Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 34!

  • 64 193
  • 750
# 60
Благодаря, Жирафче :-*
Аз си лежа. Просто се чудех, но до чуденето ще си остана. Както казва Мечо Пух: понякога лежа и мисля, а понякога просто си лежа.
Виж целия пост
# 61
И аз започнах с лежането още от теста за бременност, макар, че до началото на 3я месец си позволявах да поизляза, но пък толкова повръщах(денонощно), че рядко можех да стана от леглото.
Било ми е замаяно, направо ми бучаха ушите като ставах до тоалетна. Аз съм с кръвно 110/70 , а от но-шпа и магнезия падаше. . Ядосвах се, че трябва да лежа, а навън е пролет. Много тежко ми беше, че аз съм затворена у дома, а другите бременни ходят на разходки с мъжете си, пътуват, излизат на кафе................
После се регистрирах тука, минаха няколко седмици( 5-6) и взех да му свиквам.
!6г.с. седмица ми се виждаше далечна, като че е края на бременността.....избутват се.
Виж целия пост
# 62
Явно да, лежането му е майката. Вчера реших, пе ще сготвя пилешка супа. Готвих на принципа легна -стана разбъркам, стана -седна -обеля-нарежа-легна .... Но накрая доста ме заболя и се появи остра болка , пих но шпа и легнах , но тази сутрин пак имам зацапване ..... Ще се лежи ,...
Виж целия пост
# 63
Deer що си правиш такива експирименти. Аз готвех с телефона, влизам, избирам, поръчвам. Струваше ми в пъти по малко от неяденето на манджите на мъжа ми и ставането да готвя. Жалко че няма някой рестрорант който да доставя само готвено. Имаше едно време едно сайтче по офисите доставяха за 2-3лв. Основно, салата и десерт. Аз си поръчвах от Хепи, даже трупах някакви точки и имах безплатни манджи от време на време. hahaha chef
Виж целия пост
# 64
Наистина момичета, не си правете експерименти - ще имате предостатъчно време за готвене и чистене!  Аз от толкова пазене дори сега в девети месец не мога да се отпусна да шетам, но си повтарям че малко остана.
Момичета, които сте в 8-ми или 9-ти месец - колко често ви викат на прегледи?
Виж целия пост
# 65
Мацки,някой има ли новини от Киви и Теичка....или от малкия-голям герой Стели и мама Алиса
Виж целия пост
# 66
Теичка роди бебе Елеонора на 10 ноември Simple Smile
Виж целия пост
# 67
Наистина момичета, не си правете експерименти - ще имате предостатъчно време за готвене и чистене!  Аз от толкова пазене дори сега в девети месец не мога да се отпусна да шетам, но си повтарям че малко остана.
Момичета, които сте в 8-ми или 9-ти месец - колко често ви викат на прегледи?
През 2 седмици, но не всеки път ме гледат на ехографа, акушерката преслушва тоновете и така. Днес бях, викат ме на 3ти. Везеха ми секрет за влагалищна чистота. Аз казвам на д-ра,че до 3ти може и да съм родила, той ми  вика: Надявай се и  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Бетонира ли се сега таз шийка?А за отпускането, направо съм като отвързана- шетам си, готвя, простирам, вчера 4 часа съм била навън и едно друго си правим  Blush Blush Blush Blush Blush
Така, че тези, които тепърва им предстои голямото лежане- Това е начинът!
Виж целия пост
# 68
Теичка роди бебе Елеонора на 10 ноември :-

Ооооо така ли,значи съм изпуснала Grinning жива и здрава да и е малката принцеса Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Значи лежим и не мърдаме до 9 месец и после ихууу  Wink  Grinning
Виж целия пост
# 70
така излиза- да. Аз дори ядях легнала до средата на 8я месец.
Виж целия пост
# 71
Значи лежим и не мърдаме до 9 месец и после ихууу  Wink  Grinning

Първи брой го избутах така - лежане. Влязох в деветия, разходих се веднъж и...родих.
Виж целия пост
# 72
Erminia, ти нали си с конизация, нормално ли ще раждаш? Аз съм с конизация и всички лекари ми казват единствено секцио.
Виж целия пост
# 73
Момичета, искам да питам тези от вас, които са от Пловдив, ако имате проблем къде отивате, в кое спешно?
Дано не се налага, но се замислих,че ако е среднощите не зная какаво да правя и къде да отида....
Виж целия пост
# 74
Erminia, ти нали си с конизация, нормално ли ще раждаш? Аз съм с конизация и всички лекари ми казват единствено секцио.
По тоя въпрос моят д-р казва, че съвсем накрая ще се взема решение как, ако имам хубаво разкритие, няма смисъл от секцио. Но не са ми казали категорично секцио. Аз искам да родя естествено, но каквото дойде- бебчо да е добре. Другата седмица пак съм на преглед, трябва вече да изкоментираме това.
След 2 дни подкарвам 39 седмица- чистя по цял ден, а като се върне ММ излизаме на разходка. Бол ме кръста, костите на таза и сгъвките на бедрата, но не зная защото наближава ДЕНЯТ или защото много се разшетах. Други оплаквания нямам.
Ти имаш ли признаци за скорошно раждане?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия