VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 073
  • 2 652
# 2 025
Ооо, новата порция разбеснял се Гъмов ще я пропусна. Това човече ме натоварва.
Виж целия пост
# 2 026
Малко извън темата, но...
Сега четох едно интервю с Луна и тя казва, че цялото й поведение в къщата е било постановка, всичко е било умишлено, с цел да провокира останалите участници, които да се покажат в истинския си облик.
Виж целия пост
# 2 027
и не се казва "експлоАдира", а "експлодира"! Брей, некадърни сценаристи, некадърна водеща!
Водещата ли каза "експлоАдира" ? Crazy
Това ме вбесява, като го чуя #2gunfire
Аз не мога да гледам, затова питам.
Джино разсъблича Кичка hahaha , ще гледам по-късно  Laughing
Виж целия пост
# 2 028
Малко извън темата, но...
Сега четох едно интервю с Луна и тя казва, че цялото й поведение в къщата е било постановка, всичко е било умишлено, с цел да провокира останалите участници, които да се покажат в истинския си облик.
А, да, бе...не си ли я гледала след излизането от къщата, че е същият кукундрел Laughing
Виж целия пост
# 2 029
Авалон, вярваш ли? Просто е разбрала какво е мнението на хората.
Виж целия пост
# 2 030
Малко извън темата, но...
Сега четох едно интервю с Луна и тя казва, че цялото й поведение в къщата е било постановка, всичко е било умишлено, с цел да провокира останалите участници, които да се покажат в истинския си облик.

Е какво друго да каже?
"Tакава съм и в живота -луда."
Виж целия пост
# 2 031
Гъмов е като потняка Цурко. Агресивно обиждащ селяндур с гравитираща около него клика. Дежа вю.

Гъмов сега театър ли играе? Thinking Той пък да не види нещо от Кица, начи! Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 032
Защо Гъмов има халка на пръста?
Виж целия пост
# 2 033
Всички вече имат нужда да си ходят. Откачането е тотално и повсеместно вътре.
Виж целия пост
# 2 034
и не се казва "експлоАдира", а "експлодира"! Брей, некадърни сценаристи, некадърна водеща!
Водещата ли каза "експлоАдира" ? Crazy
Това ме вбесява, като го чуя #2gunfire
Аз не мога да гледам, затова питам.
Джино разсъблича Кичка hahaha , ще гледам по-късно  Laughing
Ма тя се не даде.
Искаха да си сменят ролите и Джино започна да и съблича бялата престилка.А тя се дърпа.
Виж целия пост
# 2 035
На Гъмов алкохолът му е дошъл в повечко, затова реве  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 036
you shut up OKAY?
Виж целия пост
# 2 037
Тия жени вътре, без Кичка са типични български женички, свикнали с мъжката агресия и доминация  Sick
Виж целия пост
# 2 038
Тоя Гъмов е баси противняка... bash
Виж целия пост
# 2 039
Тия жени вътре, без Кичка са типични български женички, свикнали с мъжката агресия и доминация  Sick

 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия