♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 23

  • 55 543
  • 707
# 645


https://www.youtube.com/watch?v=PWyN60PwPjE
Виж целия пост
# 646

Скрит текст:

Aşk  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 647


http://www.haber53.com/baris-arduc-un-reklam-filmine-cig-gibi-te … yor_sf0_4972.html
Виж целия пост
# 648
Виж целия пост
# 649
Статусът имат много слаба, да не кажа никаква реклама, да вземат малко пример от колегите си, че е срамота.

Много хубава снимка на Памир със сестра му Simple Smile
Виж целия пост
# 650
Скрит текст:


А дали ще има фрагман на Статуса тази вечер? Информационно затъмнение около сериала....

Скрит текст:
Ашка става все по динамичен и един още по объркващ трейлър... Транба какво се е заканил на Дефо сякаш е Йомер, май му се иска нещо, но ще удари на камък или ще бъде пометен от бурята Дефне.....а целувката , момата се залепи към Йо като марка към плик, или е залитнала или я е ударил хормона, но да не си стиска толкова устните...
За мезе ни взеха, не стига че последната серия счупи тъпомера, но и все едно злато крият. Имам чувството, че наистина наказват Берк. Верно беше много смешна серия, но нищо съществено, освен на края. Като 13 ли беше серията на Ашка с целувката накрая.
Виж целия пост
# 651


https://www.youtube.com/watch?v=jUC1IYFILTU
Виж целия пост
# 652
Лично мнение, но за мен Статуса започна да издиша. Силен старт като свежа, неангажираща комедия, но започна да издиша откъм идеи. Тези сценки в епизода бяха свежо допълнение към сюжета, но бактън от тях. Има любов, няма любов, има сем Текин няма сем Текин, истеричните викове на Аиш, идиотските превъплащения на Джан, недомаслената Елифа, оттегчения Мурад, менталната Медиха, неставателните Ефе и Едже, общо взето това гледаме..ако не вкарат някой нов елемент или герой  в сериала ще върви към своя финал... В следващия еп какво ще се гледа

Озета

Скрит текст:
На Славена

Джан е ранен, предстоят моменти на вина и прошка, може би нечие позъкасняло признание, обвиняваща Медиха.... Джан ще иска Айшегюл да се грижи за него от което ще последват поредните комичини момемнти, в които ще има любов и....., Мурад като истински приятел ще поговори с о/сбъркана Елиф да не се меси вече и да остави на мира " любимия си"...и все пак нещата не са такива каквито ние желаем, нито героите
Виж целия пост
# 653
Лично мнение, но за мен Статуса започна да издиша. Силен старт като свежа, неангажираща комедия, но започна да издиша откъм идеи. Тези сценки в епизода бяха свежо допълнение към сюжета, но бактън от тях. Има любов, няма любов, има сем Текин няма сем Текин, истеричните викове на Аиш, идиотските превъплащения на Джан, недомаслената Елифа, оттегчения Мурад, менталната Медиха, неставателните Ефе и Едже, общо взето това гледаме..ако не вкарат някой нов елемент или герой  в сериала ще върви към своя финал... В следващия еп какво ще се гледа

Това на всички ни беше ясно, че ще стане, след като приключи корейската версия. newsm61
И на мен ми липсват забавните моменти от началните серии, то сега все едно гледам Том и Джери newsm47, но няма да се отказвам  tooth

Виж целия пост
# 654
Ани, аз също няма да се откажа да ги гледам, но трябва да има някаква промяна. Да видим новия режисьор каква гледна точка ще има към събитията и героите
Виж целия пост
# 655
Ани, аз също няма да се откажа да ги гледам, но трябва да има някаква промяна. Да видим новия режисьор каква гледна точка ще има към събитията и героите
newsm09 аз не знаех, че има нов режисьор, а дано.
Айшето нещо прекалява с дърпането Crossing Arms
Мое мнение Wink
Виж целия пост
# 656


Виж целия пост
# 657
Ани, досегашния режисьор на Статуса Баръш Йоз май беше отива като такъв на Ашка, а кой ще е на негово място не знам и от кой еп ще също.



От мамашите с любов.

Лека
Виж целия пост
# 658
От 21 епизод е новият режисьор.
Виж целия пост
# 659
http://m.vk.com/video86228913_171363361?list=a33893c3c748cbae50& … ll-95375723_58141

Фрагман на Статуса  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия