Лекари в БУРГАС

  • 235 679
  • 755
# 345
  Трябва  ми спешно кожен лекар. 10г ми дъщеря по принцип е с по рядка коса, но от известно време косата и започна много да се омазнява и да капе. Вече е голяма и разбира и започна да се стресира от това, брои си падналите косми  Sad
Виж целия пост
# 346
Аз съм доволна от Диляна Кенолова  Peace Водих детенцена една година, тъй като е с дерматит и жената точно определи кое,как кога и защо Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър ревматолог, по възможност да работи със ЗК, но не е задължително. Някой, който не поставя диагноза и не тъпче с лекарства без изследвания.
Виж целия пост
# 348
Търся педиатър  Confused Били сме при всички в Дева Мария и Света София,но търся нов.С направление сме,исках за гастроентеролог,обаче ЛЛ каза,че педиатър трябва да ни изпрати.Става въпрос за запек.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 349
Търся педиатър  Confused Били сме при всички в Дева Мария и Света София,но търся нов.С направление сме,исках за гастроентеролог,обаче ЛЛ каза,че педиатър трябва да ни изпрати.Става въпрос за запек.  Rolling Eyes

За такъв проблем най-добре е да минете през доц.Георгиева от Варна, преглежда в Света София един път месечно, само часовете се запълват бързичко и не мисля , че работи с направления.
Виж целия пост
# 350
За нея чаках,следя сайта за часове и все няма.Реших накрая да отида при друга лекарка,обаче ЛЛ каза да мина пак през педиатър.Сега не ми се иска пак да ходим при тези,през които сме минали и не са помогнали  ooooh!
Виж целия пост
# 351
  Д-р Бъчварова е педиатър, не и се свидят направленията, така че  ще ви свърши работа.
Относно доц. Георгиева във Варна работи с ЗК, тя си записва часовете.  И с пътя до Варна пак не правят 80лв преглед както в Св.София.
Виж целия пост
# 352
  Д-р Бъчварова е педиатър, не и се свидят направленията, така че  ще ви свърши работа.
Относно доц. Георгиева във Варна работи с ЗК, тя си записва часовете.  И с пътя до Варна пак не правят 80лв преглед както в Св.София.


Благодаря  bouquet
Днес отидохме при нея,много беше внимателна и успя да накара вечно плачещо от лекари дете да млъкне  Laughing
Виж целия пост
# 353
Моля за мнение  за ендокринолог д-р Димитрова с/у Космос.Преглежда ли по здравна каса?Как протича първия преглед?Изследванията на хормоните минават ли по здравна каса или не,за да знам да чакам ли или да отида предварително да си ги направя?
Виж целия пост
# 354
Извинявайте и още нещо-има ли ехограф в кабинета или те изпраща другаде?
Виж целия пост
# 355
А препоръки за  стоматолог  в района на Лазур , Център или Братя Миладинови ?
 - бременна съм -просто за профилактичен преглед  в края на годината , засега нямам оплаквания и проблем  .
Виж целия пост
# 356
За д-р Димитрова мога да кажа, че е много внимателна и загрижена от една страна, от друга не спазва предварително даден от нея час или реда пред кабинета и може да се окаже че ти е дошъл реда, но вместо да влезеш ти, тя вкарва друг. Случи ми се дори когато бях в деветия месец две седмици преди термин в жегите, което много ме разочарова.
Що се отнася до изследването на хормоните ми е давала направление за единия, а другите два си ги плащам. По принцип работи по здравна каса в определено време /не помня кои дни и часове/.
Моята лична лекарка ми я препоръча като най-добрия ендокринолог в града, но също толкова добри отзиви съм чувала и за ендокриноложката в транспортна болница, но на нея не й помня името.
Виж целия пост
# 357
Благодаря ти „Рори72„А ехограф има ли в кабинета?
Виж целия пост
# 358
Кабинетът се състои от две помещения, като във второто има апарат за изследване за остеопороза, но не съм сигурна, че има и ехограф за щитовидна жлеза. Сякаш ми се върти бегъл спомен че тя ми е правила такава ехография, но тъй като съм превила и на други места спомените ми не са много ясни. По-вероятно е да има, щом сама прави изследвания за остеопороза.
Виж целия пост
# 359
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър ревматолог, по възможност да работи със ЗК, но не е задължително. Някой, който не поставя диагноза и не тъпче с лекарства без изследвания.
Със здравна каса в ЦЯЛАТА ОБЛАСТ БУРГАС работи само Д-р Екатерина Господинова. Не съм ходила при друг ревматолог за да правя сравнение. Хвалят Д-р Казмин, но нямам лични наблюдения....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия