Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 450
  • 920
# 285
Минчев има някакво чувство за хумор, ама чак пък толкова великолепно, колкото гласът на ББ го изкарва, не е. Омръзна ми тоя глас да ми казва кое какво е точно........ Tired

Ваня Ч. защо вчера търсеше сметка на Къци за някаква липса на позиция, след като аз изобщо не чух гласчето ѝ в сапунените драми. Нали Йоана е нейна дружка, защо тя не зае позиция?

Ваня Дж. се опитва да играе играта, но не знае точно как. Според мен, Йоана нищо не му е внушила, той се опита да блесне с някаква адекватна реакция, за да не изглежда съвсем безличен.
Точно! Разиграва панаири за да изпъкне, но ми е много прозрачен в опитите си.
Така ли ми се струва или Генчо го подготвят за победител Shocked, с тези сълзливи сцени.
Виж целия пост
# 286
Евгени и буквално и "преносно" ги нахрани.Simple Smile))
Много се смях на тъжните им физиономии пред хладилника.

Ами от бюджет 120 да го свали на 48 лв беше  Shocked Laughing Joy
Виж целия пост
# 287
Генчо нали уж излизаше с някакъв млад руснак. Обикаляше предавания и обясняваше как той е любовта на живота му. Тук гледам не го споменава newsm78
Ако толкова иска дете може да осинови. Нали и той е осиновен, ще даде добър пример!
Виж целия пост
# 288
Лицето на Ваня Червенкова ми е като на восъчна кукла, съхранявана при неподходяща температура.
Виж целия пост
# 289
Какво стана с мисията на Деси и Ваня, нали бяха разсилни?  newsm78

Не разбрах кой го боготворял, че щял да има син набор 97
Виж целия пост
# 290
Тъп епизод, Минчев трябваше да е демон според анонсите, ама внушението нещо олекна...
Не се получават нещата с тази компания в къщата, несполучлива е комбинацията от хора ли или този сезон остава в сянката на предния, не знам.... Sad
Виж целия пост
# 291
Голям купон беше как ходеха да гледат трите моркова, изложени като музейни експонати във витрината. Почти повярвах, че Генчо се заблуди, но с него знае ли човек.
Виж целия пост
# 292
Коя е жената от която Евгени е можело да има дете?

Да попитам и аз това, че не чух.....

Ако толкова иска дете може да осинови. Нали и той е осиновен, ще даде добър пример!
Peace
Виж целия пост
# 293
Коя е жената от която Евгени е можело да има дете?

Да попитам и аз това, че не чух.....

Ако толкова иска дете може да осинови. Нали и той е осиновен, ще даде добър пример!
Peace
Поразрових се из нета и това което намерих е,че е имал 8 години връзка с Бистра Маринкева, пианистка, дъщеря на пловдивски заможни интелектуалци.Предполагам,че е тя.
Виж целия пост
# 294
Бре бре и Ваня толкова запозната как го  Mr. Green гледала в устата
Виж целия пост
# 295
Крилати мисли от Евгени:

Скрит текст:
- Да чукаш на една врата, преди да са ти отворили, е въпрос на възпитание. Да чукаш, след като си я затворил, е въпрос на възможности.
- Не е трудно да ми се угоди, лесно се задоволявам с най-доброто.
- /На среща с гадже/ Мога ли да кандидатствам за сърцето ти или за друго парче от твоето тяло?
- Бюстието ви прилича на килия /описвайки роклята на популярна манекенка/.
- /За Анастасия Мозер/ Дълга и обстоятелствена като упътване за магнетофон.
- /За Наталия Гуркова/ Сладка като конфитюр от 2.60 бурканчето.
- /За мистър България 2003 Мирослав Йончев/ Господинът прилича на Селин Дион с дълга коса.
- /За Гала/ О, скъпа Гала, прекрасен грим. Пикасо ли ти го е правил?
Виж целия пост
# 296
Витомир Саръиванов не харесва номинациите на Къци.  Laughing Иска Къцака да демонстрира позиция и да се скара с останалите.

Аз пак май нещо не съм разбрала. На кого казвате Витомир Саръиванов? Иво Танев?
Витомир се явява гласчето на ББ.

Що ли ми трябваше да търся в гугъл кой е този витомир ...
Виж целия пост
# 297
А разбра ли се какво работи Йоана понастоящем?

Май каза, че е в ресторантьорския бизнес
В ресторантьорския бизнес щеше да е, ако имаше ресторант. Тя е просто наемен работник в ресторант "Рубаят" в НДК.
сервитьорка ли е Thinking
Виж целия пост
# 298
Крилати мисли от Евгени:

Скрит текст:
- Да чукаш на една врата, преди да са ти отворили, е въпрос на възпитание. Да чукаш, след като си я затворил, е въпрос на възможности.
- Не е трудно да ми се угоди, лесно се задоволявам с най-доброто.
- /На среща с гадже/ Мога ли да кандидатствам за сърцето ти или за друго парче от твоето тяло?
- Бюстието ви прилича на килия /описвайки роклята на популярна манекенка/.
- /За Анастасия Мозер/ Дълга и обстоятелствена като упътване за магнетофон.
- /За Наталия Гуркова/ Сладка като конфитюр от 2.60 бурканчето.
- /За мистър България 2003 Мирослав Йончев/ Господинът прилича на Селин Дион с дълга коса.
- /За Гала/ О, скъпа Гала, прекрасен грим. Пикасо ли ти го е правил?

Добавям нещичко, което съм гледала случайно -
Скрит текст:
При Гала, Гала с прическа раста. Гала казва - "Днес съм като Боб Марли"
Евгени - "Като боб, обвит в марли"
Виж целия пост
# 299
В материален план Къци е един от най-преуспелите в Къщата. А и не само в материален - има си щастливо семейство с 3 деца. Справка в имотния регистър показва...къща в Гърция и...7 имота в BG. Пък нека го мачкат!

Е от къв зор тогава влиза отново да се излага.
Мислех, че е зле с парите, но ето, че е имотен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия