Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 34!

  • 64 193
  • 750
# 705
Не знам какво да правя, корема започна да ме боли постоянно, направо откачам. Ще изчакам сега пак пих но шпа и дано ме отпусне. Ако не довечера ще се ходи до спешен център
Виж целия пост
# 706
Не знам какво да правя, корема започна да ме боли постоянно, направо откачам. Ще изчакам сега пак пих но шпа и дано ме отпусне. Ако не довечера ще се ходи до спешен център

Бубалече, в коя седмица си? И мен днес ме боли и съм с контракции. Аз съм 25 г.с.+3
Виж целия пост
# 707
Роха в 30 г.с съм. Не се разминах без спешен, надупчиха ме, направиха всички изледвания. Ако утре пак ме боли в болница, но за сега се укротиха нещата
Виж целия пост
# 708
bubaleche, пожелавам ти бързо да мине и да не се стига до болница.
Момичета, аз утре сигурно ще помоля лекаря да ми види шийката и искам да попитам, ако шийката не е много скъсена, това означава ли, че няма и разкритие, или за разкритие трябва отделно да ме гледа?
Виж целия пост
# 709
Форест мен по различен начин ме провериха за разкритие и за дължината на шийката. От днес започвам да пазя леглото
Виж целия пост
# 710
bubaleche, пожелавам ти бързо да мине и да не се стига до болница.
Момичета, аз утре сигурно ще помоля лекаря да ми види шийката и искам да попитам, ако шийката не е много скъсена, това означава ли, че няма и разкритие, или за разкритие трябва отделно да ме гледа?
За разкритие могат да ти кажат и докато измерват шийката с вагинален ехограф
Виж целия пост
# 711
bubaleche, пожелавам ти бързо да мине и да не се стига до болница.
Момичета, аз утре сигурно ще помоля лекаря да ми види шийката и искам да попитам, ако шийката не е много скъсена, това означава ли, че няма и разкритие, или за разкритие трябва отделно да ме гледа?
За разкритие могат да ти кажат и докато измерват шийката с вагинален ехограф

разкритието с УЗ не се вижда, само с ръка.
Виж целия пост
# 712
И аз съм с менструални болки днес. В понеделник пак така бях. Ще питам другата седмица контракции ли са и кога трябва да ходя в болницата. Пия но-шпа и си почивам.
Ще видим и как е шийката. Последно беше 3,5.
roha28, bubaleche, как сте днес?
Виж целия пост
# 713
На мен пък на вагинален ултразвук ми казаха, че шийката е затворена, което си го преведох като ,че няма разкритие.
Виж целия пост
# 714
На мен пък на вагинален ултразвук ми казаха, че шийката е затворена, което си го преведох като ,че няма разкритие.
И на мен с вагинален ми казват, че нямам разкритие
Виж целия пост
# 715
И аз съм с менструални болки днес. В понеделник пак така бях. Ще питам другата седмица контракции ли са и кога трябва да ходя в болницата. Пия но-шпа и си почивам.
Ще видим и как е шийката. Последно беше 3,5.
roha28, bubaleche, как сте днес?


Тортичка, моите контракции си ги имам. Сега поне нямам болки и са по- нарядко.  Само лежа вкъщи и почти не мърдам. Ако се преуморя нещо, като от преумора , разбирай кратко шофиране в София, отиване да си пусна изследване, чакане прес лабораторията и половин час бавно ходене, веднага трябва после два дни да лежа , без да мърдам. Вече някак свикнах с контракциите и така си я карам. Ще ходя към петък да ми видят шийката на ехограф.
Тортичка, с но шпа , не се ли оправят нещата. Имам още два месеца и малко да избутаме до 9 месец. Ще теябва явно лежане.
Виж целия пост
# 716
Мерси, момичета. Утре ще питам.
Аз искам да попитам момичетата с хидронефроза дали ги боли целия кръст. При мен днес болката се разпростря навсякъде и сега се притеснявам от бъбрека ли е, контракции ли са. Болката върви и към горната и долната част на корема.
Виж целия пост
# 717
roha28, отпуска ме от но-шпа. Нямам стягане, само менструални болки. Но не знам до колко е нормално.
Виж целия пост
# 718
roha28, отпуска ме от но-шпа. Нямам стягане, само менструални болки. Но не знам до колко е нормално.

Питай доки. А и най- важното е че не ти е постоянна болката. Лежа ли в болница за тези болки? Ако трябва да те вземат малко на системи инна инджекции, веднага има ефект. Поне при мен подействаха добре.
Виж целия пост
# 719
Аз бях отново на запис, всичко е наред. Другата седмица съм за проверка на шийката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия