Изпълнени с копнеж, започна НОЕМВРИйския бебевалеж - Тема 13

  • 36 652
  • 725
# 180
аз съм +20  ooooh!
Виж целия пост
# 181
Преди да родя последно се мерих +27кг, 92кг. Днес се измерих 82кг. Сега ще броя наобратно до 65кг.
Виж целия пост
# 182
споко момичета аз за сега съм +18 дано не стават повече  newsm45 че незнам как ще се свалят
Виж целия пост
# 183
Nimfea, и аз 9ти месец не качих нищо, дори малко свалих, та и аз се зачудих дали всичко е наред. Питах акушерката на тоновете дали според нея има проблем и тя каза, че щом тоновете са ок, няма проблем. Просто явно метаболизмът на края е по-забързан. Само се чудя като се забави след раждането, а аз продължа да си хапвам каква ще стане....
Виж целия пост
# 184
влязох да раждам 115, вкъщи се върнах 107 като се има в предвид че краката ми бяха станали с размерите на крак на слон Mr. Green
Виж целия пост
# 185
Бре, аз ли само съм качила толкова много?
Аз съм +20  Rolling Eyes
Бях с един отгоре, но днес разбрах, че съм го свалила...не че точно този един килограм ми е проблем  Joy
Дано скоро се отърва от килата, че едвам се гледам.
Всички ли ще раждате с екип?
Виж целия пост
# 186
Бях +9. След раждането не съм се теглила.
Мици, мисля че ще си добре, на който и да попаднеш там.
Виж целия пост
# 187
Когато влязох в болницата бях почти 80кг, сега, три седмици по-късно съм 70,2кг.
Виж целия пост
# 188
Доли, аз съм си избрала лекаря, който ми следи бременността да ме разражда. Така ще ми е много по-спокойно. Идеята да попадна на кой да е ми е доста плашеща.

Ох, много искам да си стана пак 50кг. Ако може и по-бързо да стане, още по-добре.
Виж целия пост
# 189
Момичета,забелязах,че корема ми се втвърдява през  няколко минутки но нямам никакви болки,нормално ли е като се има предвид,че утре ми е термина или само си втълпявам,че се започва?  newsm78
Виж целия пост
# 190
Момичета,забелязах,че корема ми се втвърдява през  няколко минутки но нямам никакви болки,нормално ли е като се има предвид,че утре ми е термина или само си втълпявам,че се започва?  newsm78
Именно втвърдяването на корема е индикация за контракции.
Късмет!  Party
Виж целия пост
# 191
Момичета,забелязах,че корема ми се втвърдява през  няколко минутки но нямам никакви болки,нормално ли е като се има предвид,че утре ми е термина или само си втълпявам,че се започва?  newsm78
Именно втвърдяването на корема е индикация за контракции.
Късмет!  Party
Дано да е това!
На мен ми се втвърдява корема на ден по 20 пъти сигурно....от доста време насам...така бях и с предните две бременности.Мен докато не ме заболи...раждане не почва  Laughing ама това е при мен Wink
С кг.съм 11,5кг. до сега ...близо 63 съм вече,но имам още 3 седмици до термин.Първия път качих 18,втория 19 ...сега най-малко  Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Мами, и аз свалих около килограм последните 2 седмици, но мисля, че е от стрес- станала съм 51 кг. Нали ако тоновете са добри, няма индикации за проблем? Също се плаша, че бебчо последните седмици не наддава много, за 2 седмици 300 грама само, нормално ли е? Казват, че плацентата ми била супер, но той просто си вървял мъничък.  newsm78
Виж целия пост
# 193
Рая, щом лекарите казват, че бебето е добре, значи е така. Разтежът зависи много от гена все пак. Моята беба расте доста, ама баща й и цялата му рода са големи, едри хора. Явно не е взела моя ген, защото аз съм миньонче.
Виж целия пост
# 194
Добро утро момичета  Simple Smile
И аз съм на крачка от 100, от бременноста са около 20, с тая щж немога да преценя точно+ 3-4 стрийки малки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия