
Ами, тя яде като невидяла каквото й дам
Преди 10-тина дни заместих закуската с попара. Проблеми нямаше. Всичко си изяжда. Сега изцяло млечно й остана само последното хранене за деня. Но, наистина, понякога се изумявам какви количества хапва
Явно е решила да компенсира за кака си, която беше много злояда 

. Започнах да давам попара сутрин от 1-2 дни, което беше въвеждането на глутена, защото започна да не му стига кърмата и взе много да мрънка. Обаче тези сухари са пълна трагедия. Взех едни турски (най-разпространените) ми то в съдържанието цялата менделеева таблица. После намерих с 300 зора едни на Ганчев, които бяха ок като състав, но като ги отворих така ме лъхна миризма на пластмаса, че ....бляк. Хлебопекарна нямам и няма и да имам. Давайте идеи за сухари, че голям зор. Утре ще пробвам с кус-кус на Плазмон и сирене. Някакви други идеи за закуска?

А и кухнята е от близката ни ясла и е мнооого добра
В началото вероятно ще пасираме, но дотогава Сиси вероятно ще е захранена с почти всичко. Може би без риба, кисело мляко и малко други. А тя вече се справя и с не дотам гладко смлени храни
).
.
Препоръчани теми