Сладкарничка за книги-тема 55

  • 26 283
  • 748
# 285
Вени,  Hug заедно с Кан Тервел ми ги изпрати края на септември или началото на октомври не помня точно.
Виж целия пост
# 286
Гани, за Кан Тервел помня, но другата я бях забравила  Hug.
Виж целия пост
# 287
Хм, Ули , не си - кафе пия, на айрян ми щръкват веждите  Crazy
Виж целия пост
# 288
....., на айрян ми щръкват веждите  Crazy
На айрян щръкваш цялата и сменяш октавите по няколко пъти  Laughing Heart Eyes. Вчера те споменахме с усмивка, припомняйки си този момент  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 289
 Joy Joy Joy
Вени, още се ухилвам до уши, като си спомня   Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 290
Ей, скици, пак ме ухилвате до уши Joy
Ули това с транспортирането, тип Стартрек, много добро Laughing

Да пожелая и аз семейно щастие на Точунка -  да остареете заедно в любов и щастие, разбирателство и голямо поколение Hug
Виж целия пост
# 291
Здравейте Hug
Пак отървах новата тема. Ще наваксвам тази вечер.

И понеже тези дни съм на вълна балет (изтеглила съм си няколко постановки на Ковънт гардън и се приспивам с тях) да попитам четящите биографична литература дали им е попадало нещо за Нуреев, Анна Павлова или Айседора Дънкан (специално бракът и с Есенин ми е интересен).
Виж целия пост
# 292
Джо, не знам дали ще съм ти полезна, но много харесах на Троая - "Балерината от Санкт Петербург".
 
 

 За Людмила Арбатова е.
Виж целия пост
# 293

Ленинка може да грабва пуканките и да следи развоя на събитията.  Grinning

Аааа колкот повече ви чета, толкоз по-зле става ooooh! Crazy
Та кога се разбира кой на кого, какво, защо Whistling
Виж целия пост
# 294
 Ленинка, вече може да започне пращането на подаръците. Който се приготви -праща, до 18-ти декември момичетата ще получат подаръците си.  Simple Smile За да са за Коледа, по желание - и под елхата.
Виж целия пост
# 295
Лени, общо взето се разбира когато получателят получи своя дар. Дотогава е само хвърляне на боб...
Аз ще гледам още в началото на декември да съм пратила, че после....
Виж целия пост
# 296
Джо, има книга за живота на Айседора Дънкан, преведена на български, но не си спомням заглавието, защото съм я чела отдавна. Беше много интересна. Спомням си, че тя е имала някакви отношения и с нашия цар Фрединанд. Препоръчаха ми един руски сериал - Есенин, но все още не съм се наканила да го гледам. Мисля, че в него е отредено място и за техните отношения. Ако имаш време, пробвай да го гледаш. Казаха ми, че бил много добър.
Виж целия пост
# 297
Ухааааа, Фърчат жокери от всички страни, яко Peace!
Не съм другарче на Нара, щот вино не пия Naughty.
Аз пък ще пращам на...Маришка Shocked Laughing Mr. Green. Книгите, дето ми прати за прочит. Хванахте ли се Mr. Green? Ей сега довърших Изборът и остава Сестра и сколасах.

Пете, чакай, зАпри се - как тъй - готова. Ма то това коледна игра бе, сняг да има, зеУето да е втасало и свинска мръвка да цвърчи на скарата Crazy.  Пък сега кво - мОтаме се по къси ръкави, мАторите не мож изстинат и всеки ден поливам цветята, щот цъфтят като луди.
Ааа, не бързайте, бавничко, полечка, че...да си изгризем ноктите от нетърпение Joy....
Виж целия пост
# 298
Джо, не знам дали ще съм ти полезна, но много харесах на Троая - "Балерината от Санкт Петербург".
 
 

 За Людмила Арбатова е.
О, много полезна даже, благодаря ти Hug Hug Hug
Отивам да търся.

Еви, ако се сетиш за автор, ще съм благодарна да споделиш Simple Smile. Сериалът го имам изтеглен, но не мога да му намеря английски титри и си седи на компа в очакване.
Виж целия пост
# 299
Пете, чакай, зАпри се - как тъй - готова. Ма то това коледна игра бе, сняг да има, зеУето да е втасало и свинска мръвка да цвърчи на скарата Crazy.  Пък сега кво - мОтаме се по къси ръкави, мАторите не мож изстинат и всеки ден поливам цветята, щот цъфтят като луди.
Ааа, не бързайте, бавничко, полечка, че...да си изгризем ноктите от нетърпение Joy....

Споко, нЕма да пращам утре.  hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия