"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - индийски сериали по Нова

  • 107 427
  • 753
# 690
Извинете ме,но къде гледате 2-ри сезон на Булката- Индия ?
Виж целия пост
# 691
https://www.youtube.com/results?search_query=Balika+Vadhu

Тук ги има по дата на излъчване.Не са подред.

И тук, но са доста по-назад.

https://www.youtube.com/user/colorstv/playlists
Виж целия пост
# 692
Благодаря,но само с гледане без превод .
Виж целия пост
# 693
Я вижте ютуб какво ми предложи. Изгледах няколко серии от това време преди две години..Муку си живее с майка си и баща си,някакви нападения, някакви отвличания, мъж се прави на жена.

А тук вижте какво снимат.

https://youtu.be/1UR0sl9W-oQ
Виж целия пост
# 694


Я Дамини каква е хубава.

И проклетото бабе, тя била само на 67 години.

Виж целия пост
# 695
Ето епизода със сватбата на Тапу и Рагу.Започва от 6 мин

Виж целия пост
# 696
Ето епизода със сватбата на Тапу и Рагу.Започва от 6 мин


Кой е този мъж,който се прави на жена?
Виж целия пост
# 697
Просто епизодичен герой.Държи публичен дом и искаха да правят една близка на съпруга на Мити проститутка,но я спасиха,но след това отвлякоха Мити.
Виж целия пост
# 698
И сделките им с недвижими имоти на индийците са също като здравеопазването  ooooh!

А сватбата на Санчи как я подготвиха от днес за утре  Mr. Green В замяна на това много наблегнаха на мъката на Ганга...тегава серия
Виж целия пост
# 699
А пък днес специалиста Джагдиш установи с палпация на корема ,че едно момиче има тумор на матката и трябва да се махне.Няма биопсии, няма скенери, няма хормонални изследвания,няма туморни маркери....
Виж целия пост
# 700
Айде някой умира и трябвало да викаме цялата рода за да решава дали ще има операция  ooooh! Абе тия хора чуват ли се какви ги дрънкат  Twisted Evil Що не свикат цялото село и другите села може да се включат  Sick Лошо ми става като ги слушам  Tired
Е за туй само булката е единствения сериал дето гледам и то не е гледане, а слушане докато се приготвям. Всичките им сериали са еднакви и с тези техните традиции ми омръзнаха  ooooh! Едно и също във всеки сериал  ooooh!
Виж целия пост
# 701
прощавайте за намесата ми , искам да попитам никои знае ли как се развиват събитията с Амол .
Виж целия пост
# 702
Днес хванах малко от Кармата. Дядо Бундела ще мре. Докторът го спаси, но дядо няма глас. Тогава лекарят му светна с фенер в устата и вика : изгуби си гласа.
Виж целия пост
# 703
Днес хванах малко от Кармата. Дядо Бундела ще мре. Докторът го спаси, но дядо няма глас. Тогава лекарят му светна с фенер в устата и вика : изгуби си гласа.
Трябваше да каже: Получи афазия от стрес.
Виж целия пост
# 704
Предполагам сте го обсъждали вече, ама нима всички са влюбени в тая крава (според мен де), дето играе Ичха, че чак и дъщерята да играе...? Много ми е тъпо така. За дядо Бундела и Нанито, и на двамата им е време да умират вече, те станаха на по 100 години.... Правнуците им вече са големи, тия не са мръднали, еле пък Нанито... Митхи, Ичхи, двете ревли направо ме съсипват, дразнят, много дразнят... Искам да върнат Тапася вече, и Ратхор и него...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия