VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 085
  • 2 652
# 1 965
Я, гъмов дава съвети на Кичка за кашлицата й. Да пие кипнала кока-кола... това не го бях чувала.
Аз го знам това за колата. Май и лимон се добавя.

Аз това не го знам, но забележете колко спокойно говори Гъмов с Кичка
Виж целия пост
# 1 966
Нищо подобно. Такова нещо "излиза" само тук. Между 200 човека.

Между 300 човека.  Peace

Вчера срещнах поне 2 анкети в сайтове на тази тема. В едната беше 87 процента за гъмов, като общия брой на участниците беше над хиляда.

Предполагам не ви затруднява да дадете линк към тези сайтове?

Не ме затруднява, но ще ви дам само едната, която намерих в хронологията си на браузъра от вчера, и то защото я отворих по-късно. Другата ми се отвори от някакъв рекламен сайт в който влезнах, и ми се появи от ВМзона, обаче не го намирам, или вероятно пропускам в хронологията, но намеря ли го непременно ще дам и него. Той беше с по-високите проценти. Тук хората са като гласове повече, но разпределени по друг начин. Всички са за Ернестина и Гъмов.

ОТносно Станка Златева - не ми е въобще егати всенароднота любимка. но между нея и Ернестина - бих избрала нея.

http://www.slava.bg/polls/360.html

Ха, ами има разминаване.
В анкетата се пита: Кой ще бъде победителя и нормално процента да е такъв. И тук ще излезе същия резултат.
Това обаче е различно от въпроса: Кой бихте искали да победи? Laughing Тогава 80% ще е Кичка по всички сайтове.
И, да, ние не сме платени тролове, ние си пишем във форума с години.
Виж целия пост
# 1 967
На живото Кичка изглежда много слаба, в сравнение с Катя е фиданка...Явно трябва да си подбира по-добре дрехите.А Катя с тоя огромен бюст направо я съжалявам. #Crazy
Гъмов направо загрижен за Кичето, тя милата веднага го послуша, хич не се усъмни, че иска да я трови.
Виж целия пост
# 1 968
Мрънкалке, ти нали си доктор, това знаеш ли го? Моята докторка ми го е препоръчвала за детето, тя ми е и приятелка. Аз съм мед. лице, ама по-встрани от медицината. Sunglasses
Виж целия пост
# 1 969
Кичето изглежда отслабнала и е много хубава днес, косата ѝ е направена.....точно като за мисия с омазани топчета. Laughing
Виж целия пост
# 1 970
Нещо ще да е станало, явно Гъмов се е извинил и Кичка нали е добродушна, му е простила.
Виж целия пост
# 1 971
Финалът почти дойде. Всички ще станат мили, разбрани и добри. Ще има извинения, целувки и прегръдки.
Виж целия пост
# 1 972
Аз Кичка я видях лятото в Созпол, въобще не ми изглеждаше слаба. Изглежда си нормално като за жена на нейните години, не казвам, че е дебела. Открай време ми е противна, излъчването й не ми е харесвало никога.
Продължавам да харесвам Ерна и Гъмов от цялото предаване. Може и да съм единствената.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 973
Обаче имат и  работещи часовници вътре, защото всички знаех а с точност кога са се събудили.
Виж целия пост
# 1 974
Мрънкалке, ти нали си доктор, това знаеш ли го? Моята докторка ми го е препоръчвала за детето, тя ми е и приятелка. Аз съм мед. лице, ама по-встрани от медицината. Sunglasses
Не знам ,Ензимче,нищо,че го играех педиатър на времето,аз използвам инхалации с чиста вода,бучка масло да се смуче,или рецептата на мама-мляко,чесън,лук,сварява се,охлажда се и се добавя мед,пие се на малки глътки Simple Smileтова е изпитано,ама иди накарай малко детенце да го изпие, Simple Smile
отдавна не съм детски лекар,а микробиолог Simple Smile...знам,че е спам,не знам как се крие,простете ми.
Виж целия пост
# 1 975
Нещо ще да е станало, явно Гъмов се е извинил и Кичка нали е добродушна, му е простила.
Може на Гъмов най-накрая да му е светнала лампичката, когато е чул, че нито един от коментаторите не го посочи като най-достоен. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 976
Кица не е злопаметна
вече е забравила какво е било вчера
...
Джино има часовник, може би и някой друг
Виж целия пост
# 1 977
Кока кОла с лукчета се вари за кашлица. Peace
На Гъмов може да са му подшушнали нещо, което не беше излъчено. И без това ни дават само сценки, които те решават, че са интересни.  Whistling

П.П. Имат часовници. Още когато чакаха Преслава, някой попита колко е часа и Светлана отговори.  Peace
Виж целия пост
# 1 978
Катя не сложи ли твърде много топчета в тази супа?  Shocked
Виж целия пост
# 1 979
Катя не сложи ли твърде много топчета в тази супа?  Shocked

ще стане едно голямо кюфте в тенджерата    Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия