Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 420
  • 920
# 465
Тоя Борислав още в началото не ми хареса, без дори да го познавам. След това разбрах, че е ощастливил някоя си в тоалетната на другото шоу, сега това....отврат!
Виж целия пост
# 466
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
Виж целия пост
# 467
Оффф, давайте наградата на Лорда и това е! Мнооого е готин - и как се е барнал за номинациите тази вечер, на клошар прилича, ама ме кефи. Евгени е диамант в калта. Sunglasses
Готов е за Вегас, ш'си го водим с нас!

Борислав се опита да направи черен пи ар на Евгени или си е обикновен самоубиец?!
Винаги ме напушва смях като попадна на мъже, които всячеаки се опитват да оповестят и да покажат, че не са хейове. Не подчертават, че са хетеро, не. Драмата им е другите да знаят, че не са на другия бряг. Винаги оставят в околните усещането, че сами не са наясно със сексуалността си.

Мдаа, готов е за Вегас. Имам чувството, че Вегас за него е създаден и ще му пасне като ризница на Кичка, кренвриш на Светла и НиЛо на Ернестина. Joy
Виж целия пост
# 468
Според мен го достраша Евгени да не каже първи за снимките.
Peace Опита се да омаловажи ситуацията. Не мисля, че е гей,
просто си е продажна душица. Тъжно - такива дадености от Бога и битие на плеймейтка.
Виж целия пост
# 469
И другите коментари бяха грозни, как живее сам, никой си нямал...В къщата ли са му та знаят...
Виж целия пост
# 470
Тоя Борислав още в началото не ми хареса, без дори да го познавам. След това разбрах, че е ощастливил някоя си в тоалетната на другото шоу, сега това....отврат!
Да Индира се казваше. Аз пък не намирам нещо лошо в това. Хайде аз да съм форумната версия на Борислав и да си призная, че съм го правила в публична тоалетна Blush
Виж целия пост
# 471
А разговора на Борислав с Джаферович всъщност гледаха ли го всички или само зрителят?
Много глупав Борислав, много.

И аз не разбрах беше ли излъчено в къщата. Според мен - не, но пък Евгени толкова да се засегне само от казаните при номинирането думи на Борислав...
Виж целия пост
# 472
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
Абсолютно лъжеше. Включително и за снимките - подозирам, че не Евгени му ги е искал, а Борислав сам го е залял с такива.
Но и Джеферович не му повярва, просто се кефеше на ситуацията.
Десислава като нищо ще стигне до финал - ще помига с клепки, ще пусне някоя сълза и две песни, ще повика срещу когото вика актуалния отбор и ей я на - победител.
Виж целия пост
# 473
Липса на ценностна система в българската телевизия Shocked
Цел? Няма такава... ooooh!
Виж целия пост
# 474
И другите коментари бяха грозни, как живее сам, никой си нямал...В къщата ли са му та знаят...
В миналия сезон не каза ли точно това през сълзи - колко самотен се чувства?
Виж целия пост
# 475
Според мен лъже, Евгени изглежда доста обигран и опитен и едва ли би се поставил в уязвима ситуация особено с подобен примитивен селски бек. Да не забравяме, че хем всички го мразят (Евгени), хем масово са му на "партитата" с цел нещо да си "уредят". Това е невероятно - сякаш всички са му клиенти, пък той видиш ли е просто един гей, който никого си няма, злобен и неуспял. Което е доказателство, че тези среди са много силни ( говоря за гей-средите). Което е в целия свят.

Сценките на самота, неразбраност, уязвимост, историите за нещастно детство, трудно достигане до софийско местожителство ги разиграва винаги, когато нещата не са в негова полза. Миналата година също се разплака за Коледната си самота в подобен момент. Използва това като клапа да отпусне настроението на групата, да предизвика съжаление и някакво разбиране. Абсолютно ги играе всички (вкл. и публиката). Според мен той след като е бил с партньора на Емил Димитров ( и с Емил Димитров)  е имал цел да се намърда в гей-средите още през 80тте, да стъпи на големите камъни и така да си проправя път.
Виж целия пост
# 476
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
И с каква цел би излъгал за това точно!?  Shocked Thinking
Виж целия пост
# 477
Аз не разбрах защо се разцупи Евгени? Или само чупи стойки, за да става шоу Mr. Green
Виж целия пост
# 478
Соня по-красивия профил ли си показва? Защо е седнала така?

Сончето с тези опнати по бутовете латексови садо-мазо поли ... пфф Sick,  а Къцко пък с халат за баня и шал на врата  Laughing  ... ово е стайл бате  Mr. Green
Joy Joy Joy
Аз обикновено само слушам, защото по това време бачкам на компа и тв-то ми е в гръб... но ти ме накара да го погледна...  Joy Joy Joy

Сончето и Къци успяват да изглеждат някак естествено ексцентрични визуално, може би щото са малко лудички.   Синдромът "Борат"    Mr. Green
Виж -  Гената е нормален и явно доста мисли как точно да се барне, но усилието си личи - не му се получават така сюрреалистично нещата.   Laughing
Виж целия пост
# 479
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
Абсолютно лъжеше. Включително и за снимките - подозирам, че не Евгени му ги е искал, а Борислав сам го е залял с такива.
Но и Джеферович не му повярва, просто се кефеше на ситуацията.
Десислава като нищо ще стигне до финал - ще помига с клепки, ще пусне някоя сълза и две песни, ще повика срещу когото вика актуалния отбор и ей я на - победител.
Е, той точно това каза... че сам е решил и му ги е изпратил... един вид провокативно отмъщение...  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия