"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - индийски сериали по Нова

  • 107 427
  • 753
# 675
Моля, някой да ми каже какво става с това любимо мое детенце Ману?  Praynig
Баща му му става донор, но иска родителските права в замяна. Те се съгласяват, правят му операция и той се излекува. Ратан го взема от Ганга, но не след дълго й го връща и се отказва от правата си върху него.

Абе, не видях добре, ама Амол друго дете ли го играе вече?
Виж целия пост
# 676
Моля, някой да ми каже какво става с това любимо мое детенце Ману?  Praynig
Баща му му става донор, но иска родителските права в замяна. Те се съгласяват, правят му операция и той се излекува. Ратан го взема от Ганга, но не след дълго й го връща и се отказва от правата си върху него.

Абе, не видях добре, ама Амол друго дете ли го играе вече?
Ееее, и аз очаквах нещо подобно от този човек..... Важното е, че сладурчо ще се оправи  Heart Eyes

Да Амол е друго детенце, с едва напъпило мустаче ми се видя .... абе да си отговаря на годините, не като Нанду  Laughing
Виж целия пост
# 677
Сигурно затова не са давали Амол известно време, търсели са му заместник  Mr. Green

Той  не е ли на 8 години  newsm78
Виж целия пост
# 678
Сигурно затова не са давали Амол известно време, търсели са му заместник  Mr. Green

Той  не е ли на 8 години  newsm78
Ами всъщност не знам на колко години го дават в сериала, но със сигурност новото детенце изглежда по-голямо от батко Нанду.  ooooh! Та Нанду се роди когато Ананди и Джегдиш бяха на по 13 години  ooooh!, що за недомислица на сценаристите и в избора на дете...
Виж целия пост
# 679
След Холи как успяват да си изчистят къщите от боята? Аз от боята за яйца трудно си изчиствам ръцете... А гледам направо върху мокета, килима и дивана се пръскат, Санчи чак кофа с боя изля върху Амол


 Joy Joy Joy Санчи докато бягаше беше червено цялото й лице, както и после като се изправи, а като бутна Вивек беше с боя само на бузите  ooooh! ooooh! ooooh! Що не си гледат кадрите, че много дразнят
Виж целия пост
# 680
Ананди нямала белег от куршума...заличил се  ooooh!
Виж целия пост
# 681
Нали си ги знаем индийските доктори - бременност по пулс откриват, Ананди я опраска в десятката куршум - нищо й няма, даже и белег няма, левкемията на Ману - за 1 седмица се разбра, че има и вече е излекуван.  Whistling Иначе много се радвам за Ману! Много ми е симпатично детенцето и много хубаво играе  Heart Eyes
Виж целия пост
# 682
Наистина ли има такъв обичай в Индия, да подстригват момчетата на определена възраст. Толкова му беше хубава косата на Ману  Heart Eyes
Виж целия пост
# 683
Как пък изведнъж Вивек получи прозрение и реши, че точно за Санчи трябва да се жени? Точно нея, която я мразят родителите му, а и той самият не я харесваше особено. Много го претупаха това. Че и Санчи изведнъж се съгласи и вече търсят къща.
А света Ананди оправя просеци, самотни баби, каквото намери по пътя го спасява.
Много е гадно, това че дават Шив да и казва как няма да може да живее без нея, ама тя не казва такова. нали ще играе после 1000 серии без него.

И аз четох, че Торал е решила да се откаже. Все пак ще трябва да играе жена на доста повече години от своите. Някой гледа ли, има ли от старите актьори в новият вариант на сериала?
Виж целия пост
# 684
От сериите с погребението на бабата и стрелбата по Ананди, не видях нито едно познато лице, освен бабата и Ананди.Не съм гледала какво става после.
Виж целия пост
# 685
Какво й е на възрастта?  Сумитра играеше откакто Джагдиш беше на 8 годинки до към 30-та му някъде
Виж целия пост
# 686
От сериите с погребението на бабата и стрелбата по Ананди, не видях нито едно познато лице, освен бабата и Ананди.Не съм гледала какво става после.
И Джагдиш и Ганга бяха на кремирането на бабата,но нали и те са сменени затова не сте ги познали

В новия както в Индия го водят 2 сезон попрехвърлих със мишката една две серии,но не видях участници от предния сезон.

Тия двамцата много ми липсват в Кармата.Добре,че поне към 17.05 Ратхор ще се появи за кратко да отвори очите на Муку


https://youtu.be/PrOwTuZZkSo
Виж целия пост
# 687


https://youtu.be/a-p4D0g7QNI
Виж целия пост
# 688
Той сега участва в някакво танцово шоу, в Украйна май? А Тапася и Вир нали се били женили в истинския живот, пък после се развеждали, явно затова изчезнаха от филма.
Виж целия пост
# 689
Да Гаурав Чопра в момента участва в dancing with  the stars ,но в Грузия,за Нандиш Синдху/Виир/тук в темата е писано,че самия актьор е напуснал,защото за него историята на Ички,Виир и Тапася е приключила и не е искал да играе 20 год по възрастния Виир
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия