Кристина ме изумява, какви глупости приказва, че Светлана била най-качественият човек, а иначе я номинира  ooooh!
Виж целия пост
# 1 752
Евгени как нарече Катя- Цигарета Темерутисян ли или аз грешно чух  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 753
Гъмича защо винаги има лепенка на врата, цирей ли има  Thinking
Не! Преслава го е просмукала Laughing
Виж целия пост
# 1 754
Защо се пени Гъмов, какво каза Минчев..  newsm78 Отидох в кухнята за малко и изпуснах.

А Светлана да си ходи, писнА ми от такива, дето само мрънкат, че не им се седи. Не ти се седи, ама хонорар не ти се връща, налиии.. Лигла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия