Изпълнени с копнеж, започна НОЕМВРИйския бебевалеж - Тема 13

  • 36 652
  • 725
# 405
Честито на най-новите мами с бебчета, бързо да се възстановяват и скоро да се гушкат доволни и щастливи!  Joy

Относно приемането в болница без предварителна уговорка, най-добре се обадете на Регистратура и попитайте какви са условията за прием. По принцип и в сайтовете на болниците пише какво изискват да се носи (от обменна карта с изследвания до пижама и чехли).
Действително искат нови изследвания 7 дни преди секцио и утре съм се засилила да ги правя, много досадно. А следящият бременността доктор издава обменна карта с описание на родилката, към нея се прикрепят изследванията и също така издава направление за хоспитализация.

Excellent, как се казва вързопчето? Wink

Някой да има секцио другата седмица в Шейново? Wink Да си правим компания, ако ни доскучае Simple Smile
Виж целия пост
# 406
Бебоче, Ехcellent честити ви бебенца.  Да са ви живи и здрави и много да ви радват! Бързо възстановяване! Вие в една и съща болница ли раждахте?
Виж целия пост
# 407
Аз също ще раждам без избор на екип и без да съм ходила на консултации там . Мисля да раждам в Тина Киркова ,защотото съм останала с положителни впечатления от там . Когато ми се е наложило да ходя до там по спешност сега по време на бременноста вс е било на ниво. Там съм родила и предният път и беше добре . Не смятам че с избор или без няма да ме изродят. Пък каквото дойде.
На всички родили мами да им е честито .😊
Виж целия пост
# 408
Ох честито на мамите и малките бебоци..така ви завиждам  !:love:

На последния преглед,когато питах вече последно как ще се ражда ,док каза ,че в понеделник ще ме прегледа и ще ми каже окончателно."Настрой се психически за преглед на магарето " и аз...  #Crazy "Толко ли е страшен тоя преглед,че настройка ще ми трябва???" ..той каза,че просто е "неприятен" но беше достатъчно да ме стресне  Rolling Eyes
Таа какво да очаквам от въпросния преглед,защото и докторката ,при която евентуално ще раждам ще ми прави такъв ,така че да се настроя двойно  newsm78

Оххх толкова ми писна вече,искам всичко да минава ще се побъркам smile3506
Виж целия пост
# 409

Действително искат нови изследвания 7 дни преди секцио и утре съм се засилила да ги правя, много досадно. А следящият бременността доктор издава обменна карта с описание на родилката, към нея се прикрепят изследванията и също така издава направление за хоспитализация.

Някой да има секцио другата седмица в Шейново? Wink Да си правим компания, ако ни доскучае Simple Smile

Аз ще раждам другата седмица там живот и здраве  Mr. Green
Аз се чудя какво да правя с тия изследвания, понеже казаха, че ако ги нямаш ти ги правят спешно там на място. Пък и за васерман ми каза следящия док, че има трайност 7 месеца и като цяло само в Шейново го правят тоя номер с тия изследвания.
Ти в шейново ли ще ги правиш?
Виж целия пост
# 410
Дааааа момичета 🤗 с Бебоче си лежим в Тина Киркова  бяхме една след дтруга , но сме в различни реанимации, но утре като ни преместят в отделението ще се засечем 🌸😄

Иначе за изследванията е така да 👍🏽 искат ги не по късно от 7 дни преди секциото . Аз правих всичко платено в болницата миналата седмица 😊

Аааа за името 😳😳😳🙄🙄🙄🙄🤔💋 бяхме решили , но днес като го видя тати и каза че не му приличало това име и ще мислим друго май 🤔🤓🤓😳😳
Виж целия пост
# 411
Ей, това е много готино да сте си двечките. Ще го помните този ден. Ще чакаме отзиви за ражданията. Simple Smile
Виж целия пост
# 412
Малко е объркано с тези изследвания и може би зависи от практиката на конкретната болница.

Mici, ще се радвам да се запознаем в Шейново. Последно Велев ми написа какви изследвания да правя, но освен ПКК и урина, друго не разчитам, така че утре като отида в лабораторията ще имам повече информация и ще пиша пак. Правя изследванията предварително където избера, за да мога рано сутринта да постъпя в Шейново, а не предходния ден, така го измислихме. А в самата болница запис на тонове, предполагам среща с анестезиолог и самото секцио.

Виж целия пост
# 413
Честито на новите мами! Да са ви живи и здрави дечицата!
И аз съм в Шейново, Хепатит и васерман си правих отново, тъй като ми казаха, че важат 6 мес. и са изтекли. ПКК и урина на съм правила, последните са ми от края на миналия месец.
Виж целия пост
# 414
Честото, Бебоче и Екселънт!! Да са ви биви и здрави бебчетата, много да ви радват и да растат безгрижно! А на вас бързо възстановяване! Поне ще си правите компания  Simple Smile
Виж целия пост
# 415
Честито на новите мами !!! Да са живи и здрави дечицата и много да ви радват !!!
Аз съм почти раздвижена, но мен много ме боли. Ставах няколко пъти де, но просто едвам издържам. Слагам малката на гърда, за да стимулирам процеса, дано успеем, че зърната ми са по-плоски и май ще ползвам протектори. Иначе бебето по цял ден в с мен, взимат я само за тоалет и за през нощта. Сега съм самичка, дано се наспя. Нещо не съм много доволна от обслужването в болницата, според мен не си заслужават парите, които им се плащат за раждане, но това е мое мнение.
Виж целия пост
# 416
Честито Бебоче  bouquet,
Честито Екселънт  bouquet,
Да са ви живи и здрави бебенцата, бързо възстановяване и на двете ви желая Hug.
Аз днес пак си позволих да пошетам малко и сега пак имам ужасни отоци по краката  Confused
Явно трябва вече само да си лежа и да чакам бебка да реши да излиза.
Теичка желая ти успех с кърменето, аз и по-рано съм писала, това дали ще се справя с кърменето ме тревожи повече от самото раждане.
Виж целия пост
# 417
Честито на новите мами !!! Да са живи и здрави дечицата и много да ви радват !!!
Аз съм почти раздвижена, но мен много ме боли. Ставах няколко пъти де, но просто едвам издържам. Слагам малката на гърда, за да стимулирам процеса, дано успеем, че зърната ми са по-плоски и май ще ползвам протектори. Иначе бебето по цял ден в с мен, взимат я само за тоалет и за през нощта. Сега съм самичка, дано се наспя. Нещо не съм много доволна от обслужването в болницата, според мен не си заслужават парите, които им се плащат за раждане, но това е мое мнение.

Теичка, възстановявай се по бързо и успех с кърменето. В коя болница роди?
Виж целия пост
# 418
Здравейте, момичета, честито на новите мами! Вече и аз мога се похваля с бебе Адриан, роди се на 11.11, 3380 гр, 53 см, индуцирано вагинално раждане. Общо от 8:30 сутринта на система до 17:31, като се наложи на финала малка епизиотомия. Тази нощ не спах от вълнение,но мисля че това е напълно нормално. Важното е че бебо е добре, сега трябва да се учим да се кърмим.
Успех на останалите  Heart Eyes
Виж целия пост
# 419
Елфии, честит син, да ти е жив и здрав !!

В Токуда родих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия