Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 406
  • 920
# 645
Не стига вербалното унижение и психическият тормоз, но накараха Къци не само да яде гадости, но и месо. Можеше да са безмесни гадости поне, след като е вегетарианец.
Виж целия пост
# 646
Борислав за пореден път се проваля в силова игра. С тюлените бил тренирал..а един мармот завива шоколад. Laughing
Виж целия пост
# 647
Алоу, Биг брадър, ако още веднъж се изгаврите така с Къци, десет години секс да не видите дано!
Виж целия пост
# 648
Голяма глупост е тая мисия.  Sick
Виж целия пост
# 649
Биг брадър що не се изгаври така със Соня? Отвратително и тенденциозно отношение към Къци!
Абсолютно тенденциозно. Аз ако бях,направо си излизам или ако не го позволява договорът,бих проваляла всяка мисия,която би ме унижила,ако ще всички хляб и сол да трябваше да ядем. Хич не ми дреме.Peace
И аз бих направила същото! Прекаляват вече Peace. Аз не бих могла да съм толкова спокойна колкото него.
Виж целия пост
# 650
Тези от предаването не са с всичкия си.
А Къци още повече. Не бих приела такова унижение. И върха- мравка-мижитурка. Sick
Завиждам страшно много на Къци... той притежава (явно след дългогодишно волево усилие!) едно дзен/даоизтко/будистко/ усещане за света и хората, което не бих могла да постигна до края на живота си...
Макар да съм упорита в йога, я ползвам по-скоро като вид спорт, а и както съм доказала и тук съм пристрастна и готова да защитавам позицията си до бой, което е огромен недостатък!
Колкото е трудно да не мислиш, докато медитираш /без да заспиш Wink/, толкова е трудно да приемаш спокойно и добронамерено хората такива, каквито са... дори и най-злите и дразнещите...
Изглежда безхарактерен, а всъщност е човек с огромна воля, който отдавна е овладял себе си... Наистина му завиждам!
Виж целия пост
# 651
ББ да ходи някъде да освободи напрежението, защото никой не е длъжен да търпи подобно унижение.
Вярно е, че влизат там за пари, но това на нищо не прилича.
Виж целия пост
# 652
Сърджаджиева пък е сигурна, че са "клевети" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 653
гледам, че къци доста спокойно приема нещата. А това е най-гадното за тези, които опитват да унижават.

Едва ли Соня са я пощадиили. Подозирам, че десислава е новата Преслава- няма да позволят да й е гадно.
Виж целия пост
# 654
Къци го прие като роля, затова не реагира. Не е човешко да го карат да пие някаква химия и да яде животински части. Айсиктир!
Виж целия пост
# 655
Алоу, Биг брадър, ако още веднъж се изгаврите така с Къци, десет години секс да не видите дано!
Joy Таз клетва не я бях чувала...  Joy
Виж целия пост
# 656
Някой може ли да ми каже какво е направил Къци на екипа на това предаване? Какво е това тенденциозно отношение? Вече е абсурдно!

нелепо е, както и дондуркането на Минчев   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 657
Алоу, Биг брадър, ако още веднъж се изгаврите така с Къци, десет години секс да не видите дано!
Според мен си закъсняла с тази клетва. Simple Smile))
Това, на което подложиха Къци, е безумно обаче.
Аз не знам няма ли адвокат този човек, да погледне какво подписва.
Виж целия пост
# 658
Този тип гнусни мисии им станаха любими на сценаристите през последните години...пфф, ще откажат и малкото останали зрители на яловия сезон.
Виж целия пост
# 659
 За предния Биг брадър, в който Къци участва позната не помня негова или на Фънки сподели, че това което се е случвало е било изяснено предварително и добре заплатено. Дано и сега да е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия