Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 414
  • 920
# 570
Бобето толкоз ли е тъпо да си го снима и да го прати?! Ей, в нета е пълно със снимки на членчици, както казва Кобилкина  Laughing
Joy Следващият път може и да му дойде тази мисЛА. А може неговият да е нещо супер-пупер и в нета да няма снимки на такава шампионска порода. hahaha
Не, беее... не е можел да рискува човека  Party  Ами после като го види наяве Евгени и направи сравнение с чуждата снимка... Боби не е измамник, той държи на автентичността...  Joy
Виж целия пост
# 571
Боби за мен е само една комична прическа Simple Smile
Виж целия пост
# 572
Скрит текст:
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.
И аз мисля нещо подобно...Сигурно твърде сериозно може да прозвучи като за тази тема...но  нещо ме гложди, че Евгени не е съвсем хомосексуален по...природа да кажем - нещо му се е случило, нещо  гадно и унизително и той  сега си го връща по подобен, негов си начин. Уж "сваля" всичко мъжко дето му обходи обкръжението, а всъщност се опитва да го смачка...не знам, той си има   своя начин да те накара да го съжалиш, та може и да греша Rolling Eyes
Баш си е хомосексуален. Ако ще споменете тази жена с която е живял само ще ви напомня, че и Елтон Джон е бил женен на младини Mr. Green. Според мен просто има милион комплекси и те рано или късно избиват.
Каквото и да говорим, Евгени може и да е комплексар /то кой ли не е! Wink/, но поне е интелигентен и духовит, а Бобето е тъп и прост, освен че се продава евтино...  Rolling Eyes
Намирам Денди за духовит и забавен. Минчев ми е злобен и комплексиран. По-скоро ми е жал за него отколкото да ме развеселява. Щях да имам малко по-добро мнение за него ако можеше да приема пиперливите шеги по същия начин по който ги раздава, но от номинацията му днес се видя, че не е така.
Виж целия пост
# 573
Да напомня, че пръв Евгени започна с нападките срещу Боби и разкри, че е ходил у тях
И намекна, че е имало нещо между тях Rolling Eyes
Виж целия пост
# 574
Да,  исках да кажа,  че хомосексуалността му  не е  "хромозомна" може би.  Много от момчетата били в институция са имали такъв опит и си остават с него. Той е бил осиновен, но пак не се знае какво му  се е случвало...оф, гадна тема, извинете ме Confused
Темата не е приятна, но е реалност. Ужасни неща се случват с децата в подобни институции. Не винаги е и късмет да ги осиновят, както в случая с Евгени. На мен ми беше тежко да го слушам вчера, когато разказваше за отношенията си с майка си. Ако някаква самота тежи на душата му, точно тази жена е нейният източник. Да си отхвърлен от родителите си не е шега работа и може да нанесе непоправими травми.
Много деца търпят по един или друг повод подобен тормоз и е хубава да виждат, че човек може да избяга от това. И да стигне далеч / всеки според мечтите си /.
Виж целия пост
# 575
жалък сезон...последният...мъже няма...
Виж целия пост
# 576
жалък сезон...последният...мъже няма...
То мъже няма и извън риалититата  Tired
Виж целия пост
# 577
Той Евгени от роми ли е осиновен или е такъв по-рождение? Спомням си едно видео където той отиде в един цигански квартал и си говори с един от тях няколко минути на цигански. Откъде иначе ще го знае?
Виж целия пост
# 578
Скрит текст:
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.
И аз мисля нещо подобно...Сигурно твърде сериозно може да прозвучи като за тази тема...но  нещо ме гложди, че Евгени не е съвсем хомосексуален по...природа да кажем - нещо му се е случило, нещо  гадно и унизително и той  сега си го връща по подобен, негов си начин. Уж "сваля" всичко мъжко дето му обходи обкръжението, а всъщност се опитва да го смачка...не знам, той си има   своя начин да те накара да го съжалиш, та може и да греша Rolling Eyes
Баш си е хомосексуален. Ако ще споменете тази жена с която е живял само ще ви напомня, че и Елтон Джон е бил женен на младини Mr. Green. Според мен просто има милион комплекси и те рано или късно избиват.
Каквото и да говорим, Евгени може и да е комплексар /то кой ли не е! Wink/, но поне е интелигентен и духовит, а Бобето е тъп и прост, освен че се продава евтино...  Rolling Eyes
Намирам Денди за духовит и забавен. Минчев ми е злобен и комплексиран. По-скоро ми е жал за него отколкото да ме развеселява. Щях да имам малко по-добро мнение за него ако можеше да приема пиперливите шеги по същия начин по който ги раздава, но от номинацията му днес се видя, че не е така.
Нали не твърдиш, че Денди няма комплекси? И че не може да е злобен? Може и още как!  Wink
А и защо това да имаш комплекси е толкова осъдително? 98% от човечеството страда от комплекси... И!?
Напоследък обвиненията в темата са основно: той/тя е комплексар или той/тя е лицемер...  Thinking
Виж целия пост
# 579
Скрит текст:
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.
И аз мисля нещо подобно...Сигурно твърде сериозно може да прозвучи като за тази тема...но  нещо ме гложди, че Евгени не е съвсем хомосексуален по...природа да кажем - нещо му се е случило, нещо  гадно и унизително и той  сега си го връща по подобен, негов си начин. Уж "сваля" всичко мъжко дето му обходи обкръжението, а всъщност се опитва да го смачка...не знам, той си има   своя начин да те накара да го съжалиш, та може и да греша Rolling Eyes
Баш си е хомосексуален. Ако ще споменете тази жена с която е живял само ще ви напомня, че и Елтон Джон е бил женен на младини Mr. Green. Според мен просто има милион комплекси и те рано или късно избиват.
Каквото и да говорим, Евгени може и да е комплексар /то кой ли не е! Wink/, но поне е интелигентен и духовит, а Бобето е тъп и прост, освен че се продава евтино...  Rolling Eyes
Намирам Денди за духовит и забавен. Минчев ми е злобен и комплексиран. По-скоро ми е жал за него отколкото да ме развеселява. Щях да имам малко по-добро мнение за него ако можеше да приема пиперливите шеги по същия начин по който ги раздава, но от номинацията му днес се видя, че не е така.
Нали не твърдиш, че Денди няма комплекси? И че не може да е злобен? Може и още как!  Wink
А и защо това да имаш комплекси, е толкова осъдително? 98% от човечеството страда от комплекси... И!?
Напоследък обвиненията в темата са основно: той/тя е комплексар или той/тя е лицемер...  Thinking
Е ако ще превръщаме комплексите в нещо положително то тогава може да намерим извинения за всяко едно поведение по-този начин. Еди кой си е агресивен защото е комплексиран и е имал тежко детство, друг е злобен защото е комплексиран и еди какво му се е случило, трети е пребил човек защото е имал еди какъв си комплекс и т.н. Всеки сам си избира как да се държи. Могат да се подтискат тези комплески. Околните не са длъжни да страдат защото ти имаш някакъв комплекс за малоценност примерно.
Виж целия пост
# 580
божкее,Евгени ли ви е интересен,аз не виждам никой интересен Laughingзатова и не гледам Simple Smile
Ами, интересен. Никога не ми е бил интересен. Но темата живна...покрай Боби, де.
Покрай чорапите му. Те се оказаха единственото интригуващо в този човек. Simple Smile))
Като стана дума за роми, да ви разправям как се захласнах от смях с две дами от етноса.
Пред едно кафе изкарали количка с варена царевица. Спират се две ромки, ама толкова шокаритетни, направо натурални циганки. Една си поръчва царевица, изчаква я и още пред количката започва да яде. Изведнъж физиономията и застива и с ужас в очите пита продавачката:
-МА какво си ми турнала връз царевицата?!
- Ми нормалното - сол, маргарин, пармезан...
-Ъъъъ?!?! Ко туй бабразан ма?! - изпадна в шок момата.
Другата, усещайки че нещата не вървят на добре, реши да се намеси и се обади компетентно:
- Мноо си проста, ма, сексолино / тук вече сълзи ми течаха от смях/!
СирнИ е туй, сирнИ!
Виж целия пост
# 581

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.
И аз мисля нещо подобно...Сигурно твърде сериозно може да прозвучи като за тази тема...но  нещо ме гложди, че Евгени не е съвсем хомосексуален по...природа да кажем - нещо му се е случило, нещо  гадно и унизително и той  сега си го връща по подобен, негов си начин. Уж "сваля" всичко мъжко дето му обходи обкръжението, а всъщност се опитва да го смачка...не знам, той си има   своя начин да те накара да го съжалиш, та може и да греша Rolling Eyes
Баш си е хомосексуален. Ако ще споменете тази жена с която е живял само ще ви напомня, че и Елтон Джон е бил женен на младини Mr. Green. Според мен просто има милион комплекси и те рано или късно избиват.
Каквото и да говорим, Евгени може и да е комплексар /то кой ли не е! Wink/, но поне е интелигентен и духовит, а Бобето е тъп и прост, освен че се продава евтино...  Rolling Eyes
Намирам Денди за духовит и забавен. Минчев ми е злобен и комплексиран. По-скоро ми е жал за него отколкото да ме развеселява. Щях да имам малко по-добро мнение за него ако можеше да приема пиперливите шеги по същия начин по който ги раздава, но от номинацията му днес се видя, че не е така.
Нали не твърдиш, че Денди няма комплекси? И че не може да е злобен? Може и още как!  Wink
А и защо това да имаш комплекси, е толкова осъдително? 98% от човечеството страда от комплекси... И!?
Напоследък обвиненията в темата са основно: той/тя е комплексар или той/тя е лицемер...  Thinking
Е ако ще превръщаме комплексите в нещо положително то тогава може да намерим извинения за всяко едно поведение по-този начин. Еди кой си е агресивен защото е комплексиран и е имал тежко детство, друг е злобен защото е комплексиран и еди какво му се е случило, трети е пребил човек защото е имал еди какъв си комплекс и т.н. Всеки сам си избира как да се държи. Могат да се подтискат тези комплески. Околните не са длъжни да страдат защото ти имаш някакъв комплекс за малоценност примерно.
Ти току-що опроверга сама себе си!  Wink
Нали точно твое е твърдението, че е комплексиран и следствие от комплексите му са останалите му дефекти...  Thinking
Виж целия пост
# 582
Всеки човек има някакви комплекси...кой по-големи, кой по-малки. Но не всеки си набива комплексите на другите.
Виж целия пост
# 583

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Не знам дали подготвя отмъщение, може би, но на мен Евгени ми изглежда доста нестабилен психически. Мисля, че се затваря в стаята, когато иска да реве и да си ближе раните.
И аз мисля нещо подобно...Сигурно твърде сериозно може да прозвучи като за тази тема...но  нещо ме гложди, че Евгени не е съвсем хомосексуален по...природа да кажем - нещо му се е случило, нещо  гадно и унизително и той  сега си го връща по подобен, негов си начин. Уж "сваля" всичко мъжко дето му обходи обкръжението, а всъщност се опитва да го смачка...не знам, той си има   своя начин да те накара да го съжалиш, та може и да греша Rolling Eyes
Баш си е хомосексуален. Ако ще споменете тази жена с която е живял само ще ви напомня, че и Елтон Джон е бил женен на младини Mr. Green. Според мен просто има милион комплекси и те рано или късно избиват.
Каквото и да говорим, Евгени може и да е комплексар /то кой ли не е! Wink/, но поне е интелигентен и духовит, а Бобето е тъп и прост, освен че се продава евтино...  Rolling Eyes
Намирам Денди за духовит и забавен. Минчев ми е злобен и комплексиран. По-скоро ми е жал за него отколкото да ме развеселява. Щях да имам малко по-добро мнение за него ако можеше да приема пиперливите шеги по същия начин по който ги раздава, но от номинацията му днес се видя, че не е така.
Нали не твърдиш, че Денди няма комплекси? И че не може да е злобен? Може и още как!  Wink
А и защо това да имаш комплекси, е толкова осъдително? 98% от човечеството страда от комплекси... И!?
Напоследък обвиненията в темата са основно: той/тя е комплексар или той/тя е лицемер...  Thinking
Е ако ще превръщаме комплексите в нещо положително то тогава може да намерим извинения за всяко едно поведение по-този начин. Еди кой си е агресивен защото е комплексиран и е имал тежко детство, друг е злобен защото е комплексиран и еди какво му се е случило, трети е пребил човек защото е имал еди какъв си комплекс и т.н. Всеки сам си избира как да се държи. Могат да се подтискат тези комплески. Околните не са длъжни да страдат защото ти имаш някакъв комплекс за малоценност примерно.
Ти току-що опроверга сама себе си!  Wink
Нали точно твое е твърдението, че е комплексиран и следствие от комплексите му са останалите му дефекти...  Thinking
Защото не си ги подтиска Wink, и аз имам комплекс, че имам големи уши примерно, но не занимавам околните с това.
Виж целия пост
# 584
Всеки човек има някакви комплекси...кой по-големи, кой по-малки. Но не всеки си набива комплексите на другите.
Точно това имах в предвид и аз Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия