Аз на фона на цялото неспане съм кукуряк. И на челна стойка ще стоя, само да не плаче. Най ми е тъпо като съм безсилна. Тя реве и само повтаря в унес мааамааа, а аз не знам какво да направя. Жестоко е! Очаквам след тая драма да се появят всички останали 20 зъба!
На този ден сме на РД„ но не знам от колко часа, ако е от обяд може да идем следобед, блазни ме идеята за дядо Коледа с подаръци за малките
Наобяд малко след като се прибрахме от кухнята вече нямаше какво да яде. Играл си с ципа на термочантата с храната, която виси на дръжката на количката
Е, целия коридор във фрикасе и крем с грис
. Едвам избърсах, яко се мажеше ...
До довечера ще съм изперкала, ако продължава така.

То ясно, че камъни, фасове, кестени и всякакви подобни са много вкусни, но не очаквах и лютата чушка да е. Препоръчани теми