Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 469
  • 920
# 45
Гледам "На кафе"- повтарят епизоди. Евгени излиза от кожата си за това, че Соня го нарича "Генчо от Пазарджик". Не може да понася някой друг да дава квалификации, освен него.

Джеферович си показва рогата. Той, независимо от гейските намеци на Евгени, се прилепи към него, само защото вижда, че е доста силен.  Борислав пък се присламчи към отбора на Соня - войната между нея и Евгени се прехвърли между двата сателита- Боби и Ваня Дж.

Къци какво да го коментирам - той е доволен, че този път не е на мушката.

Йоана се лута между двете фурии Соня и Ваня Ч.-гледа да пази неутралитет.

Най-сладка е Десислава- прилежна, весела, наистина олицетворяваща поговорката "Който пее, зло не мисли"
Виж целия пост
# 46
Кучето изтегли Йоана
Виж целия пост
# 47
Изобщо не мога да повярвам, че в някой момент Ернестина ми е била симпатична  ooooh!
(на гости е в  на кафе)
Виж целия пост
# 48
Изобщо не мога да повярвам, че в някой момент Енестина ми е била симпатична  ooooh!
(на гости е в  на кафе)

на мене не ми е била никога
но в момента се закопава определено
Виж целия пост
# 49
Маме,благодаря!Гласувах за Къци и Йоана и изгонена Йоана.
Виж целия пост
# 50
На мен Ернестина даже ми беше фаворит като видях, че влиза, а после така ми опротивя. Sick

Щом кучето е изтеглило Йоана, значи тя ще е.  Mr. Green
Освен ако поради любовни истории с Боби, ББ реши да напусне някой друг. Къци например.  newsm78

Виж целия пост
# 51
Какво каза Ернестина днес?

Аз тэкмо си мислех, че е минало време и сигурно е усетила настроенията навън и ще запее друга песен,  ама явно не.
Виж целия пост
# 52
Гласувах да си ходи Йоана, но всички са ми някак... Смотани. Харесвам Деси и Боби. Евгени е забавен, но жлъчен, Ваня и Соня като някои лелки, Йоана пък ми е отблъскваща, Ваня Дж. още от сървайвър не го харесвам, Къци - безличен. Слаб сезон.
Виж целия пост
# 53
Записвам се в темата.
На мен много мудно ми върви този сезон. Да видим занапред...
Виж целия пост
# 54
Здравейте!

http://play.novatv.bg/programi/big-brother-live/648223?autostart=true

Не разбрах дали дават на живо от къщата ,колко пъти отваярм този линк  и нищо.
Виж целия пост
# 55
Здравейте!

http://play.novatv.bg/programi/big-brother-live/648223?autostart=true

Не разбрах дали дават на живо от къщата ,колко пъти отваярм този линк  и нищо.

вчера имаше около половин час
Виж целия пост
# 56
Днес ли ще гонят?  newsm78
Виж целия пост
# 57
Като почнат скандалите - свиркайте. За сега мятам по едно око, ама...скука.
Виж целия пост
# 58
Като почнат скандалите - свиркайте. За сега мятам по едно око, ама...скука.

Докато свирнем и сезонът ще свърши  newsm62
Виж целия пост
# 59
Няма ли да вкарат нови днеска ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия