Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са признаците преди раждането?
Как да стерилизирам стаята, в която ще спи бебето?
Какво е усещането при поставяне на катетър преди секцио?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са признаците преди раждането?
-
Как да стерилизирам стаята, в която ще спи бебето?
-
Какво е усещането при поставяне на катетър преди секцио?
-
Как се чувствате след премахване на катетър след секцио?
-
Какво да правя, ако стерилизаторът ми не се върти няколко минути?
Раждах в Шейново, без избор на екип и съм страшно доволно от лекарите и акушерките които се погрижиха за нас и ни помагаха през цялото време, никога не съм вярвала, че за без пари в днешно време може да поподнеш на хора които си вършат работата както трябва и преди всичко са запазили човещината си, едно голямо благодаря което не може да побере и малка част от това което заслужават тези хора. А за раждането момичета... мисля да не разказвам, защото има доста майчета на които предстои и неискам да притеснявам никои излишно. Беше тежко. Като всички майчета се сдобият с така желаното вързопче ще си споделим при коя как е минало
Но каквото и да е, едно разбрах със сигурност - резултата е прекрасен и те изпълва с безпределно щастие и бих го изминала пак същия път колкото и труден да е бил. Целуваме ви - аз и Катето и ви желаем много много прекрасни мигове, радвайте се на бебчетата, а на мамите в очакване - леко и безпроблемно раждане, каквото и да е до няколко дни всичко минава и се забравя
планово секцио. Всичко мина много добре, но престоят в болницата ми се видя безкраен. Вече сме вкъщи и сме много по-спокойни и двете. Честито на всички мами, които съм пропуснала, докато ме няма и успех на всички, на които им предстои!
Та мисля, че всичко е наред и няма място за паника, бебенцата просто са много пораснали за мястото вътре. 


и ще гушна така дълго чаканото мъниче момиче



а си пишка като за световно.