Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 410
  • 920
# 720
Ако Червенкова е сравнявала Боби и Джеферович, изказването и има смисъл.Те са горе-долу набори. При едно сравнение между двамата, Джеферович във всички сфери е пред Борислав - в личен план, в професионален, че и е не само участник, но и победител във формата, в който е участвал.

Ама чакай малко коя е Червенкова да казва кой как се е реализирал и кой кога трябва да има деца и да създава семейство? Предвид тъмното минало на тази жена е смехотворно да чете някакъв морал. И като Джаферович е спечелил сървайвър то какво? Това свръхчовек ли го прави?
Виж целия пост
# 721
ама това всъщност беше нещо като промо за утрешния епизод:))
изчакайте малко да видите цялата ситуация преди генералните изводи ....
Виж целия пост
# 722
Всеки има право да изразява мнението си. Ваня Ч. прави точно това  Peace
Виж целия пост
# 723
Само аз ли чух как Ваня каза нещо от рода: ти дори не искаше да осиновиш дете. Според мен крещеше по ЕМ.
Виж целия пост
# 724
Все тая е кой ще направи сравнение между двамата, Борислав е по-малко реализиран във всяко отношение, сравнен с Джеферович.
Трябва ли да си някакво специално оторизирано лице, за да направиш елементарно сравнение между двама души на една възраст?
Ако не изкаха да ги обсъждат, щяха да си стоят по домовете, не да се развяват по телевизионни формати.
Виж целия пост
# 725
Всеки има право да изразява мнението си. Ваня Ч. прави точно това  Peace
Значи ако сме на 28 или повече и нямаме деца сме се провалили в живота така ли? Ти съгласна ли си с това?
Виж целия пост
# 726
Ами и на Евгени да го е казала, всеки има право да няма дете...Това пък големия аргумент, значи. Laughing
Ваня Червенкова е една бивша комсомолска секретарка, на която някой й е дал едно куфарче с пари в окръжието навремето и е почнала алъш-вериша, та сега офиса й е в Москва. Голямата бизнес дама всичко постигнала "сама".  Outta Joint
Виж целия пост
# 727
Ами и на Евгени да го е казала, всеки има право да няма дете...Това пък големия аргумент, значи. Laughing
Ваня Червенкова е една бивша комсомолска секретарка, на която някой й е дал едно куфарче с пари в окръжието навремето и е почнала алъш-вериша, та сега офиса й е в Москва. Голямата бизнес дама.
В България не е така! Нали помиш какво ги направиха Ритон, затова че нямат деца
Виж целия пост
# 728
Ами и на Евгени да го е казал, всеки има право да няма дете:...Това пък големия аргумент, значи. Laughing
Това пък съвсем. Simple Smile))

Ритон ги направиха на нищо не защото нямат деца, а защото според интереса си злоупотребяваха с този факт.

Виж целия пост
# 729
Всеки има право да изразява мнението си. Ваня Ч. прави точно това  Peace
Значи ако сме на 28 или повече и нямаме деца сме се провалили в живота така ли? Ти съгласна ли си с това?
Не. Съгласна съм с изказването й, че за в сравнение с Ваня Дж. Борислав е въздух под налягане, който няма нищо съществено зад гърба си.
Освен това, както вече написах, всеки има право на мнение и всеки е в правото си да го споделя без значение, колко човека ще се съгласят с него.
Виж целия пост
# 730
Тези от предаването не са с всичкия си.
А Къци още повече. Не бих приела такова унижение. И върха- мравка-мижитурка. Sick
Завиждам страшно много на Къци... той притежава (явно след дългогодишно волево усилие!) едно дзен/даоизтко/будистко/ усещане за света и хората, което не бих могла да постигна до края на живота си...
...
Наистина му завиждам!

То на Балканите такъв термин даже си немаме - най-близкото до дзен по нашите географски ширини е перде и гьонсурат - поне така си мисля аз.  Laughing  Wink

За предния Биг брадър, в който Къци участва позната не помня негова или на Фънки сподели, че това което се е случвало е било изяснено предварително и добре заплатено. Дано и сега да е така.


Това е сигурно. Няма такъв праг на търпимост, освен ако не си под пълна упойка или пък прекалено мнгооого дзенннн.   Laughing  

Соня е като кит. Явно хвърля мангизи само по фейса си, а тялото й е олеле майкоу.
Соня май каза, че имала проблем със щитовидната жлеза
Ернестина също имаше, ама едва ли влиза с дълги гащи в басейните.    Laughing
Виж целия пост
# 731
ББ вместо да се чуди как да унижава Къци, да вземе да изпита Боби на столиците Laughing
Виж целия пост
# 732
Ернестина също имаше, ама едва ли влиза с дълги гащи в басейните.    Laughing
До колкото знам има много заболявания на щитовидната жлеза. От някои се слабее, от други се дебелее Peace
Виж целия пост
# 733
Ернестина също имаше, ама едва ли влиза с дълги гащи в басейните.    Laughing
До колкото знам има много заболявания на щитовидната жлеза. От някои се слабее, от други се дебелее Peace

Майка ми е болна от тази, от която се дебелее. Преди да й открият заболяването напълня или по-точно подпухна, но след като започна да приема лекарства възвърна предишното си тегло. Но знам ли, може и други да има
Виж целия пост
# 734
Защо още обсъждате Мърлестина? Не може ли да я оставим в миналото като един неприятен спомен към който не искаме да се връщаме Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия